Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #211
Re: Anderson
[Obrazek: 2dm8ke9.gif]

Big Grin
23-08-2011 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #212
Re: Anderson
[Obrazek: ando0cxo.gif]
to też niezłe :-D

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-08-2011 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #213
Re: Anderson
[Obrazek: dimitri-anderson-danceiujo.gif]

A to przebanger Big Grin
23-08-2011 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #214
Re: Anderson
[flash=425,334]http://www.youtube.com//v/5kjZ0p3WGak&feature=related[/flash]


That pass... 8-)

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-09-2011 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #215
Re: Anderson
Podanie ekstra. Z resztą Andi ogólnie bardzo dobrze zaprezentował się w spotkaniu z Boltonem-celne podania, mądre rozprowadzanie akcji, do tego jeden fajny rzut wolny. Widać, że regularna gra mu służy. Oby tak dalej.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-09-2011 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #216
Re: Anderson
Anderson od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze i zasługuje na miejsce w pierwszej jedenastce. Regularna gra mu służy, jest pewniejszy siebie, dobrze rozprowadza akcje, świetnie i celnie podaje. Oby tak dalej.

P.S. Jego rozśmieszanie, naśladowanie i wyprowadzanie z równowagi Szczęsnego podczas meczu z Arsenalem już znalazło naśladowców. Wczoraj podczas meczu QPR- Newcastle miała miejsce taka sama sytuacja Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-09-2011 11:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #217
Re: Anderson
Między zachowaniem Taylora a Andersona jest jednak mała różnica. Anderson po prostu stoi jaki idiota ze wzrokiem psychopaty, przez co bramkarz się zastanawia: "Kurwa, czy on się zaraz na mnie nie rzuci?!".

Natomiast zachowanie Taylora było już strasznie perfidne i prymitywne - bramkarz QPR próbuje ustawić mur, a ten mu rękami zasłania. Bramkarz QPR w jeden bok to Taylor też, w drugi bok to Taylor też :lol: W ogóle ten Taylor to debil, kilkanaście sekund później bramkarz łapie piłkę, chce wznowić grę, a ten mu specjalnie zabiega drogę :lol: Z resztą kiedyś był znany z tego, że jak zagrał ręką w polu karnym to walił ściemę i łapał się za brzuch, że go niby bolało O ile pamiętam, to został chyba nawet za to ukarany przez FA, bo to nie była jednorazowa sytuacja Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
13-09-2011 12:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #218
Re: Anderson
Ja się tak dziś przy kawie zacząłem zastanawiać nad tym, czy lepiej by było dla Andersona schudnąć kapkę, czy zostać przy swojej obecnej wadze. No bo teraz jest nie do przepchnięcia, porusza się środkowej strefie jak czołg Tygrys. Z drugiej strony: czasami brakuje mu zrywu do piłki i zwinności. Gdyby schudł,to te cechy się odwrócą. I szczerze mówiąc doszedłem do wniosku, że jeżeli chłop dobrze się czuje w swoich kilogramach, to niech w nich zostanie. Adamek zmieniał wagę na siłę i jak to się skończyło? Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-09-2011 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #219
Re: Anderson
Ja tam nie widzę, aby Andiemu brakowało dynamiki, startu do piłki.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-09-2011 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #220
Re: Anderson
Ma dobrą dynamikę, ale jak przyszedł w 20.07 to miał najlepszą w lidze IMO! Ale był troszeczkę chudszy...

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-09-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #221
Re: Anderson
Anderson niestety po raz kolejny za wszelką cenę chce nam udowodnić, że nie jest wystarczająco dobry by być fundamentem naszej drugiej linii. Nie wiem w czym leży problem, bo chłopak na początku sezonu pokazał, że jednak potrafi dobrze grać. Jednak pary starczyło mu na ledwie kilka spotkania i teraz znów oglądamy to czego oglądać nie chcemy. Szkoda, bo miałem nadzieję, że zarówno on jak i Tom z czasem sprawią, że nie będziemy myśleć o kupnie żadnego Sneijdera czy innego rozgrywającego z najwyższej półki.



Mój Blog: Pod presją czasu
01-10-2011 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #222
Re: Anderson
No, niestety.

Jakoś do tego gościa fani mają słabość, bo ilekroć zagra kilka dobrych bądź świetnych spotkań, odżywają mocne nadzieje na kontynuowanie dobrej passy. A tu po raz kolejny kiszkę zaczyna pokazywać nasz Syn Andrzeja. Koleś strzelił ostatnio z Norwich, ale i tak mecz całościowo zagrał słabo. I nie jest wytłumaczeniem, że dostosował się do zespołu.

Gdzie jest Groszek?
03-10-2011 17:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #223
Re: Anderson
Sprzedać w lecie, a najlepiej jeszcze w zimie i zacząć odważnie stawiać na Pogbe i Morrisona.
Naprawdę mam już serdecznie dość Andersona i jego mizernej gry. Carricka czy Fletchera niemal się linczuje po każdym nieudanym spotkaniu, a Andersona głaszcze, bo talent. Talentem to on może był jak do nas przychodził, obecnie jest jedynie co najwyżej przeciętnym zawodnikiem, który jest za słaby by stanowić o sile takiego zespołu jak United.
Chciałbym by było inaczej, by udowodnił mi, że się mylę, jednak ja już w to nie wierze. Trzeba w końcu jasno postawić sprawę bo ileż można czekać? Z takimi zawodnikami jak on nie jesteśmy w stanie rywalizować o najwyższe trofea. Sprzedać, a do zarobionej kasy dodać trochę od siebie i kupić Tomkowi odpowiedniego partnera i gitara.



Mój Blog: Pod presją czasu
03-11-2011 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #224
Re: Anderson
Ja nie głaszcze. W sumie na początku tego sezonu pomyślałem, że grubo się myliłem pisząc na redcafe dobre kilka miesięcy temu, żeby wyjebać Andersona (chyba nawet dodałem, że do spółki z Obertanem). Wciąż tylko zdarza się mu mieć przebłyski. Kurwa podstawowemu ofensywnemu graczowi środka pola najbardziej utytułowanego zespołu Ligi Angielskiej zdarza się, mieć dobre (błyskotliwe) zagranie! Myślę, że podpisanie z nim nowego kontraktu w ostatnim czasie było mistrzowskim posunięciem. Podbijemy tym samym cene w razie gdyby chciał go Panathinaikos.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
03-11-2011 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #225
Re: Anderson
Szkoda, że Ando tak szybko spuścił z tonu. Czekam jednak na możliwość obejrzenia go ponownie w parze z Tomem. Gdyby mieli znów prezentować razem to co na początku sezonu to trzymałbym go chociażby ze względu na tą współpracę.

Jeśli mielibyśmy wprowadzać do składu młodych to myślę, że Anderson zostanie na wszelki wypadek. Jeśli miałby przyjść ktoś z wyższej półki to Ando jest obecnie moim zdaniem pierwszym do odstrzału.
03-11-2011 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości