Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #3
Re: PL: Bolton Wanderers - Manchester United (10.09.2011)
Wreszcie czas, po tej nielubianej przez większość kibiców przerwej reprezentacyjnej, na najlepszą ligę świata. Sądzę, że ze wszystkich spotkań tej kolejki nasz mecz zapowiada się najciekawiej. Niby Bolton ma tylko 3 pkt, ale grał już zarówno z City jak i Liverpoolem. Nie wiem jak wyglądali 2 tyg temu w pojedynku na Anfield, ale u siebie z City pokazali że nie będą ekipą do bicia. Nie będę sie bawił w ustawienie zespołu, bo chyba jakie będzie, to można przewidzieć. Liczę na jakąś bramkę Javiera, niech chłopak się rozstrzela. Mam nadzieję na dobrą grę naszych obrońców i dobrze by było zagrać na '0' z tyłu. Fajnie że wraca Antoś, ale nie liczę na jego występ. Chyba że ma wejść na przebieżkę na ostatnie 5-10 min. Ciekawi mnie czy Owen dostanie swoją szansę na strzelenie swojej 150. bramki w EPL. Nie oczekuję pogromu, w zasadzie myślę ze to będzie ciężki mecz, ale jak najbardziej do wygrania. Mam nadzieję że nie będziemy grać takiej padaczki jak w poprzednim sezonie na wyjazdach. Moje oczy tego nie zniosą Tongue
09-09-2011 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton Wanderers - Manchester United (10.09.2011) - Jaceks_21 - 09-09-2011 19:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości