Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reakcja otoczenia na United
Burżuj Offline
Member
***

Liczba postów: 83
Dołączył: May 2009
Reputacja: 0
Post: #61
Re: Reakcja otoczenia na United
Kula napisał(a):że Marcin Gortat...jest od lat fanem United.
Nie przepadałem za skubańcem, ale coś czuje, że zacznę propagować jego ogólną zajebistość.
31-05-2009 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #62
Re: Reakcja otoczenia na United
Już wiem dlaczego czytałem o nim newsy chociaż nie oglądam NBA.
A reakcje pozytywne, wiadomo. Jak można niby inaczej.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-05-2009 16:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Reakcja otoczenia na United
Teraz najwięcej czasu spędzam z ludźmi z pracy, więc znów mam w otoczeniu ludzi, z różnym podejście do United.

Szef: antyfan United, jak przyszłam kiedyś w koszulce, powiedział, że idę do zwolnienia Big Grin Przed finałem Ligi Mistrzów duuużo mi dogadywał, ale powiedziałam mu, że to przykre, aby facet tak nie znał się na piłce i miałam trochę spokoju. Oczywiście po finale wszystko wróciło i po dziś dzień rzuca do mnie głupie teksty [choć jest to oczywiście bardziej na zasadzie żartu, aniżeli powagi].

Dwaj fani Chelsea: jeden z nich pracuje na moim dziale i jak chce mi się przymilić, chwali United, ale zasadniczo ma ksywę "bajkopisarz" i wszyscy mają gdzieś jego osobę i jego ściemy. O Chelsea pojęcie ma nikłe - taaaaki z niego fan. Drugi niebieski pracuje na innym dziale, ale często przychodzi do mnie tylko po to, żeby rzucić mi tekst o słabych transferach albo o przewidywaniach, że będziemy na końcu tabeli. Czasem podyskutujemy, ale też więcej tu udawanych kłótni, niż powagi.

Fan United: tak, trafił mi się jeden taki rodzynek Smile Jeden z fajniejszych facetów, jakich znam - całe kilkugodzinne zmiany możemy przegadać o piłce i o żużlu. Zawsze na bieżąco ze wszystkimi informacjami - mam z kim popłakać i pocieszyć się Smile

Parę innych osób kibicuje Barcelonie, a przynajmniej tak było, kiedy wybraliśmy się całą bandą na finał LM. Czasem lecą jakieś zgryźliwe teksty, ale wszyscy tam lubimy się drażnić Big Grin

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
06-08-2009 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #64
Re: Reakcja otoczenia na United
Cóż. Moi dwaj bracia od zawsze bluzgali United i tylko czekali na każde potknięcie moich ulubieńców. Zresztą, jakiemu klubowi nie kibicowałbym jako małe dziecko, tak oni go znieważali. Prawo starszych Big Grin A byłem przecież "fanem" Ajaxu, Interu Mediolan, FC Barcelony oraz Siarki Tarnobrzeg. Niezbyt pamiętam co mnie ciągnęło do tych klubów - wiem tylko, że w zerówce umiałem ułożyć z klocków z wygrawerowanymi literkami słowo AJAX i tyle. A Barcelona i Inter to przede wszystkim Ronaldo. Nie ten nasz ale poczciwy El Gordo.

Paweł, starszy ale nie najstarszy brat, kibicuje Milanowi. Z lubością wypomina mi spotkanie na San Siro i baty, jakie tam otrzymaliśmy. Bardzo też lubi oglądać ze mną mecze United z jakimiś mocarstwami, by po straconym golu śmiać się ze mnie do woli. W tym sezonie trochę ucichł, bo jak wiemy, jego ulubiony zespół rewelacyjnie nie grał. Moim ulubionym zwrotem kierowanym do niego, po całym potoku braterskich drwin jest (wrażliwi niech nie czytają):
Cytat:Ty jesteś jakiś kurwa pojebany, weź się pierdolnij w łeb, chuju głupi, kurwa, chuja się znasz a pierdolisz jak pojebany. Wypierdalaj bo Ci zaraz wyjebię.
I tak dalej.

Najstarszy brat dawniej sympatyzował z Widzewem Łódź a także Realem Madryt. Później wszystko mu to minęło, ale również jest pierwszy do wyśmiewania się z upadków MU. Nie lubię go.

Najlepszy przyjaciel to fan Arsenalu Londyn, przez co niejednokrotnie się ścieramy - nie tylko w żartach. Niestety, nie ma dostępu do Canal + a i łącze internetowe pozostawia sporo do życzenia, więc mecze ulubieńców ogląda naprawdę bardzo rzadko. Jego dziewczyna kocha zaś Barcelonę. Gdy pierwszy raz ją spotkałem i dowiedziałem się o tym, jaki klub najbardziej miłuje, to najpierw prychnąłem pogardliwie, a następnie zostałem zarzucony jawnymi oszczerstwami pod adresem MU, który niedawno przegrał z Barcą 0:2.

Reszta kompanów nie kibicuje nikomu, albo od czasu do czasu Lechowi i reprezentacji Polski Smile

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
06-08-2009 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gonzo Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Reakcja otoczenia na United
Co tu dużo mówić: w moim otoczeniu kibiców United jak na lekarstwo.

Koleś z podwórka: fajnie się z nim kopie łaciatą, można pogadać o futbolu, ale chłopak nieustannie twierdzi, że "w tym sezonie Liverpool na 100% zdobędzie mistrza, bo..." <świr> trochę mi go szkoda.
Jeszcze inny to fan Arsenalu. Lubi ich, bo grają ładnie... i na tym to się kończy. Do Manchesteru ma stosunek raczej neutralny, nawet posprzeczać się z nim nie można, zawsze tylko ręce rozłoży i na tym koniec dyskusji.
Mój kumpel z klasy (byłej) licealnej to wielki kibic Realu, uważający Manchester za zlepek piłkarzy o średnich umiejętnościach i "gdyby nie Ronaldo..."; ogólnie twierdzi, że trofea z ostatnich lat to efekt spisku (Benitez?) lub farta. Dużo pije, może zwoje mu się za mocno poskręcały w mózgownicy.
Mój najlepszy kumpel kibicuje Celticowi, choć do United ma bardzo pozytywne nastawienie, można rzeczowo pogadać, nie przepada za Ronaldo, nie znosi Barcelony. Pozytywny typ.
No i osoba z mojego najbliższego otoczenia, czyli mój ojciec. Uwielbia wyspiarski futbol, lubi Manchester United, ale jak coś im nie wychodzi albo słabo grają, to się wkurza, idzie do drugiego pokoju i wraca za parę minut.

Reszta to osoby raczej okazjonalnie kibicujące różnym klubom,albo nie kibicujące żadnej drużynie. Dziwi mnie trochę, że większość ma negatywny stosunek do Naszego Klubu. A może to tylko tak w moim otoczeniu?
09-08-2009 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #66
Re: Reakcja otoczenia na United
U mnie w klasie dwóch kibiców Manchesteru, ale jeden z nich to fan Ronaldo, choć teraz nie poszedł za Realem, drugi - raczej taki sympatyk aniżeli kibic, nie ogląda spotkań, choć zna wyniki. Natomiast poza tym dwóch antyfanów United - jeden kibicuje Liverpoolowi (Carragher najlepszym obrońcą!) a drugi Chelsea (Lampard jest najlepszy, ostatnio poszedł na szkolny konkurs piosenki z "Blue is the colour"). Reszta nastawiona raczej neutralnie. Lubią się trochę posprzeczać.

Rodzina? Niewielkie zainteresowanie piłką. Tata czasem ze mną poogląda jak jest jakiś mecz w telewizji, zazwyczaj gdy gra United. Z mamą będę musiał toczyć pojedynki na transmisje telewizyjne. Serial tudzież film na TVP czy Liga Mistrzów na Polsacie? Liczę na wstawiennictwo taty. Jeszcze jest dziadek, który ogląda tylko ważniejsze mecze, reprezentacja albo Liga Mistrzów lub ostatnie fazy Ligi Europejskiej, i wujek, amatorski piłkarz. Złośliwy, jeśli chodzi o United i nie tylko, zawsze liczy na przeciwnika (Pamiętam, jak założyłem się z nim symbolicznie o to, kto wygra finał Mundial. Obstawiałem Francję.).


Gonzo napisał(a):Dziwi mnie trochę, że większość ma negatywny stosunek do Naszego Klubu. A może to tylko tak w moim otoczeniu?

Ludzie nie lubią wygrywających.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
09-08-2009 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #67
Re: Reakcja otoczenia na United
Intel, nie do końca. United mają w swojej drużynie takich piłkarzy, którzy po prostu budzą irytację. Oczywiście, my ich kochamy, ale reszta fanów piłki nożnej jest do nich bardzo negatywnie nastawiona. Przykłady z brzegu: Cristiano Ronaldo. Dzięki temu, że już go nie ma, wielu sympatyków futbolu zaczęło patrzeć na MU bardziej "łaskawym" okiem. A tak? Byliśmy pedałami, bo mieliśmy metroseksualnego Ronaldo. Farciarzami, bo mieliśmy strzelającego niesamowite gole Ronaldo. Największymi skurwielami pod słońcem, bo mieliśmy symulującego Ronaldo. Drugi przykład: Wayne Rooney. Brzydki jak noc (sorry, Michelle Big Grin), przypominający Shreka, przeklinający na boisku ile sił w płucach, po prostu antywzór cnót wszelakich. I tak dalej - leniwy Berbatow, rudy Scholes, nonszalancki Ferdinand... Gdybyśmy mieli w składzie samych cichych, spokojnych graczy pokroju Giggsa czy Neville'a, to też patrzono by na nas inaczej.

Co nie znaczy, że się skarżę Big Grin

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
09-08-2009 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #68
Re: Reakcja otoczenia na United
Cytat:Gdybyśmy mieli w składzie samych cichych, spokojnych graczy pokroju Giggsa czy Neville'a
:shock:

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
09-08-2009 14:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #69
Re: Reakcja otoczenia na United
Wiem, wiem. Gary może i nie jest cichy ani spokojny, ale też nie jest typem piłkarza takiego jak Rooney, który jest bardzo nielubiany. A do Neville'a większość fanów piłki ma ogromny szacunek. Bo jest szalenie oddany United, nieustępliwy, ale nie zadziorny, butny i arogancki...

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
09-08-2009 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #70
Re: Reakcja otoczenia na United
:shock:

Dla mnie Neville jest chyba najbardziej znienawidzonym piłkarzem United wśród naszych przeciwników, szczególnie w Anglii. Oczywiście w Polsce będzie to Ronaldo czy teraz może Rooney bo są bardziej znani ale w Anglii to jednak Nevilla się nie lubi chyba najbardziej.

A do całego grona dorzuciłbym jeszcze Evrę, którego nienawidzą chociażby kibice Arsenalu. No i ogólnie Francuz ma dość prowokujący styl bycia na boisku i poza.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-08-2009 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #71
Re: Reakcja otoczenia na United
Cytat:No i ogólnie Francuz ma dość prowokujący styl bycia na boisku i poza.
Mógłbyś przytoczyć mi jakiejś zdarzenia odnośnie tego prowokującego stylu poza boiskiem?

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-08-2009 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #72
Re: Reakcja otoczenia na United
Z brzegu to chociażby mówienie o Arsenalu jako o drużynie dzieci czy wyzywanie Fabregasa na pojedynek Tongue Nie chce mi się teraz szukać linków, jeśli nie słyszałeś o tych wydarzeniach to potem się pofatyguje.

Aha i żeby było jasne - ja go nie potępiam, jedynie stwierdzam fakt. Akurat lubię kiedy grają u nas postaci nietuzinkowe. O Cantonie też nie można było powiedzieć że nie prowokował Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-08-2009 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #73
Re: Reakcja otoczenia na United
O tym to słyszałem Tongue Myślałem tylko, że masz jakieś informacje odnośnie jego życia prywatnego i coś w tym kierunku... Wink

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-08-2009 16:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #74
Re: Reakcja otoczenia na United
W sumie racja. Ale gdybyśmy nie wygrywali, mieli kompleks 1/8 niczym Real, to antykibiców Manchesteru byłoby mniej.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
09-08-2009 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
popek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Reakcja otoczenia na United
U mnie jest ' dziwnie ' w szkole PRAWIE wszyscy kibicują Barcy. <świr> Ja z kolegą tylko jesteśmy za Manchester United Wink kolega jest ' ugodowy ' ale ja niee gralo nie pamiętam już kiedy Manchester vs. Barca dostałem baty lekkie bo 'na głos' kibicowałem xDD
18-08-2009 22:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości