Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007)
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1
CL: Manchester United 4-0 Dynamo Kijów (07.11.2007)
Ukraińcy przyjeżdżają na Old Trafford bez większych aspiracji i nadziei, bo teoretycznie są już za burtą. Faworyta potyczki wskazać niezwykle łatwo, oszczędzę to sobie Wink Jeśli w środę wygramy, to awans do fazy pucharowej będziemy mieli w kieszeni, co da Fergusonowi większe pole manewru podczas 5 i 6 kolejki (w tych samych tygodniach mamy dość istotne starcia w Premier League). Choć, nie powiem, kusi mnie komplet 18 "oczek" Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
01-11-2007 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
Dużo w tym meczu będzie zależało od spotkania z Arsenalem, które już za 2 dni. Jeśli wygramy, jestem spokojny o zwycięstwo z Dynamem. Jeśli przegramy, może (choć nie musi) to się odbić na naszym występie w LM. Poczekajmy do soboty, wtedy będziemy mieć lepszy przegląd sytuacji.
01-11-2007 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #3
 
Jesli zagramy podstawowym składem to wygramy bez problemu!
Jestem dobrej mysli,sytuacja w naszej grupie napawa optymizmem 8) Damy rade :twisted: 3:0 !
01-11-2007 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Skull napisał(a):Jesli zagramy podstawowym składem to wygramy bez problemu!
Ja myślę,że po tym meczu z Arsenalem SAF da odpocząć kilku podstawowym graczom.

Mezc powinien być łatwy,ponieważ gramy u Siebie a Dynamo na wyjazdach nie jest dobrym zespołem.Ja sądzę,że będzie kilka roszad w składzie.Np.może bronić Kuszczak.Na lewej/prawej flance Nani,i inne.Liczę na łatwe zwycięstwo UNITED,a także na bardzo dobrą grę.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
02-11-2007 09:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
ziomo napisał(a):Ja myślę,że po tym meczu z Arsenalem SAF da odpocząć kilku podstawowym graczom.

Może i tak byc,ale patrzac wstecz na ostatnie edycje kiedy musielismy sie najesc sporo nerwów ,teraz Alex bedzie chcial szybko awansowac,ale oczywiscie kilku piklarzom mozna dac odsapnąc i postawic na zmienników (Kuszczak,Simpson,Eagles,Saha)
02-11-2007 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Skull napisał(a):Saha

Jaki Saha? On jest kontuzjowany znowu i nie ma żadnej jasnej informacji dotyczącej jego powrotu. Obawiam się, że niedługo usłyszymy o kolejnej operacji.
02-11-2007 13:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rutes Offline
Member
***

Liczba postów: 60
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #7
 
Mimo meczu z Arsenalem mysle ze zagramy w podstawowym skladzie a w 5 i 6 kolejce wystapia zmiennicy z czego bylbym zadowolony poniewaz chcialbym obejrzec 90 - minutowe wystepy paru mlodych zawodnikow w LM jak Eagles, Simpson, itd Bardzo chcialbym zobaczyc ponownie Tomka Kuszczaka chociaz w jednym pelnym meczuSmile a co do dynama to raczej przyjada tu bez wiekszych nadzieji a my odprawimy ich z kwitkiemSmile Marzy mi sei 18 oczek na koniec fazy grupowiej mam nadzieje ze latwe zwyciestwo ze slabiutkim Dyname u siebie to przyblizy pozdrawiamSmile
02-11-2007 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Zgadzam się Rutesem. Bez wzlędu na mecz z Arsenalem SAF będzie chciał mieć po cztrech meczach 12 punktów i pewny awans, więc nie bedzie rotował składem chyba, że na Emiraetes przeydarzą sie kontuzje. Pokonanie Dynama to tylko formalność, wic myślę, że możemy zobaczyć na OT mały festiwal strzelecki.
02-11-2007 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ostatnie wyjazdowe spotkanie z Dynamem wyglądało naprawdę przyzwoicie, kontrolowaliśmy przebieg meczu, a wiadomo, że dominacja UNITED na OT to rzecz oczywista 8) Choć może sztab szkoleniowy Ukraińców już pogodził się ze swoim losem i spróbuje powalczyć o trzecie miejsce w grupie gwarantujące grę w UEFA Cup, stąd mimo wszystko trzeba do tej potyczki podejść z pełną koncentracją.

EDIT - Pejt, Saha jest już w kadrze na jutro.

capo di tutti capi

MUSC PL
02-11-2007 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
W tym meczu nie powinno być jakiś większych problemów z trzema punktami, bo nie ma co się oszukiwać - UNITED jest w formie, na Old Trafford trudno pokonać Diabłów, Dynamo nie jest jakąś świetną drużyna w Europie, więc i teraz nie powinno być inaczej. Ciekawe, czy Ferguson da komuś odpocząć po trudnym spotkaniu z Arsenalem, pewnie ktoś sobie usiądzie na ławce rezerwowych, jednak jakimiś głębokimi rezerwami rzec jasna nie zagramy Wink Może Tomek, Simpson, Pique, Eagles? :wink:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-11-2007 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Tym meczem możemy zapewnić sobie awans do dalszej fazy, więc nie należy nic kombinować i po prostu wygrać. Nie wiem czy Dynamo jeszcze chce walczyć o Puchar UEFA( moim zdaniem szanse mają marne), ale jeśli tak to będą gryźć trawę na Old Trafford i postarają sie o lepszy wynik niż ten z 23.X. Zadaniem "Czerwonych Diabłów" jest wybić im to z głowy i pewnie zdobyć kolejne 3 punkty, a zarazem postawić kropkę nad i w sprawie awansu do kolejnej fazy Champions League.

2:0 :twisted:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-11-2007 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #12
 
Moim zdaniem bez problemu pokonamy Dynamo na Old Trafford i tym zapewnimy sobie awans do dalszej fazy Champions League.O ile w meczu w Kijowie mogla zdarzyc sie jakas nimila niespodzianka,to teraz wszystko przemawia na nasza korzysc.Ja oczekuje dosyc wysokiego zwyciestwa.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
04-11-2007 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Virus Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #13
 
Myślę, że chłopcy patrząc na wynik Liverpoolu będą jeszcze bardziej zmotywowani do strzelania bramek i mam nadzieję, że ustrzelą ich naprawdę dużo!
Mecz już za 40 minut, więc trzymajmy kciuki za naszych Diabełków :twisted:
07-11-2007 20:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #14
 
Narazie 2-0. Powiem, ze nie jestem do konca zadowolony. Przeciez zagłosowałem na Roo, a on jeszcze nie strzelił. Licze, ze wpakuje w drugiej połowie. Ale Liverpool wygrał 8-0 :| Musimy ich dogonic :wink:

amor patriae nostra lex
07-11-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
No ja tez mam mieszane uczucia.Za bardzo rozluznieni jestesmy.Malo walki i zacietosci.Jedynie Teves ostro haruje ,ale wazne,ze prowadzimy.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-11-2007 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości