Nie grał

ΟFI-Panathinaikos 4-1
07-04-2008

PANATHINAIKOS: Galinovic, Vintra (58' Gonzalez), Goumas, Μorris, Spiropoulos, Μattos, Tziolis, Κaragounis, Ivanschitz (46' Postiga), Salpingidis (69' Μanucho), Papadopoulos
Już zdrowy Manucho gra w barwach Panathinaikosu i w 16 minucie trwającego jeszcze meczu z Panioniosem zdobył gola na 0-1 dla swojej drużyny

Edit:
Manucho zobaczył, że Panionios strzelił gola na 1-1 więc na 8 minut przed końcem spotkania zdobył drugiego w tym meczu gola i Panathinaikos prowadzi 1-2... Jak będzie potrzeba, to Manucho dorzuci trzecią, ale po co się przemęczać?

Świetny jest ten facet, niech wraca do nas
Zagrał już chyba w trzech ostatnich meczach o ile się nie mylę. W dwóch pierwszych po 20 minut, niewiele pokazał podobno, a w ostatnim (tego nie jestem pewien) bodajże cały mecz i zaprezentował się podobnie. Ale trzeba wziąć pod uwagę długą przerwę od gry.
Kolejna bramka naszego snajpera z Angoli w barwach Panathinaikosu i znów w meczu z Panioniosem Wink

Zobaczymy już za niedługo gdy zagra w barwach United, na co go stać w lidze angielskiej Wink A jak się u nas nie sprawdzi, to go sprzedamy za fajne pieniądze bo facet robi sobie niezłą markę
Wiec teraz w Afryce bedzie wybiegał w kazdym meczu w podstawie, to niemalze pewne, Fergie zapewne bedzie chcial wyciagnac z niego maximum co potrafi, a pozniej jak mu sie poszczesci to bedzie 4 napastnikiem 8)
Akurat w przeciągu ostatnich trzech miesięcy byłby doskonałym zmiennikiem dla Rooneya, a Anglik prawdopodobnie nie złapałby kontuzji, gdyby Manucho grał już u nas...

Wojtek jak zwykle sceptyk, zdążyłem się przyzwyczaić. W każdym razie koleś zapowiada się ciekawie i nie ma przesłanek, żeby od razu go skreślać. Przyszedł właściwie znikąd, dlatego nie ciąży na nim obowiązek gry na wysokim poziomie - krócej mówiąc, jeśli da dupy, nikt się tym specjalnie nie przejmie. Co innego jeżeli wyrośnie na gwiazdę - wtedy znów nos Fergusona i Queiroza okażą się na wagę złota.

Cztery gole, sześć spotkań, do tego po urazie. Nieźle, nieźle.
1.Rooney
2.Tevez
3.Huntelaar ( chcialbyyyym )Benzema albo Berabtov.
4.Manucho, Saha, Dong.

Chyba tyle w temacie, chyba, ze nikogo nie zakupimy, co ten sezon pokazal, ze powinnismy.
Do tego numeru trzy długa droga, ale jeśli kogoś kupimy, to faktycznie kolejność będzie w ten sposób wyglądała.

Ale czy czterech napastników w takim klubie to jakiś nadmiar? Nie sądzę, jakoś w środku pola mam zajebisty przesyt, a nikt nie odwala scen i haruje na swoje konto, żeby przekonać Fergusona do swojej osoby. Podobnie widziałbym rywalizację w napadzie.
ale z środkowych pomocników taki Hargo i Fletcher mogą grać na prawej flance a Hargreaves nawet w obronie myśle że przydałby się jakiś napastnik. Chociaż z drugiej strony można postawić na Rooney'a i Tevez a w obwodzie byliby Dong, Manucho i Campbell o ile Saha odejdzie.

Guest

Hm wierze w Manucho,on ma dar do pięknych bramek.
Dobra nowina. Manucho Goncalves po złożeniu odwołania przez Manchester United ma na początku przyszłego tygodnia otrzymać pozwolenie na pracę.
Właśnie takiego "rumora" przeczytałem, także nie jest źle. Manucho-Tevez to ekstremalnie ciekawe ustawienie na mecz z Newcastle na przykład Wink
Pewnie po otrzymaniu pozwolenia na prace zostanie gdzies wypozyczony do Championship