Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)lubiane przez nas kluby
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Dla mnie to wogóle jest głupie takie uzasadnianie że nie lubie jakiegoś klubu, bo jestem z jakiegoś regionu. Ja jestem ze śląska i bardzo, ale to bardzo szanuję Legię za jej historię oraz wkład w Polską ligę.

Wysilcie się jakoś i podajcie jakieś lepsze argumenty...

[Obrazek: Ole201.jpg]
18-03-2007 23:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #62
 
Stojkovic napisał(a):Dla mnie to wogóle jest głupie takie uzasadnianie że nie lubie jakiegoś klubu, bo jestem z jakiegoś regionu. Ja jestem ze śląska i bardzo, ale to bardzo szanuję Legię za jej historię oraz wkład w Polską ligę.

Wysilcie się jakoś i podajcie jakieś lepsze argumenty...

Dokładnie tak [ten pan ma u mnie browara :*]. To jest jedna z tych rzeczy, która najbardziej mnie w kibicach denerwuje. Nie lubią/nienawidzą kogoś, bo tak im przykazano. Jak człowiek ma swój rozum nie sugeruje się tym, co dyktują mu inni. U mnie w mieście panuje przekonanie, że nie można jednocześnie kibicować drużynie AZSu [siatkówka] i Rakowa [piłka nożna], tylko dlatego, że paru kolesi związanych z ruchem kibicowskim tych klubów w przeszłości miało sobie coś do zarzucenia... Przecież to jest chore. Kibicuje/nie kibicuje się drużynom, a nie kibicom...
19-03-2007 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Niemir Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: May 2007
Reputacja: 0
Post: #63
 
Odświeżę troche temat i dopisze swoje spostrzeżenia. U mnie w mieście nie ma problemu bo jest tylko jeden znaczący klub Wisła Płock. Najbardziej śmieszy mnie sytuacja w Łodzi. Miałem okazje mieszkac tam przez pewien czas i powiem sczerze że smieć mi sie chce ze na jednej ulicy wszyscy są za ŁKS-em a zaraz za rogiem już za Widzewem. Jak ktoś jest z Łodzi tutaj to chyba potwierdzi. Oczywiście bez zadym sie nie obejdzie no ale chyba tak jest wszedzie gdzie w jednym miescie są dwa lub wiecej równorzednych klubów. Nie wspomne już o Londynie czy Manchesterze.
A co do nielubianych klubów to oczywiście Liverpool, Bayern Monachium i pare zespołów z Polski;-)
02-07-2007 16:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
piotrek43 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #64
 
Moja ulubiona druzyna to oczywiscie Manchester United. Poza czerwonymi diablami lubie jeszcze wiele klubow a najbardziej West Ham i moj miejscowy klub GKS Tychy Big Grin
05-07-2007 23:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
Moja ulubiona druzyna jest Manchester United ale rowniez lubie Wisle Krakow. A co do znienawidzonych zespolow to Chelsea, Real Madryt i Legia Warszawa(wstyd dla Polskiej pilki)

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-07-2007 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
zaga92 napisał(a):Legia Warszawa(wstyd dla Polskiej pilki)

Bardzo ładnie piszesz Zaga92.Podobasz mi się(nie w sensie wygladu ofc.)bo nie lubisz dwóch których ja nie nawidze tzn. KKS Kalisz i Legia Warszawa. KKS Kalisz,wiadomo kocham Astrę Krotoszyn a Kalisz to takie sprzedawczyki jeba**. Legia,już kiedyś pisałem w tym temacie,nie lubie Legii i koniec.

Edit Kuba_^^: przed wysłanie posta zobacz błędy, albo zainstaluj sobie najnowszą wersję Mozilli Firefox, która od razu wyszukuje błędy...

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-07-2007 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Jestem kibicem Manchesteru United i Wisly Krakow.

A tutaj kluby, ktorych nienawidze : Chelsea Londyn,Liverpool,Man City,Real Madryt,AC Milan,Legia Warszawa,Arka Gdynia,Cracovia Krakow

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-08-2007 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Chyba zapomniałeś o Arsenalu Tongue
No i mało kto pamięta o Nottingham Forest z którym MU miało sporo perypetii Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
19-08-2007 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matimanutd Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #69
 
ja nie cierpie brcelony, milanu, arsenalu, chelsea, za to podziwiam grę birminghamu Big Grin

MANCHESTER FOREVER!!!
19-08-2007 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Stojkovic napisał(a):Chyba zapomniałeś o Arsenalu Tongue


Masz racjeTongue wypadl mi z glowy Smile

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-08-2007 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chipset Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #71
 
Więc ja Kocham Manchester United. Oprócz niego gorąco kibicuję Lecha Poznań, który reprezentuje moje miasto oraz Niemiecki klub Bundesligi Werder Bremen, który też bardzo lubię.

Nie lubię, a wprost nienawidzę Realu Madryt (Uważam, iż klub ten za bardzo szpanuje pieniędzmi, gdyby Manchester United miał taki budżet to właśnie on kupiłby sobie wszystkich dobrych graczy np. Raula, Robbena czy chociażby Casillasa, który uważam, że niezbyt dobrze gra), nie lubię także AC Milanu oraz Arsenalu Londyn i Chelsea Londyn - dwóch odwiecznych rywali Machesteru United.

Oprócz nich wiadomo, że nienawidzę Legii Warszawy i Wisły Kraków.
28-09-2007 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Chipset napisał(a):gorąco kibicuję Lecha Poznań

Witaj w klubie. Kolejny kibic Lech na forum Smile


Chipset napisał(a):Arsenalu Londyn i Chelsea Londyn - dwóch odwiecznych rywali Machesteru United.

A Liverpool? To chyba najwiekszy wrog :lol:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
28-09-2007 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Chipset napisał(a):Nie lubię, a wprost nienawidzę Realu Madryt (Uważam, iż klub ten za bardzo szpanuje pieniędzmi, gdyby Manchester United miał taki budżet to właśnie on kupiłby sobie wszystkich dobrych graczy np. Raula, Robbena czy chociażby Casillasa, który uważam, że niezbyt dobrze gra)

Nic nie rozumiem :roll: Nie pasuje Ci, że Real ma dużo pieniędzy, ale gdyby UNITED byłoby bogate (zresztą jest) to wtedy byłoby wszystko ok? Trudno mi coś tu zrozumieć szczerze mówiąc...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
28-09-2007 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
Stojkovic napisał(a):Chyba zapomniałeś o Arsenalu Tongue
No i mało kto pamięta o Nottingham Forest z którym MU miało sporo perypetii Smile

Pod jakim wzgledem ?

Under The Boardwalk - United Warriors
29-09-2007 02:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
N3M3SIS Offline
Member
***

Liczba postów: 108
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #75
 
możę też się dołączę, taki fajny temat...

standardowo - MU i tylko MU!
poza tym, zawsze kibicuję drużynom, które grają z klubami których nie lubię...
a oto one: czelsi, arsenal, real, oraz ogólnie liga włoska i niemiecka (po prostu nie lubię i już)

"Kiedy mê¿czyzna jest sam na sam z kobiet±, budzi siê napiêcie z którym nie mo¿na walczyæ..."
20-11-2007 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości