Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F1, Moto GP
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #61
 
Aaaaa i już po wyścigach Moto GP Smile

W klasie królewskiej wygrał nie kto inny, jak Valentino Rossi Smile
Wyścig ogólnie mało pasjonujący, jeżeli chodzi o walkę na czele, ale już na dalszych pozycjach działo się nieco więcej, co cieszy Smile Yamaha nareszcie spisała się na medal Smile

1. Valentino Rossi ITA Fiat Yamaha Team (M) 45min 53.340 sek
2. Dani Pedrosa SPA Repsol Honda Team (M) 45min 54.586 sek
3. Colin Edwards USA Fiat Yamaha Team (M) 45min 56.041 sek
4. Toni Elias SPA Gresini Honda (B) 45min 57.691 sek
5. Casey Stoner AUS Ducati Marlboro Team (B) 45min 58.333 sek
6. Carlos Checa SPA Honda LCR (M) 46min 3.340 sek
7. Nicky Hayden USA Repsol Honda Team (M) 46min 7.486 sek
8. Marco Melandri ITA Gresini Honda (B) 46min 13.309 sek
9. Chris Vermeulen AUS Rizla Suzuki MotoGP (B) 46min 18.126 sek
10. Shinya Nakano JPN Konica Minolta Honda (M) 46min 18.295 sek
11. Alex Barros BRA Pramac d'Antin MotoGP (B) 46min 18.348 sek
12. Loris Capirossi ITA Ducati Marlboro Team (B) 46min 19.192 sek
13. Randy de Puniet FRA Kawasaki Racing Team (B) 46min 19.785 sek
14. Makoto Tamada JPN Dunlop Tech 3 Yamaha (D) 46min 29.993 sek
15. Sylvain Guintoli FRA Dunlop Tech 3 Yamaha (D) 46min 30.084 sek
16. Kenny Roberts USA Team Roberts (M) 46min 42.251 sek
17. Kousuke Akiyoshi JPN Rizla Suzuki MotoGP (B) 46min 44.124 sek
18. Olivier Jacque FRA Kawasaki Racing Team (B) 46min 54.241 sek
19. John Hopkins USA Rizla Suzuki MotoGP (B) 46min 56.711 sek

Nie ukończył:
Alex Hofmann GER Pramac d'Antin MotoGP


W wyścigu 250cc do mety znów nie dojechał Kallio :| Ja nie wiem co się z tym chłopakiem dzieje. Cholernie mnie to martwi, bo to przecież mój ulubieniec.... Sad
25-03-2007 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #62
 
W 125cc Lukas Pesek byl tak blisko tryumfu, ale przegrał taka mala roznica - szkoda, sympatyzuje z nim.

Co do MotoGP to wreszcie sie mechanicy z Yamahy zabrali do roboty. Podobno glowna przyczyna slabego wystepu w Katarze bylo niedokonca dopasowane ustawienia motoru do nowych opon. Bodajze wszystko juz dobrze, a jesli wszystko jest OK to daje Rossiemu 80% szans na wygranie w kazdym nastepnym wyscigu. Rossi objal juz pozycje lidera w ogolce i uwazam, ze ciiiieeezko bedzie go z tego miejsca zrzucic. 8)

amor patriae nostra lex
25-03-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Robert Kubica zajął 7. miejsce w kwalifikacja do jutrzejszego GM Malezji. Polak wystartuje z 4. linii razem z Trullim z teamu Toyota. Lepiej od Roberta spisał się jego kolega z BMW Sauber, Nick Heidfeld, który uplasował się na 5. pozycji. Także na razie nie jest źle, oby tylko samochód wytrzymał, a myślę, że możemy liczyć na pierwsze punkty Polaka w tym sezonie F1.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-04-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
No to sie przeliczylismy. Nasz jedyny rodak w F1 w GP rowniez nie zdobyl swoich pierwszych punktow w tym sezonie. Kubica mial znowu problemy z bolidem i ukonczyl wyscig na ostatnim 18 miejscu. Podobno powodem tych problemow bylo jakies lekkie zderzenie z jego kolego z zespolu Heidfeldem(pis) ale nie jestem pewny na 100% poniewaz wyscigu nie ogladalem.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-04-2007 11:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #65
 
Prawda trochę się przeliczyliśmy ale BMW coś knuje mam przecucie że Heidfeld ma inny bolid a na bolidzie Kubicy wykonują jakieś testy z nowymi częściami mam im to za złe no bo co jak Niemiec to Niemcowi lepszy bolid oj nieładnie naprawdę nieładnie :!:

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
09-04-2007 16:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #66
 
Trzeba zaznaczyc, ze Kubica jest daleko, z powodu niesprawnosci bolidu. Najciekawsze jest to, ze bolid Heidfelda jeździ jak trzeba.

Ogolnie Hamilton wystrzelil w nikad. Debiut: 3 miejsce. Drugi wyscig: 2 miejsce. Czyli trzeci wyscig analogicznie zwyciestwo?? Pierwszy murzyn ... i pewnie z tego powodu ma tylko kibicow. Podczas wreczania nagrod na torze Sepang w Malezji byl jego ojciec. Pokazaly go kamery. Płakał. Mi tez sie jakos tak dziwnie zrobilo.. :wink:

amor patriae nostra lex
11-04-2007 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Zashi napisał(a):Ogolnie Hamilton wystrzelil w nikad. Debiut: 3 miejsce. Drugi wyscig: 2 miejsce.

Tylko trzebaby tu wspomnieć, że Anglik jeżdzi Mclarenem, a to z pewnością dużo lepsza maszyna od BMW Sauber Kubicy. Kto wie, może jakby Robert jeździł w tej stajni lub w Ferrari, to może też by sobie tak fajnie na podium wskakiwał. No a na razie i tak nieźle mu idzie, bo dopóki wszystko jest OK jest w czołówce, ale to chyba marne pocieszenie, jeśli dobrym rezultatem jest dojechanie do mety...

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-04-2007 16:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Ja po raz pierwszy w życiu oglądałem wyścig F1 i muszę przyznać, że aż takie nudne to nie jest. Zawody zdominowali "McLarenowcy" po fantastycznym starcie.

Kubica 18, ale to co się wyprawia z jego samochodem jest rzeczywiście dużą zagadką...
13-04-2007 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Dzis odbyly sie kwalifikacje do GP Bahrajnu. Nasz jedyny rodak, Robert Kubica zajal bardzo dobre szoste miejsce. Jego partner z zespolu Nick Hiedfeld bylo o jedna pozycje wyzej, niz Polak. Pole position wywalczyl mlody Brazylijczyk Felipe Massa z Ferrari. Mam nadzieje, ze jutro wszystko bedzie ok, i Robert zdobedzie pierwsze punkty w tym sezonie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-04-2007 20:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Wyniki Roberta i Heidfelda na treningach i w kwalifikacjach bardzo dobre, ale nie ma się czym podniecać. Najważniejszy jest konkurs i wtedy samochód jest najbardziej podatny na defekty. Oby takie nie przydarzyły się jutro Kubicy, a będzie dobrze :wink:
14-04-2007 22:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #71
 
Kubica jezdzil w zapasowym bolidzie i jeźdzł duzo lepiej. Ciekawe to jest. Krązą głosy, ze bolid Kubicy specjalnie jest gorzej przygotowany, poniewaz to Hamilton miał byc objawieniem sezonu, a nie Kubica. Troche w to watpie, ale kto tam wie...

amor patriae nostra lex
15-04-2007 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #72
 
Nareszcie Robertowi się nic nie popsuło. No, moze jakieś detale wymagałyby jakiejś drobnej korekty, ale nareszcie Kubicy udało się dojechac do mety na punktowanym miejscu. A było to miejsce 6. Wygrał Brazylijczyk Massa, przed Hamilltonem. Kompan Roberta z teamu BMW- Nick Heidfelt zajął znowu czwarte miejsce. Po trzech GP, Kubica zajmuje w klasyfikacji generalnej ósme miejsce, ale na razie to i tak pierwsze punkty Polaka w tym sezonie.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
15-04-2007 17:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #73
 
Hamilton znowu na podium...Ten debiutant w tegorocznym F1 przegrywa z liderem klasyfikacji tylko przez gorsze pozycje w wyscigach. Dla mnie to fenomen! Licze na niego, jako na zwyciezce calego cyklu.

amor patriae nostra lex
15-04-2007 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #74
 
Kubica w zapasowym bolidzie dojechał na 6 miejscu do mety.Wreszcie obyło się bez większych problemów :twisted: .W klasyfikacji generalej Grand Prix Kubica jest na 6 miejscu a w klasyfikacji konstruktorów BMW jest a 3 miejscu.Go go Kubica :twisted: :twisted: :twisted: .

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
16-04-2007 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #75
 
man utd fan napisał(a):W klasyfikacji generalej Grand Prix Kubica jest na 6 miejscu

Mi sie wydaje ze na 8...Ale nie chce mi sie sprawdzac Smile

Po 3 wyscigach mozna zauwazyc, kto bedzie o co walczyl jesli chodzi zespolu. McLaren i Ferrari to 2 team`y ktorych aktualnie nikt nie dogoni. Za nimi jest na dosyc bezpiecznej pozycji BMW. Zespol Kubicy gonia Reanult i Honda. Reszta w tyle...

amor patriae nostra lex
16-04-2007 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości