Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Champions League 2010/2011
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #541
Re: Champions League 2010/2011
No sorry ale jak ty chcesz pokonać Farsę inaczej niż gra na wymęczenie. Założę się, że zagramy przynajmniej jednym obrońcom w pomocy, a przez cały mecz będziemy się bronić, zadając decydujący cios w dogrywce. Jak ci się nie podoba to wypierdalaj na fcbarca24.pl czy inne gówno.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
16-05-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #542
Re: Champions League 2010/2011
EsDe napisał(a):Założę się, że zagramy przynajmniej jednym obrońcom w pomocy

:? Ciekawe kim. Zakładając, że wyjdziemy Rafaelem, Rio, Vidą i Patem - to kogo Ty chcesz wsadzić do pomocy? To, że Jose wypalił patent z Pepe nie znaczy, że SAF zrobi to samo. Nasza trójka w pomocy to zapewne będzie Carrick, który w LM pokazuje największą klasę, Giggs bo ostatnio granie nim w centrali przynosi pozytywne rezultaty i ktoś z dwójki Fletcher/Anderson, choć szczerze mówiąc podziękowałbym Ryanowi w tym meczu i zagrał Carrickiem, Fletcherem i Andersonem właśnie, co by nie było niespodziewajki, jak Giggsy zapędzi się do przodu, Ando pomknie za nim, a kutasy odbiorą nam piłkę i ruszy kontra, a tu sam Carrick na środku. Tak było w 2008 parę razy. Nasz środek pola nie był wtedy szczelny, a nasi z każdą minutą mieli coraz bardziej miękkie kolana.

Można też spróbować zagrać w pomocy tak o: Valencia z Nanim na bokach, Park, Fletcher/Anderson i Carrick w środku. Szkoda w chuj, że Fletch nie gra w tym sezonie tak, jak w tamtym, a jeszcze bardziej szkoda, że Hargo nie żyje. Ten to by poustawiał gwiazdy bollywoodu, aż by im w pięty poszło.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
16-05-2011 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EsDe Offline
Member
***

Liczba postów: 212
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #543
Re: Champions League 2010/2011
Oszej grał z Arse w pomocy, więc nie widzę problemu.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
16-05-2011 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #544
Re: Champions League 2010/2011
I co, O'Shea w pomocy ma nam zapewnić zdetronizowanie środka Barcelony? O'Shea zamiast kogo - Carricka, Fletchera, Giggsa? Bądźmy poważni.

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
17-05-2011 00:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #545
Re: Champions League 2010/2011
Pierdolicie smuty, dobre jest to ustawienie na LM, które ostatnio stosujemy z Chicharito na szpicy i cofniętym Rooneyem. Wg mnie w tym meczu kluczem do opanowania środka pola nie będzie ganianie za piłkarzami Barcy, bo oni raczej nie przemieszczają się szybko jak wiatr, to nie jest w ich stylu. Kluczem będzie za to (mądre) ustawianie się tak, aby mogli tylko i wyłącznie klepać piłką wszerz boiska/do tyłu. Liczę szczególnie na Carricka i Fletchera, jeżeli wróci do formy. Plus prawym pomocnikiem Valencyja, a lewym Ji-Sung. Ja tego inaczej nie widzę.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
17-05-2011 06:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #546
Re: Champions League 2010/2011
Ja na Fletchera jakoś za bardzo nie liczę. W tym sezonie nie grał na swoim najwyższym poziomie i poza tym dopiero wraca po kontuzji. Wątpię czy w dwóch meczach uda mu się dojść do formy. Myślę, że Ferguson postawi mimo wszystko na Giggsa- gdyby do tego wystąpił Park mielibyśmy trochę możliwości do pokombinowania ze zmianami pozycji między nimi.
17-05-2011 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #547
Re: Champions League 2010/2011
Ja myślę, że SAF postanowi wystawić coś takiego na Barcę:

-------------------- Edwin------------------

Fabio------ Rio--------- Vidić------- Evra

Valencia---- Carrick---- Giggs------ Park

-------------- Rooney----------------------

----------------- Hernandez---------------

Taki skład prezentuje się w LM dobrze, tak ograliśmy m.in. Chelsea, to dlaczego nie miałoby się udać w finale LM :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-05-2011 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #548
Re: Champions League 2010/2011
Jaroldz napisał(a):Ja myślę, że SAF postanowi wystawić coś takiego na Barcę:

-------------------- Edwin------------------

Fabio------ Rio--------- Vidić------- Evra

Valencia---- Carrick---- Giggs------ Park

-------------- Rooney----------------------

----------------- Hernandez---------------

Taki skład prezentuje się w LM dobrze, tak ograliśmy m.in. Chelsea, to dlaczego nie miałoby się udać w finale LM :?:
Jak dla mnie to samobójstwo. Środek pola Giggs-Carrick, to za mało na ten mecz. Wyszliśmy dwójką w środku przeciwko trójce Arsenalu i już był problem. Dla mnie musem jest, aby zagrać trójką w środku w tym meczu. Ale więcej o tym meczu będę pisał za jakiś czas, jak będę wiedział, jak przedstawia się forma poszczególnych grajków.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-05-2011 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #549
Re: Champions League 2010/2011
Mubinio napisał(a):Liczę szczególnie na Carricka i Fletchera, jeżeli wróci do formy

Byłbym za, gdyby Fletcher prezentował formę taką jak w 2008/09, gdy w dużej mierze z powodu jego nieobecności nie potrafiliśmy opanować środka pola w finale z Barceloną. A teraz Szkot jest wielką niewiadomą, może prezentować się dobrze, ale może też tak jak przez większą część sezonu - przeciętnie. Wraca po długiej przerwie i mimo, że SAF wciąż napomyka o nim w kontekście pojedynku z Barcą, to ja jednak nie jestem pewien, czy powinien grać. Ale tego w sumie nikt nie wie, my nie obserwujemy Darrena na co dzień, nie wiemy jak wygląda.

RedLucas napisał(a):Wyszliśmy dwójką w środku przeciwko trójce Arsenalu i już był problem. Dla mnie musem jest, aby zagrać trójką w środku w tym meczu

Po dwakroć prawda. Dla mnie minusem jest to, że my w tym sezonie stosunkowo rzadko gramy trójką w środku i taka nagła zmiana ustawienia może ponieść za sobą fatalne konsekwencje. Najlepiej wychodzi nam gra takim systemem jaki podał Jaroldz, ale on imo nie wchodzi w grę, bo nas zjedzą. Naprawdę trudno wymyślić, jak będziemy grać. Zwłaszcza, że podobno Mourinho będzie pomagał Fergusonowi w ustaleniu taktyki na ten mecz, a ten jak wiemy ma bardzo specyficzne pomysły Wink

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
17-05-2011 13:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #550
Re: Champions League 2010/2011
Skąd info o pomocy Mou? :o
17-05-2011 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #551
Re: Champions League 2010/2011
Ktoś, kiedyś, gdzieś, podobno zacytował słowa wypowiedziane przez Fergiego czy Jose. I tak prawdopodobnie narodziła się kolejna plotka. Chociaż w 100% zdementować jej zapewne nie możemy i nie zdziwię się wcale, jeśli okaże się ona prawdziwa. Ale czy na pewno ewentualne doradztwo Portugalczyka będzie pomocne?

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
17-05-2011 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #552
Re: Champions League 2010/2011
No właśnie trochę mnie dziwią pomysły tego typu. Kto jak kto ale Fergie chyba nie potrzebuje pomocy przy ustalaniu taktyki na mecz i to obojętnie z kim byśmy nie grali. Rozumiem, że Jose może dać jakieś wskazówki odnośnie gry Barcy ale przecież on nie ma takiego rozeznania jeżeli chodzi o możliwości i predyspozycje naszych zawodników jakie posiada Ferguson.
17-05-2011 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #553
Re: Champions League 2010/2011
Sirius napisał(a):Skąd info o pomocy Mou? :o

Wystarczy wpisać w google "Mourinho pomoże Fergusonowi" i wyskoczy kilka wiadomości, np:
http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=27791

Mnie to cieszy, bo dobrych rad nigdy za wiele. Zresztą, ostateczna decyzja dotycząca składu i taktyki i tak zostanie podjęta przez Fergusona, więc nie ma co się obawiać, że Vida zagra na środku pomocy :-D

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
17-05-2011 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
rav10 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 582
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #554
Re: Champions League 2010/2011
Pojawiały się też spekulacje, że Fergiemu pomoże Steve McClaren, ale u niego kunszt trenerski jest na niskim poziomie w porównaniu do SAF'a, więc wątpie.
17-05-2011 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #555
Re: Champions League 2010/2011
Ale jednak z McClarenem mamy dobre wspomnienia - co The Treble, to The Treble. Być może do tego chce nawiązać Ferguson.

Poza tym, to też nie ma tak, że McClaren jest złym trenerem. Owszem, w reprezentacji Anglii nie dał sobie rady, ale w M'boro wykonał naprawdę dobrą robotę, podobnie jak w Twente. Później nie wyszło mu też w Wolfsburgu, ale Anglik raczej daje radę.

Warto szukać pomocy, ale nie należy zapominać o tym, że poza przygotowaniem taktycznym ważne jest też przygotowanie mentalne - stąd liczę, że również na tym Ferguson skupi swą uwagę.

Na ewentualne plany taktyki jeszcze za wcześnie, bo wiele może się zdarzyć. Poza tym powstał już odpowiedni do tego temat, więc chyba czas przenieść tam naszą (ewentualną) dyskusję.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
17-05-2011 14:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości