Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Od kiedy...?
kikks Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #31
Re: Od kiedy...?
To była jesień '67 i Górnik Zabrze mierzył się w PEMK z MU. Przy tej okazji poznałem historię klubu i zachwyciłem się. Miałem 8 lat i właśnie zaczynałem czuć smak piłkiSmile. Dzięki tamtym meczom i Tej drużynie ją pokochałem. W związku z tym mam sentyment do Górnika, choć jestem od urodzenia Gdańszczaninem.
24-02-2008 23:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ShadowWinter Offline
Member
***

Liczba postów: 63
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #32
Re: Od kiedy...?
Od 13 lat. Na pospolitą 'komunię' dostałem Amige600 i dyskietkę 3,5" z czerwonym napisem "Manchester United". Z niewinnej gry przerodziło się w prawdziwą pasję Smile

Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die,
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here.
---
<!-- w -->http://www.musc.pl<!-- w --> / <!-- w -->http://www.musc.cdx.pl<!-- w -->
Zapraszamy już w kwietniu 2010!
04-03-2008 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mószka Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #33
Re: Od kiedy...?
Stosunkowo krótko do większości z Was, bo jakieś 3 lata. Co mnie skłoniło? Kumpela się podniecała, że podobno gra 'taaaaki słooodki koleś'. Obejrzałam, stwierdziłam, że może mam dziwny gust, bo pedałowaci kolesie mi się tak nie podobają (jak większości lasek :|). Ale jednak spodobała mi się gra całego zespołu. Dzięki tacie zaczęłam się interesować bardziej i bardziej. Aż do teraz. Historia jak widać krótka i wcale nie ciekawa. Nieważne. Ważne, że to do tej pory mój ulubiony klub piłkarski Wink
05-03-2008 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dEVJE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: Od kiedy...?
Dość dziwne to było. W 2001 roku (10 lat) dostałem kompa i od kumpla zainstalowałem demko FIFY 2001. Do wyboru były tylko Manchester United i Arsenal. Jako, ze częściej wygrywałem Diabłami to z czasem rosłem ja, dojrzewała moja psychika i rosły uczucia do United. ;)

// bliźniaku ;] ja tak samo, tyle że to fifa 2002 bodajże była :D - ring0
08-03-2008 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Prezydent Offline
Member
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #35
Re: Od kiedy...?
Od 1999 roku, oglądając Ligę Mistrzów. Pierwszy półfinał z Juventusem, Diabły przegrywały wiec im kibicowałem w tamtym meczu. Gol Giggsa w końcówce i już wtedy zespól zyskał moja sympatie Wink Potem cuda niewidy w rewanżu i w finale również kibicowalem MU. Nastepnie bramki Solskjaera i Sheringhama i wpadem po uszy Od tamtego liczy sie dla mnie tylko Manchester United Wink

Redlog - Because We Are United!

Są dwa rodzaje ludzi: ci, co myślą i ci, co się bawią.
08-03-2008 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #36
Re: Od kiedy...?
Ja podobnie, tylko, że od drugiego meczu z Juventusem. Nie wiem właściwie dlaczego im kibicowałem Wink Pamiętam te dwie bramki Inzaghiego, a później już tylko bramkę na 3-2 Cola. I w finale oczywiście już byłem za Czerwonymi Diabłami. Tak właściwie to nie wiadomo skąd się to wzięło. Starszy o 7 lat kolega wtedy kibicował United, więc może trochę przez niego, ale było to tak dawno, że wszystkiego się nie da spamiętać.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
09-03-2008 21:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
DJ CLOSE Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Od kiedy...?
Ja też od 1999r. tyle ze po finale, ale wczesniej nie oglądałem tak za bardzo meczy - za mlody na to byłem xD. W finale, w którym nie bylem jeszcze kibicem Manchester United, po prostu pierwszy raz ogladałem Lige Mistrzów - ale to wystarczyło Smile) , Manchester United mnie pochlonelo a Beckham stal sie moim nowym idolem, tuż po Ronaldo, tyle że dalej uważam Beckhama za najlepszego piłkarza świata Big Grin. :twisted: :twisted: :twisted:
27-03-2008 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dende Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 690
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: Od kiedy...?
Prezydent napisał(a):Od 1999 roku, oglądając Ligę Mistrzów. Pierwszy półfinał z Juventusem, Diabły przegrywały wiec im kibicowałem w tamtym meczu. Gol Giggsa w końcówce i już wtedy zespól zyskał moja sympatie Wink Potem cuda niewidy w rewanżu i w finale również kibicowalem MU. Nastepnie bramki Solskjaera i Sheringhama i wpadem po uszy Od tamtego liczy sie dla mnie tylko Manchester United Wink

ze mną było tak samo

Pele good, Maradona better, George Best
28-03-2008 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalmanu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Od kiedy...?
ja jak wielu wkręciłem się w 1999.W tym roku również zacząłem interesować się piłką.Zaczeło się od tego że od dłuższego czasu ojciec mój oglądał mecze diabłów.Tak jakoś mało mnie to interesowało ale od fazy play-off wkręciłem się na dobre.No i już 9 lat jestem na dobre i na złe z diabłami.
28-05-2008 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: Od kiedy...?
U mnie wszystko się zaczeło kiedy miałem 8 lat czyli 9 lat temu w sezonie 98/99. Nigdy wcześniej nie interesowałem się piłką. Jedyny mecz jaki wcześniej oglądałem to był finał Mś w 98 Francji z Brazylią, ale prawde mówiąc nudził mnie. Wszystko się zaczeło niewinnie. Pamiętam, że poszedłem ze swoim Ojcem i jego dwoma kolegami do pizzeri/pubu. Nie ważne coś między tym. Też nie pamiętam dlaczego poszedłem z nimi zamiast zostać np w domu z Mamą. To też nie jest ważne. To był mecz Juventusu z Manchesterem. Pamiętam, że przegyrwaliśmy 0:2 i że dla nas bramki później strzelili Keane, Yorke i Cole. Hehe byłem mały i dalej pamiętam. Nie korzystam teraz ze ściąg Big Grin . Zafascynował mnie ten mecz. Może dlatego, że byłem mały i wszyscy to przeżywali. Pamiętam, że pytałem się ojca kim jest ten, kim jest tamten. I do dzisiaj pamiętam, jak mówił że ten to jest Schmeichel i że jest najlepszym bramkarzem na świecie. Pamiętam, że bronił bardzo dobrze w tamtym meczu. Potem jak wróciliśmy do domu zaczeła się mania. Pamiętam pierwszą koszulke poszedłem kupić z babcią na bazarze. Kogo...? łatwo się domyśleć. Dostępne były tylko z 7. Hehe. No i pamiętam finał. Mecz oglądałem do 90 minuty. Później wróciłem do pokoju, bo nie wierzyłem że możemy wygrać. W momencie kiedy wszedłem wyrównał Sheringham. Zaraz po tym drugą bramkę (tą już zobaczyłem) strzelił Ole. To były piękne chwile. Nigdy chyba ich nie zapomne
29-05-2008 20:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: Od kiedy...?
Od EURO 200 Big Grin Były sobie takie mistrzostwa, na których rozchwytywani byli Owen i Beckcham. Szczęście chciało, że to taki fajny łysy pan przykłuł moją uwagę. Dowiedziałem się w jakim gra klubie i od tamtej pory zawsze, kiedy tylko grał Manchester United kibicowałem tej drużynie.

nie będęoryginalny: też płakałem po pamiętnym meczu z Porto ;(

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
16-06-2008 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: Od kiedy...?
Kiedy to się zaczęło? Jak pamiętam w 99' oglądałem skrót meczu finałowego CL. Tak wiemy jaki finał Smile. Ten czerwony kolor przypadł mi do gustu. Ale jednak gdyby nie Becks... wiadomo ERA Bravo Sport i wszędzie naokoło plakaty z piłkarzami lecz szczególne miejsce miał jednak David. Później wszelakie wersje FIFY i United się wybierało. 21 X dostałem neta. I się zaczęło, oczywiście najpierw DP i komentowanie. Dodawanie newsów, prowadzenie forum. Pierwsze newsy na stronie o ManUtd. A teraz to już wiadomo.

maju1309 napisał(a):po pamiętnym meczu z Porto

To był moment, kiedy na chwilę odseparowałem się od United, ale o tym napiszę w innym tekście.

Rozbrat był krótki, i tak nadal kibicuje United! Płakałem ze szczęścia po finale 21 maja w Moskwie.
23-06-2008 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #43
Re: Od kiedy...?
Wszystko zaczęło się od meczu United w LM przeciwko Juventusowi w pamiętnym 99 , tak naprawdę był mój pierwszy kontakt z Czerwonymi Diabłami jak i całą piłką nożną w światowym wydaniu . Juventus prowadził 2-0 po pierwszej połowie , co tu dużo mówić wygrywali więc oczywiście byłem za nimi . Mając 9 lat pierwsza połowa meczu a potem trzeba było iść lulu Big Grin Na drugi dzień w TV było dość głośno o tym spotkaniu , okazało się że Włoski przegrali ten mecz ... Szczena mi opadła, jako dzieciak zacząłem kibicować oczywiście zwycięzcom czyli podopiecznym sir Alexa . Trwało to tak aż do Manchesteru został sprowadzony Van Nisterlooy który pogłębił me uczucie . Dzięki temu piłkarzowi zacząłem się na poważnie interesować Manchesterem . Nie mając internetu pozostawał mi wieczorny sport , gazety (pn) i telegazeta na TVP . Tak to się zaczęło ale moje "Od kiedy" datuję na 1999 rok 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
23-06-2008 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BartiMU Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Od kiedy...?
Był to 2005... mecz Manchester United - Benfica (wtedy nie wiedziałem kto gra). Znałem tylko dwie osoby, ten który strzelił z wolnego Ryan Giggs. Potem wyrównał Sima i 4 minuty przed końcem Ruud Van Nistelrooy. Dowiedziałem się że wtedy ktoś był zawieszony, był to Wayne Rooney jak się okazało potem mój ulubiony piłkarz... Achhh jestem z nimi do dziś inie zamierzam opuścić Manchester United!

Manchester United
24-06-2008 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #45
Re: Od kiedy...?
Ja kibicować United zacząłem w roku 1999 gdy oglądałem mecz półfinałowy czy ćwierćfinałowy United vs Juve (nie pamiętam dokładnie przeciwnika). Później przeczytałem sobie historie tego wspaniałego klubu. Tak to mnie więcej się zaczeło. I ciągnie się az do dzisiaj i będzie się ciągnać aż do śmierci....
Jako siedmioletni chłopiec oglądałem finał LM'99 i od tego czasu w moim sercu jest miejsce tylko dla jednego klubu. Only Man UnitedWink



Mój Blog: Pod presją czasu
24-06-2008 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości