Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 31.25% 5 31.25%
Rafael da Silva 6.25% 1 6.25%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 62.50% 10 62.50%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #11
Re: PL: Tottenham - Manchester United (13.12.2008; 18:30)
Po ostatnich dwóch słabych meczach, czas w końcu zagrać tak jak należy. Po zmianie trenera Tottenham wreszcie zaczął grać. W tym sezonie zremisowali z Chelsea i Arsenalem, oraz pokonali Liverpool. Mam nadzieję iż podobny los nie czeka United, nie możemy sobie pozwolić na kolejną stratę pkt, już za dużo ich straciliśmy....

W tym meczu musimy sobie poradzić bez Rooneya ( zawieszony z powody 5 żółtych kartek), Evry ( również 5 żółtych kartek, a do tego jeszcze zawieszenie na 4 mecze, za incydent z poprzedniego sezonu na SB), Ronaldo (kontuzjowany) oraz bez Browna i Hargreavesa.... troszkę tego dużo, a do tego niepewny jest występ Berbatova i Carricka. Jeśli Ci dwaj zawodnicy również wypadną z gry, to może być na prawdę bardzo nieciekawie...

VDS
Rafael - Rio - Vidic - O'Shea
Nani - Carrick/Scholes - Anderson - Park
Tevez - Berbatov

W obronie nie mamy co zmieniać. VDS w bramce, no to oczywiste, na prawej stronie Rafael, nie ma innej możliwości, Gary gra słabo, a Brown jeszcze kontuzjowany. W środku oczywiście Rio i Vidic. Mam nadzieję iż będą grali tak dotąd. Jeśli w tym meczu nie stracimy bramki to już połowa sukcesu. Na lewej w miejsce zawieszonego Evry, O'Shea. Jestem pewien, że sobie poradzi. John już nie raz pokazał że w najważniejszych momentach nie zawodzi.

Jeśli chodzi o skrzydła to nie mamy za dużego pola manewru. Ronaldo kontuzjowany, także pozostają tylko Park i Nani. Jeśli chodzi zaś o środek pomocy, to możemy sobie powybierać.... Mam nadzieję iż Carrick da radę zagrać w tym meczu, ostatnio prezentuje się bardzo dobrze, wszystko mu wychodzi. Do pary dałbym Andersona, chłopak w ostatnich meczach pokazuje, że jest w wysokiej formie. Pozostają nam jeszcze Scholes i Fletcher. Jeśli by Michael nie dał rady to mam nadzieję że SAF postawi na Paula, w ostatnim meczu nasz maestro zagrał bardzo dobrze i pokazałem kolegom z pomocy że jest już gotów by znów grać pierwsze skrzypce. Jest też Darren, który w tym sezonie gra bardzo dobrze, ostatnio po kontuzji nie grał już tak super, ale nadal jego gra wygląda dobrze. Bardzo chciałbym już w tym meczu środek Scholes - Carrick, ale wątpię że Fergi się na takie coś zdecyduje.
Gdyby zaś Sir Alex miał zamiar zagrać 4-5-1, to tylko i wyłącznie z Berbatovem na szpicy, a w pomocy z trójką zawodników: Carrick - Scholes - Anderson. Paul ustawiony bardziej ofensywnie.

Jeśli jednak zostajemy przy ustawieniu 4-4-2 to z przodu Tevez i Berbatov. Nie ma innej możliwości, gdyż nie ma Rooneya....

Mam nadzieję iż w tym meczu poprawimy naszą skuteczność. Jeśli znów będziemy marnować tyle sytuacji co ostatnio, to czarno to widzę... jeśli zaś będziemy wykorzystywać sytuacje, które sobie wypracujemy to nie ma szans byśmy ten mecz przegrali.
Jutro najważniejsza będzie II linia. Zagra Carrick, będzie dobrze Smile

GLORY GLORY MAN UNITED!!!

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
12-12-2008 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Tottenham - Manchester United (13.12.2008; 18:30) - Foster - 12-12-2008 12:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości