Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 31.25% 5 31.25%
Rafael da Silva 6.25% 1 6.25%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 62.50% 10 62.50%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Lucas - masz swoje zdanie, ja swoje. Ja wybaczam błędy piłkarzom jako kibic, a ty możesz nie. Co ma tu jakiś ksiądz to rzeczy?
Carrick tez zagral słaby mecz, a Ronaldo miał kilka lepszych występów niż Carrick w tym sezonie.
Ronaldo was rozpuścił i spodziewacie się cudów - mi wystarcza dobra gra, pod warunkiem, że zacznie być skuteczniejszy(w grze na swojej pozycji).
Słabsza gra Ronaldo wynika częściowo ze słabszej gry całego zespołu - ale można tez stwierdzić , że słabsza gra Ronaldo powoduje słabsza grę zespołu - nie da się określić przyczyny i skutku, nie będzie nikt robił eksmerymentu w warunkach kontrolowanych.

Ja sie nie lubię sprzeczac o Ronaldo - jedni gbią inni, nie, ja go lubię, podoba mi się to że dojrzał(przynajmniej cześciowo) do gry w Anglii, a to z ejest kontrowersyjny to inna sprawa.

A złota piłka jest wazna dl aklubu tak samo jak dla gracza. Tak jak agroda piłkarza miesiąca jest wazna dla klubu. Bo jakby MU nie było w final eLM i go nie wygrało to Ronaldo by Złotej piłki nie dostał.

Problemem aktualnym w MU jest brak wypracowywania sobie miejsca. Ja to wiążę z jakims złym przygotowaniem i może cos nie gra "w środku" teraz już w trakcie sezonu. Ale nie jest źle, kryzys w MU to 3 miesjce w tabeli - kryzys Tottenhamu to było ostatnie miejsce w lidze.
Bywa, trzeba czekac aż przejdzie. My nic nie zmienimy gadaniem i mówieniem, że ROnaldo powinien zebrać baty - ja kibicuję klubowi, w którym kocham styl gry i charakter zawodników - dlatego ufam facetowi, który przez 20 lat takim ten zespół czynił. I nie obchodzi mnei czy MU kończy 4 czy 1 - lubię patrzec na ich grę, jeździc na ich mecze i cieszyć się z sukcesów. Mają kryzys? trudno, zdarza się, przeczekam, za pół roku znowu będa grac swoje.
Dopóki w tym zespole rządzi Fergie, będą grac ładną piłę, nawet jak przez moment maja zastój.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-12-2008 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008) - branka - 15-12-2008 19:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości