Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #22
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Zobaczymy, co z Tomem. Mam nadzieję, że nic poważnego. Aczkolwiek uważam, że nawet jak popauzuje z 2 miesiące, to nic wielkiego się nam nie stanie. Wraca Fletcher, dobrze zagrał dziś Carrick, można w CC dać szansę Pogbie. Także o to się nie martwię. Szkoda chłopa, ale taki jest futbol, kontuzje się zdarzają.

De Gea gra nogami lepiej niż którykolwiek bramkarz na świecie! I dziś do tego ustrzegł się głupich błędów - tak trzymać. Jones - w wieku 19 lat IMO już jest świetnym obrońcą, aż strach pomyśleć, co będzie dalej. Anderson zaczął w końcu rozgrywać MĄDRZE piłkę, także brawa. I gra w pierwszym składzie już 5 meczów z rzędu, co chyba do tej pory się nie zdarzyło. Rooney - typowałem go jako króla strzelców i na razie udowadnia mi, że było warto. Strzela z bliska, z daleka, z gry, ze stałych fragmentów, głową - all inclusive. Hernandez wrócił i już 2 gole - tego nam było potrzeba.

Szkoda Berbatowa, ale w obecnej konfiguracji składu (i powrocie Welbecka) za dużo sobie na razie nie pogra.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-09-2011 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011) - Mubinio - 10-09-2011 21:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości