Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 31.25% 5 31.25%
Rafael da Silva 6.25% 1 6.25%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 62.50% 10 62.50%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
Re: PL: Tottenham - Manchester United (13.12.2008; 18:30)
Cytat:Cristiano Ronaldo, Dymitr Berbatow, Michael Carrick i Rio Ferdinand - występ tych zawodników w sobotnim meczu z Tottenhamem stoi pod znakiem zapytania, gdyż nie są jeszcze w pełni sił po drobnych kontuzjach jakie leczyli w ciągu ostatnich dni.

"Ronaldo nadal ma mocno stłuczone biodro, co jest bardzo bolesne. Jeśli będzie dał rady zagrać, to wyjdzie w ataku, ponieważ Berbatow ma problemy z achillesem."

"Rio doznał drobnego urazu pleców w końcówce meczu z Aalborgiem i najprawdopodobniej w jego miejsce zagra Jonny Evans. Oczywiście jeśli będzie taka konieczność. Nie zmienia to faktu, że Jonny się bardzo poprawił w ostatnim czasie."

Trochę się pogmatwało. Trochę jest tych drobnych urazów. Uwzględniając wszystkie urazy na chwilę obecną (i zakładając, że wszyscy wymienieni wyżej, nie zagrają), skład powinien być mniej więcej taki:

Van Der Sar
Rafael- Vidić-Evans-O'Shea
Nani-Scholes-Fletcher-Park
Anderson
Carlos Tevez

Wiem, że może dziwnie trochę bo Tevez sam na szpicy raczje nie jest dobrym rozwiązaniem, ale nie wydaje mi się, żeby było inaczej. Jeśli ktoś to widzi inaczej, niech napisze Wink.

E:

Foster26 napisał(a):jeśli Berbatov nie zdąży się wykurować na ten mecz to w jego miejsce w ataku zajmie Ronaldo, który raczej na pewno w tym meczu zagra.

Mam nadzieję, że się wykuruje, bo inaczej będzie nieciekawie...
12-12-2008 20:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Tottenham - Manchester United (13.12.2008; 18:30) - Carlito - 12-12-2008 20:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości