Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 31.25% 5 31.25%
Rafael da Silva 6.25% 1 6.25%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 62.50% 10 62.50%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
daavcio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #38
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Niestety ja nie miałem okazji oglądać całego spotkania - tylko okres pomiędzy 45-70min. Z tego co zauważyłem to naprawdę nie wygląda to najlepiej. Coś się zacięło w tej maszynie ofensywnej Fergusona - zeszły sezon fenomenalny, a w tym ? Defensywa spisuje się prawie bezbłędnie, ale to co wyprawiają gracze z linii pomocy-ataku to przechodzi wszelkie pojęcie. Wiadomo, że jeszcze jest czas, mamy nadzieje, że magiczny Fergie naprawi zespół United i wszyscy powrócą do swojej dyspozycji strzeleckiej. Ronaldo miał kontuzję na początku sezonu, pewnie się trochę przez ten czas rozleniwił i teraz gra jak gra. Brak Rooneya także był widoczny w tym spotkaniu - to jest napastnik nr 1 w drużynie i bez niego gra się bardzo ciężko. Berbatov także po kontuzji, podobnie Scholes. Szkoda Hargreavsa, bo on potrafił podciągnąć zespół w trudnych momentach, momentami stawał się takim liderem na boisku, pomimo wielu zadań w defensywie, często atakował bramkę rywala. Tevez potrafi grać w piłkę, ale... nie wiem co z nim jest nie tak, momentami wydaje mi się że podejmuje złe decyzje i nie potrafi uderzyć celnie na bramkę. Fatalne spotkanie Carricka - wcześniej jeden z bohaterów spotkania, teraz słabo.

Mam nadzieję, że w kolejnym spotkaniu, Diabły pokażą swoją moc i nie pozostawią nam żadnych wątpliwości, kto rządzi w Premiership.
14-12-2008 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008) - daavcio - 14-12-2008 15:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości