Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motoryzacja
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #106
Re: Motoryzacja
Nie wyobrażam sobie, żeby on mógł to przeżyć :o .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
29-02-2012 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #107
Re: Motoryzacja
[flash=560,315]http://www.youtube.com/v/l14WfUrSfOM[/flash]
8-)


Fan United od 1992 roku
14-03-2012 23:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #108
Re: Motoryzacja
Prorok. 8-)

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
16-03-2012 12:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #109
Re: Motoryzacja
A tutaj krótka wypowiedź Kornackiego na temat tego zdarzenia: http://wideo.onet.pl/kosztowna-stluczka ... 888,w.html

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-03-2012 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #110
RE: Motoryzacja



No i jak tu nie twierdzić, że Rosja to stan umysłu?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
25-09-2012 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #111
RE: Motoryzacja
Tak po prostu jest!




I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
25-09-2012 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #112
RE: Motoryzacja


27-09-2012 22:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #113
RE: Motoryzacja
Ach ta polska uprzejmość na drogach Wink

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
28-09-2012 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #114
Odp: Motoryzacja
Ale bym dzisiaj kobietę zgarnął na pasach... Klasyczne skrzyżowanie T, jechałem podporzadkowaną z dołu w prawo, przejście tuż za skrzyżowaniem, nie wiem skąd się ona tam wzięła, patrzyłem sporo w lewo żeby się sprawnie wbić bo spory ruch był, gdy się już włączyłem to mi wyskoczyła przed maską, hamuje i leeeeeceeee, strasznie slisko bylo. Gdyby nie dohamowanie recznym to bym ją trafił bo dosłownie 5cm przed nią się zatrzymałem, najlepsze że ona w kapturze szła, bez patrzenia w swoje lewo zupełnie ale usłyszała że "coś" się dzieje bo... zatrzymała się oczywiście idealnie na torze mojego slizgu i zaczęła obracać w moją stronę, żeby obczaic sytuację. Lepsze niż kawa z rana na przebudzenie. Tongue

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
14-12-2012 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #115
RE: Motoryzacja
Mówiłeś coś kiedyś o montowaniu kamery w aucie - zrobiłeś to? Będziesz miał pamiątkę? Tongue

Gdzie jest Groszek?
14-12-2012 23:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #116
RE: Motoryzacja
Nie, ale zrobiłem selekcję i wiem, że warto kupić albo RoadRunner 500, albo celować w Mio 358. Wszystkie jednak z trochę wyższej półki niż te najtańsze Omegi i inne no-name'y i jakoś nie mogłem się zdobyć na wydatek. Tongue

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
15-12-2012 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #117
RE: Motoryzacja
http://www.tvp.pl/krakow/jedz-bezpieczni...em/9812005
W końcu ktoś zwrócił uwagę na ten wyjątkowo wkurwiający obrazek z polandi. Ba, w poprzednim odcinku policja wlepiła 300zł mandat na zakopiance, na co zrobiłem wielkie oczy, bo mam wrażenie, że nikt poza moim klaksonem nie zajmuje się owym tematem Smile
Najsmutniejsze jest to, że większość tak jeżdżących kierowców nie ma pojęcia, że lewy pas nie służy do normalnej jazdy.


Fan United od 1992 roku
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013 20:46 przez sebos_krk.)
22-01-2013 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #118
RE: Motoryzacja
Już bez przesady, w niektórych przypadkach jak 0:50, czy 1:32 też bym jechał lewym. Dobry jest moment koło 1:50, jak Dworak mędrkuje że prawym pasem da się jechać, a jak taksiarzowi nie pasuje, to niech wystąpi do zarządcy drogi o zamknięcie tego pasa, a podczas tej wypowiedzi kamera skacze na dziurach, jakby miała boczną szybą wysiadać.

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
22-01-2013 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #119
RE: Motoryzacja
(22-01-2013 22:49)Adis napisał(a):  Już bez przesady, w niektórych przypadkach jak 0:50, czy 1:32 też bym jechał lewym. Dobry jest moment koło 1:50, jak Dworak mędrkuje że prawym pasem da się jechać, a jak taksiarzowi nie pasuje, to niech wystąpi do zarządcy drogi o zamknięcie tego pasa, a podczas tej wypowiedzi kamera skacze na dziurach, jakby miała boczną szybą wysiadać.

Ogólnie Pan Redaktor zaczął płynąć gdzieś w połowie materiału "a co by jak karetka jechała" - od razu mi się Miś przypomniał:




"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
23-01-2013 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #120
RE: Motoryzacja
Hehe no tak, coś z tego Misia tam jest. Tzn. ten redaktor ogólnie jest ogarniętą osobą i często fajnie tłumaczy, omawia pewne kwestie w swoim cyklu programów, jednak czasem próbuje być bardziej święty od papieża, co bywa po prostu irytujące.

Parę ujęć z ostatniego miesiąca:



Spektakularnych scen akcji rodem z Rosji nie ma się co spodziewać (na szczęście), niektórych nie mogę z oczywistych względów wrzucić, ale jednak kilka ciekawych agentów się trafiło. Na końcu bonus w postaci zalet jazdy na letnich gumach w zimie. Tongue Muszę sobie kartę pamięci kupić większą, bo 4GB jakie mam aktualnie jednak za szybko się nadpisuje. Najlepszej sceny niestety nie ma, jak gość centralnie przede mną jakieś 3-4m, na parkingu pod galerią obracał Focusem na ręcznym, ale go 'trochę' przeciągnęło i skasował zaparkowaną Megankę. Mina pasażerki Focusa przed którą się popisywał - bezcenna. Big Grin

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
23-01-2013 15:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości