Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #31
Re: Anderson
Moim zdaniem wcale takiego świetnego podania nie ma. Nie potrafi zagrać prostopadłej piły do napadziora w stylu Carricka czy Scholesa. Oczywiście nie twierdzę, że jest słaby grając w środku pola, ale uważam, że prawdziwy potencjał pokazałby grając w z przodu i mając większą swobodę.

Polecam ten filmik: http://pl.youtube.com/watch?v=eJe9JgzWv4E

Idealnie tu widać szybkość Andiego, dobry drybling. Po prostu drugi Ronaldinho. Fergie zrobił z niego zupełnie innego człowieka. Chciałbym go zobaczyć grającego w przodzie. Choćby na próbę, bo podejrzewam, że tam pokazałby pełnię swoich możliwości.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-08-2008 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #32
Re: Anderson
Denilson w lidze brazylijskiej wyglądał jeszcze lepiej. Widziałem te filmiki już dawno, ale PL to kompletnie inny świat. W środku pomocy zresztą ma niejedną okazje na podobne rajdy i już parę razy pokazał się z tej strony. A podanie dobre to ona z pewnością ma. Ze Scholsem, czy Carrickiem póki co trudno go porównywać, ale Anglicy to jedni z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie w lidze, więc nie ma się co dziwić.

W poprzednim sezonie już grał jako drugi napastnik z Sunderlandem i wypadł blado.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-08-2008 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #33
Re: Anderson
Meczu nie widziałem, więc się nie wypowiadam. Chciałbym jednak zobaczyć jak by się zaprezentował na skrzydle przy taktyce 4-3-3. Wydaje mi się, że ma zadatki na tą pozycję. Nie bez powodu porównywało się go do Ronaldinho. Myślę, że Andi potencjał ma ogromny i w przyszłości w jakimś stopniu na pewno się spłaci. W środku pomocy wygląda dobrze, jednak upieram się, że gdyby miał więcej swobody, tak jak Ronaldo, to moglibyśmy ujrzeć takiego Andersona, jakiego wszyscy oczekiwali Smile

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-08-2008 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #34
Re: Anderson
Ja szczerze mówiąc od Andersona dostałem więcej niż oczekiwałem. Spodziewałem się bowiem typowego ofensywnego pomocnika rodem z Brazylii, który owszem - jest świetny technicznie, ale nie wie co to defensywa i po prostu walka. Na całe szczęście wyszło inaczej Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-08-2008 13:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #35
Re: Anderson
muszeq napisał(a):Mam wrażenie, że Ferguson marnuje potencjał Andersona, wystawiając go w środku pomocy. Ja bym Brazylijczyka widział gdzieś w przodzie. Jako cofnięty napastnik lub skrzydłowy.
No tutaj ew przyjdzie czas na taką zmianę po odejściu Giggsa. Wtedy przy wszystkich zdrowych środkowych pomocnikach, Ferguson może spróbować inaczej ustawiać Andiego. Jest jeszcze Nani, ale na tą chwilę mnie nie przekonuje jego kandydatura. Na pewno na korzyść portugalczyka przemawia taki naturalny styl gry charakteryzujący skrzydłowych, podobny jak u Ronaldo. Ale w tym momencie Nani jest zbyt chimeryczny. Raz gra dobrze, raz fatalnie. Ma jeszcze czas, ale Anderson się wg mnie lepiej rozwinie.


Fan United od 1992 roku
31-08-2008 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #36
Re: Anderson
Anderson nie potrafi zagrać prostopadłej piłki? Wolne żarty, ktoś tu chyba nie ogląda meczów.
31-08-2008 15:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: Anderson
Kiedy nie będzie Scholesa i Giggsa, Anderson będzie pewno próbowany zarówno na skrzydle, jak i w środku (chociaż już teraz gra). Mi się gra Andersona bardzo podoba, podobnie jak Sebos, spodziewałem się stereotypowego Brazylijczyka, zwłaszcza po tym, jak obejrzałem kompilacje z jego trikami i dryblingami. Zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, nawet nie wyobrażałem sobie, że tak młody Braziliano może tak szybko zaaklimatyzować się do wyspiarskiego stylu gry. Myślę, że z czasem wyrośnie na jedną z czołowych postaci w drużynie, bo potencjał ma olbrzymi, a w porównaniu z Ronaldo sprzed 3-4 lat czy Nanim teraz, to Andi gra o wiele lepiej i bardziej odpowiedzialnie niż dwaj Portugalczycy razem wzięci. To się ceni Big Grin

W sumie fakt, że można mu dać więcej okazji do gry z przodu, za napastnikami lub w 4-3-3 jako skrzydłowy z lewej (bo chyba tam się lepiej czuje). Ale myślę, że sAF wie co robi.
31-08-2008 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #38
Re: Anderson
Lucas napisał(a):Anderson nie potrafi zagrać prostopadłej piłki? Wolne żarty, ktoś tu chyba nie ogląda meczów.

Mam na myśli podanie, uruchamiające napastnika na sam na sam. Coś takiego jak Carrick do Naniego w meczu z Arsenalem w FA Cup. Nie widziałem czegoś takiego w wykonaniu Andersona.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-08-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #39
Re: Anderson
No i to równie dobrze potrafi Anderson. Nie mam co do tego wątpliwości.
31-08-2008 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #40
Re: Anderson
Nie przypominam sobie, żebyśmy np. strzelili bramkę po jego takim zagraniu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-08-2008 22:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #41
Re: Anderson
muszeq napisał(a):Nie przypominam sobie, żebyśmy np. strzelili bramkę po jego takim zagraniu.
Z Wigan w tamtym sezonie na OT - asysta przy golu Teveza.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-08-2008 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #42
Re: Anderson
No ok. Nie to, że się czepiam, ale gdyby nie spryt Teveza to bramki by nie było. Podanie nie było jakieś rewelacyjne. Oczywiście nie twierdzę, że Anderson ma kiepskie podanie, ale według mnie nic specjalnego. Lepszy jest w innych elementach gry i jego potencjał powinien być inaczej wykorzystywany.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
31-08-2008 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #43
Re: Anderson
Cytat:W domu Brazylijskiego pomocnika Manchesteru United, Andersona został schwytany Richard Alex da Silva Martins 'Gigi', diler narkotyków. Do zatrzymania doszło w mieście Menino Deus, niedaleko Porto Alegre, w domu Andersona!

Martins jest dobrym przyjacielem reprezentanta Brazylii. Piłkarz nie miał, jednak pojęcia o przestępczym życiu, jaki prowadzi jego kolega. Anderson od razu po zatrzymaniu kolegi, został oczyszczony z zarzutów i śledztwo go nie obejmuje.

"Śledztwo w żaden sposób nie obejmuje Andersona. Z tego, co wiemy jest on tylko przyjacielem zawodnika, zaś sam piłkarz nie wiedział, czym zajmuje się jego kolega." - poinformował rzecznik policji, Ricardo Herbstrith.

Z kolei agent gracza, Paulo Tonietto, także wypowiedział się na temat tej sytuacji - "Każdy człowiek ma prawo do przyjaźni. Anderson nie złamal żadnego prawa."

"Jest profesjonalistą. Już niedługo wyjaśni nam, co dokładnie się wydarzyło." - dodał.

No i całe szczęście...



Mój Blog: Pod presją czasu
23-09-2008 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 0
Post: #44
Re: Anderson
Nie ukrywam, że Anderson jest jednym z moich ulubionych graczy w United. Andi pokazuje, że nawet Brazylijczycy sprawdzają się w Premier League. Od początku Anderson mnie zaskakuje oczywiście pozytywnie i widać, że robi naprawdę duże postępy, a w przyszłości będzie czołowym graczem United i podporą swojej reprezentacji Wink
18-10-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #45
Re: Anderson
A ja jak dotychczas jestem mocno rozczarowany tym co pokazuje Anderson. Co prawda jest jeszcze młody, więc podchodzę do tego z dystansem, ale spodziewałem się więcej. Po tym co widziałem na Youtube pomyślałem, że to może być drugi Ronaldo. Myliłem się jednak. Sporo za niego wydaliśmy. Może kiedyś się spłaci. Na pewno jest ambitny i w każdym meczu jest naładowany energią i wolą walki, ale gdzie techniczne aspekty? Podania, bramki - tego mi brakuje.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
18-10-2008 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości