Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #106
Re: Anderson
bobsley napisał(a):Ciekawe po czym zaobserwowałeś że się zablokował?? W meczu z CFC nawert nie byl na ławce a w w lidze wystąpił tylko w meczu z Burnley ale SAF wystawił go na skrzydle bo przecież Giggs to nadzieja środka drugiej linii ... :/

Bo nie robi postępów? Stoi w miejscu? Nie mam na myśli obecnego sezonu tylko całokształt . O formie Antosia Valenci ktoś ładnie napisał, że "przychodząc do United zawodnik rozwija swoje umiejętności" i Antonio ma jeszcze czas. Osobiście dużego rozwoju u Andersona nie widzę, a ślepy to ja nie jestem Tongue
Za zasługi nikt przecież nie występuje w pierwszym składzie. Gdyby SAF uważał, że zasługuje na grę to by grał nieprawdaż? Treningi też przecież od czegoś są, zaangażowanie , determinacja etc . Trener na podstawie czegoś wystawia skład. Giggs na skrzydle nie wyrabia, nikt nie oczekuje od niego przecież cudów, dlatego występuje na środku pomocy. Walijczyk daje więcej zespołowi niż Anderson, to chyba widać, przynajmniej ja widzę.

bobsley napisał(a):Ogólnie SAF na siłę wrzuca weteranów do składu, przykład Neville :/

Biorąc pod uwagę mecz z CFC Gary zagrał tylko raz w pierwszym składzie z Wigan więc chyba nie jest faworyzowany mocno Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-09-2009 13:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #107
Re: Anderson
A ktoś mi powie w czym obecnie Gary odstaje od reszty naszych prawych obrońców?

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
04-09-2009 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #108
Re: Anderson
Cytat:A ktoś mi powie w czym obecnie Gary odstaje od reszty naszych prawych obrońców?

zwłaszcza szybkością, zwrotnością i świeżością

Cytat:Osobiście dużego rozwoju u Andersona nie widzę, a ślepy to ja nie jestem

Szczerze ja też nie widzę tego rozwoju ale przy formie prezentowanej przez Carricka, Anderson zasługuje chociaż na szansę udowodnienia swojej wartości ale na środku a nie na skrzydle Wink
04-09-2009 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #109
Re: Anderson
bobsley napisał(a):zwłaszcza szybkością, zwrotnością i świeżością

No tak z takimi sprinterami pokroju O'Shea, czy Browno to faktycznie Neville jest przy nich jak maluch przy porządnym ferrari Wink A co rozumiesz pod pojęciem świeżość jeśli chodzi o piłkarza, to oni mają jakieś daty ważności, czy coś?

bobsley napisał(a):Szczerze ja też nie widzę tego rozwoju ale przy formie prezentowanej przez Carricka, Anderson zasługuje chociaż na szansę udowodnienia swojej wartości ale na środku a nie na skrzydle Wink

Za to przy obecnej formie Fletchera zbędny jest w środku pola ktoś kto zdolności ofensywne, z umiejętnością rozgrywania na czele ma na poziomie przeciętnym w porównaniu z innymi.
04-09-2009 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #110
Re: Anderson
Cytat:Ogólnie SAF na siłę wrzuca weteranów do składu, przykład Neville
WTF?!

Giggs pomimo tego, że tamten sezon miał świetny to nie zagrał wcale w wielkiej ilości meczów. Scholes zeszły sezon miał słaby i grał jeszcze mniej. Gdyby zdrowy był Brown, to Nev pewnie też zaliczyłby tylko śladową ilość meczów...W tym sezonie póki co jest nie inaczej.
Gary może i jest wolniejszy od takiego Fabio, ale co z tego jak bije go w grze defensywnej co najmniej o klasę.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-09-2009 15:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #111
Re: Anderson
Mimo iż Anderson strzelił gola w meczu rezerw z Wigan, nie chciałbym go w kolejnym, bardzo ważnym spotkaniu zobaczyć od pierwszych minut. Ewentualne wejście z ławki byłoby jak najbardziej wskazane. Bob narzekasz, że Andy mało gra w lidze. Zagrał z Burnley, z Birmingham miał wejść z ławki, już się rozgrzewał, gdy gry nie mógł kontynuować Jonny Evans, dlatego musiał wejść Brown. Niech się ogarnie, to będzie dostawać więcej szans. Sezon długi, tak więc Panie Anderson, pozapierdalajmy trochę na treningach, a swoją szansę na pewno dostaniesz.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-09-2009 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #112
Re: Anderson
Pany żeby nie było że jakimś południowcem jestem ale co do eksperymentów SAFa to mógłby uwzględniać każdego na środku Wink

Neville dla mnie już się skończył i podczas nieobecności Browna czy Rafaela chciałbym zobaczyć de Leata chyba że twierdzicie że przeciwko ekipom pokroju Burnley nie dałby rady Wink

Cytat:Mimo iż Anderson strzelił gola w meczu rezerw z Wigan, nie chciałbym go w kolejnym, bardzo ważnym spotkaniu zobaczyć od pierwszych minut.

to kogo byś widział na środku ... Gibsona??
04-09-2009 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #113
Re: Anderson
bobsley napisał(a):
Czary napisał(a):Mimo iż Anderson strzelił gola w meczu rezerw z Wigan, nie chciałbym go w kolejnym, bardzo ważnym spotkaniu zobaczyć od pierwszych minut.
to kogo byś widział na środku ... Gibsona??
Fletcher i Scholes albo Giggs. Wystawienie Andersona w pierwszym składzie, który formą nie powala na kolana, jest zbyt dużym ryzykiem. Tym bardziej, że Koguty na początku sezonu spisują się bardzo dobrze i będą bardzo trudnym przeciwnikiem.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-09-2009 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #114
Re: Anderson
bobsley napisał(a):to kogo byś widział na środku ... Gibsona??

Chociażby Scholesa. Ustawienie środka Fletcher/Scholes, Fletcher/Giggs bądź Fletcher/Carrick, byłoby jak najbardziej na miejscu.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-09-2009 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #115
Re: Anderson
Przy Darrenie grać będzie Carrick, zobaczycie.

Jesli już dyskusja zmierza na temat środka pola w meczu z Kogutami to zapraszam do tego tematu.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-09-2009 06:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #116
Re: Anderson
(...) Ando sam poprosił o możliwość gry w drużynie rezerw. Świadczy to o jego profesjonalizmie oraz ogromnej determinacji do odnoszenia sukcesów - zakończył Solskjaer.

i za to cenię tego chłopaka i mam nadzieję że niebawem wróci na właściwy tor Wink
05-09-2009 15:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #117
Re: Anderson
Przeglądałem sobie statystyki poszczególnych graczy w tym sezonie i spostrzegłem, że Anderson zaliczył w tym sezonie już 6 asyst. Wynik naprawdę przyzwoity. Owszem z Giggsem to się równać nie może (12 asyst), ale Ryan to fenomen.
Gra Brazylijczyka w tym sezonie może się podobać. Owszem zdarzają mu się jeszcze mecze, w których gra słabiej, ale zazwyczaj prezentuje się naprawdę dobrze.



Mój Blog: Pod presją czasu
08-12-2009 13:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #118
Re: Anderson
The Sun pisze coś o sprzedaży Andersona do Lyonu i cytuje jego agenta, który mówi, że pracują nad jakimś upoważnieniem(ugodą) z United, a sprawa ma się rozstrzygnąć w ten weekend.

Jakieś ziarnko prawdy w tych plotkach pewnie jest. Nie widać Andersona na zdjęciach z treningów, nie widać na zdjęciach z meczu z Shitty, czyli musi być gdzieś poza Anglią. Coś pismaki pisały, że do Brazylii wyjechał, dziwne, że nic o tym SAF nie wspomniał.

E: Ando dzisiaj wziął udział w treningu i nawet cieszył mordę. No ale kiedy on jest smutny?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-01-2010 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #119
Re: Anderson
manutd.com / mufc.pl napisał(a):Pomocnik Manchesteru United, Anderson nie zagra już w tym sezonie - podała oficjalna strona Mistrzów Anglii. 21-latek we wtorkowym spotkaniu ligowym z West Ham United doznał kontuzji więzadeł. Przerwa w grze Brazylijczyka ma wynieść sześć miesięcy.
Nie ma chłopak szczęścia, 21 lat a już dwie poważne kontuzje najpierw złamana noga, teraz jeszcze gorsza - zerwane więzadła. Myślałem, że w rewanżowym meczu z Milanem zagra za Carricka, w tej sytuacji trzeba będzie szukać innego rozwiązania.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-02-2010 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #120
Re: Anderson
Jego kontuzja stawia nas w trudnej sytuacji przed rewanżowym meczem w Lidze Mistrzów...

Szkoda mi Andersona... wydaje mi się, że o tym sezonie będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Nie grał za dużo, do tego ten wypad do Bazyli bez wiedzy i zgody trenera no i jeszcze teraz ta kontuzja.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-02-2010 12:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości