Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 31.25% 5 31.25%
Rafael da Silva 6.25% 1 6.25%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 62.50% 10 62.50%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #45
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Winterburn - pamiętam go <hahaha> Ale jakoś przez mgłe, musiałam być chyba bardzo mała.

Dlatego ja tak lubię Giggsa, Scholesa, Rio - oni są wierni. Rooney też. A Ronaldo? Sie okarze...Tzn fajnie, że w ogóle został, ale mam wrażenie że on uważa sie za najwazniejsza postac - niby może miec do tego podstawy, ale taki Scholes wymiatał przez wiele lat i nigdy nie powiedział słowa o tym, że jest super i ze nagrody mu sie należą - zresztą Scholes sie boi dziennikarzy podobno :twisted: Ale nawet Rooney, choc agresywny i głupi to nie jest butny. A Ronaldo jest - tzn ja lubie pewnych siebie piłkarzy, ale trochę inny sposób.
Niemniej - ja go na razie nie przekreslam, choc mnie czasem strasznie wkurza. Wciąż jest młody a ja przed 25rokiem nie oceniam piłkarzy jakoś doszczętnie - mogę np uważać, ze Rafael jest świetny, ale ocenię jak dobry z niego piłkarz za kilka lat, bo już wiele było jedno-sezonowych talentów w MU, które potem gdzieś ginęły.
Takze Ronaldo jeszcze ze dwa sezony może się rozwijać - bo on albo sie właśnie rozwinie jeszcze i zmądrzeje, albo sie zatrzyma. Jak sie zatrzyma, to go Fergie wywali - jak nie, to kibice go pokochają na nowo i zostanie naszą legendą.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-12-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008) - branka - 14-12-2008 23:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości