Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)lubiane przez nas kluby
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #76
 
O Diabełkach może nie będe pisał bo wkońcu to forum fanów ManUtd więc chyba logiczne, że kocham ten klub...

Polska liga - Jagiellonia - chociaż bez większego zaangażowania ... nie byłem nigdy na ich meczu ale zawsze trzymam kciuki za ten klub - głównie dlatego ,że jest jedynym klubem z mojej okolicy , który gra w Ekstraklasie , trzymam czasem także kciuki za Wisłe Kraków a to z powodu , że nie nawidze Legi ... Jakoś tak od małego już mam Tongue

Anglia - Oprocz Manchesteru United same blee , fee ,i fuj ; > Czyli Chelsea , Arsenal , Liverpool , Everton ,- Tych szczególnie nie lubię a Chelsea nie nawidze ... Jedyny klub ,który budzi we mnie jakąś sympatie to jest Newcastle - za co ? Myśle że za Alana , który niestety już nie gra ...

Hiszpania - Nic nie lubie - Nie nawidze Realu za szastanie pieniędzmi i marnowanie talentów ...

Włochy - TAk samo jak Hiszpania = Tyle że tutaj zamiast REalu - AC MILAN - dlaczego ? Chyba z zazdrości o zwycięstwa w LM ...

Bundesliga - Nie mam tutaj żadnych sympati ani antypati - Ale lubię tą lige - Pewnie dlatego , że można zobaczyć ją w Polsacie Sport
:lol:
17-12-2007 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #77
 
bela napisał(a):że nie nawidze Legi ...

Swojak :wink:.


bela napisał(a):Hiszpania - Nic nie lubie

A ja w Hiszpanii jestem za Barceloną.Już za kilka dni "Derby Europy" pomiędzy FCB i Realem Madryt.Start 18-15.

"Derby Europy" - :lol: // Pejter

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-12-2007 13:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
Cytat:A ja w Hiszpanii jestem za Barceloną.Już za kilka dni "Derby Europy" pomiędzy FCB i Realem Madryt.Start 18-15.

Mmm Też na ten mecz czekam Wink Akurat w tym meczu będe za Katalończykami bo nie cierpie Królewskich ...
18-12-2007 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
red dev. Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 15
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #79
 
Ja w polsce bylem jestem i bede za jednym klubem LEGIA. Kibicuje Legii od wielu wiosen, z legia na dobre i zle Smile.


Hmm, a kluby ktorych ja nie trawie, Wisla Krakow Smile. Oczywiste, najwiekszy rywal legii na krajowym podworku.
31-12-2007 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #80
 
red dev. napisał(a):Hmm, a kluby ktorych ja nie trawie, Wisla Krakow Smile. Oczywiste, najwiekszy rywal legii na krajowym podworku.

Chyba Ci sie zapomniało o Lechu 8),którego jestem fanem.

Zauważyłem,ze na forum "królują" kibice Lecha,Legii :

Kibice Lecha-Ziomo(ja)Zashi,Zaga92.-jeśli o kimś zapomniałem to sorry.
Kibice Legii-Seki,Red Dev,Pejter(choć nie do końca bo pisałes kiedyś,że nie masz ulubonego klubu w OE ale masz sentyment do Legii)

Tak, pisałem też, że lubię Zagłębie Lubin i Koronę Kielce. A teraz lubię najbardziej Odrę Wodzisław. I nie mam też nic przeciwko Wiśle i Lechowi, a GKS Bełchatów w sumie też fajny klub. Wniosek: mnie nie możesz zaliczyć jako kibica jakiegokolwiek klubu w Polsce, a jeśli już to w tej chwili Odra Wodzisław i Opole. // P.

Reszta to pojedyncze kluby.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-01-2008 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
ziomo napisał(a):Zauważyłem,ze na forum "królują" kibice Lecha,Legii
ziomo napisał(a):Reszta to pojedyncze kluby.

No to zapomniałeś jeszcze o Wiśle Kraków, bo z tego co kojarze to oprócz mnie temu klubowi kibicuje Wolak, no i chyba Kant jeszcze. Jak jest ktoś jeszcze to tym lepiej 8)

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
01-01-2008 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
marcelo napisał(a):No to zapomniałeś jeszcze o Wiśle Kraków, bo z tego co kojarze to oprócz mnie temu klubowi kibicuje Wolak, no i chyba Kant jeszcze. Jak jest ktoś jeszcze to tym lepiej Cool

Całkiem zapomniałem o Tobie,Marcelo i o Tobie,drogi Kancie Wink.Pomyślałem tylko o WoLaku.Jeszcze raz sorry 8).

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-01-2008 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
ziomo napisał(a):Całkiem zapomniałem o Tobie,Marcelo i o Tobie,drogi Kancie .Pomyślałem tylko o WoLaku.Jeszcze raz sorry .

Chłopcy, ja tez za Wisla Tongue bylem juz 2 razy na meczu nie chwalac sie :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
01-01-2008 20:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #84
 
A ja tam jestem kibicem Lecha Poznań-najlepszy klub w Polsce

A swoją drogą to to jest taki fajny kawałek o kibicu Lecha nie obrażając Legii. Pewnie słyszeliście, ale co tam.

http://kwasek997.wrzuta.pl/audio/gYqEgGw54g/kibic_lecha
01-01-2008 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #85
 
Widze ze jest tu kilka "coming out-ow" :wink: tak wiec i ja oficjalnie przyznaje sie do bycia wislakiem i od tej chwili nie zycze sobie zadnych brzydkich wpisow na temat krakowskiej jedenastki.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
02-01-2008 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #86
 
Tak dziwnie wychodzi :| Przeciez Lech, Wisła i Legia "niezbyt" się lubią i tych fanów jest najwiecej. Czyli co? Najlepszi kibice w Polsce i na świecie? :lol: 8)

amor patriae nostra lex
02-01-2008 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Zashi napisał(a):Czyli co? Najlepszi kibice w Polsce i na świecie? Laughing Cool

Apropos na lechpoznan.pl znalazłem fajne statystyki.Przegladnijcie całe:

http://www.lechpoznan.pl/art,8352,frekw ... _lechu.htm

A ja tak sobie myśle,ze po meczach między tymi trzema ekipami (Lech,Wisła Legia)będą zaciekłe dyskusje.

Ojj będzie sie działo... :lol:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
03-01-2008 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
morhołt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 33
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #88
 
No to ja sie moze wypowiem
Najbardziej kibicuje MU mozna powiedziec, że od 1999 roku, ale z racji, że bylem gownierzem (teraz tez jsetem ale nie aż takim) moje kibicowanie polegalo na sprawdzeni wynikow w telegazecie. Tak na powaznie zaczelo sie gdzies w roku 2003/2004 nie pamietam
Lubie jeszcze Celtic ze wzgledu na Boruca i jak ktos tam pisalm dlatego, że ich mecze mozna obejrzec na Polsat Sport.Z polskiej ligi nie kibicuje nikomu, bo co tu duzo pisac nie znam sie i tyle.
Z pozdrowieniami Morhołt
07-01-2008 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #89
 
Kluby które lubię:
KS Kujawiak Włocławek - klub z mojego miasta. Ale nienawidzę 'przerzutów'! Ludzie, którzy kiedyś kibicowali KSK, byli w klubie kibica (niektórzy) - teraz nagle zapałali miłością do Włocłavii... Żałosne! Chodzą i gadają, że klub się sprzedał! Ile razy można powtarzać? To nie klub się sprzedał, tylko go nam ukradziono.
ManUtd - to chyba nikogo nie dziwi. To najbardziej lubiany przeze mnie klub. :twisted:
Wisła Kraków - za to, że znalazł się człowiek, który potrafił dźwignąć ten klub i w jeden sezon podnieść z 12 na 3 miejsce w lidze. I to jest jeden z trzech klubów, które potrafiły walczyć jak równy z równym z najlepszymi drużynami w Europie.
FC Barcelona - najładniej grający klub w Hiszpanii. Przede wszystkim za sprawą magicznej trójki (teraz już czwórki): Ronaldinho, Eto'o, Messi (Henry - ten czwarty). I ta niesamowita historia... Nigdy nie zapomnę tego jak przeczytałem o zbombardowaniu stadionu Barcy przez hiszpańskie władze pod kontrolą generała Franco, który był kibicem... Realu.
Juventus Turyn - ogólnie nie lubię włoskiej ligi, ale Juve to drużyna, która od dłuższego czasy gra najpiękniejszą piłkę w Italii.

Kluby znienawidzone przeze mnie:
Włocłavia - największy rywal Kujawiaka. No i 'przerzuty'.
ŁKS - trzymają z Włocłavią. Sorry jeżeli kogoś uraziłem.
Liverpool, Chelsea, Arsenal - Liverpoolu nienawidzę, Chelsea nie lubię, Arsenal traktuję jak normalne przeciwnika, ale zawsze mocniejszego od reszty konkurencji (oprócz MU oczywiście). W tym sezonie Kanonierzy grają bardzo ładny football, przede wszystkim za sprawą Rosickiego i Eduardo.
Real Madryt - już wielu o tym wspominało w tym temacie. Bezsensowne wydawanie pieniędzy na gwiazdy i marnowanie talentów (Cicinho - nie wybaczę. Dobrze, że odszedł do Romy).

Kluby które podziwiam:
Legia Warszawa - kolejny klub, który potrafił nawiązać walkę z największymi.
Górnik Zabrze - jak wyżej.
AC Milan - 6 Pucharów Europy i świetny scouting. Potrafią wyszukać zawodników młodych i świetnie ich rozwinąć. Przykłady: Kaka, Pato, Gorcuff.

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
01-02-2008 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
spalacz napisał(a):Wisła Kraków
Kluby które podziwiam:
Legia Warszawa - kolejny klub, który potrafił nawiązać walkę z największymi.
Ja też jestem kibicem Wisły Kraków,ale podziwiam Carcovię Wink bo w poprzednim sezonie nawiązała walkę z najlepszymi.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-02-2008 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości