Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 0-0 Glasgow Rangers (14.09.2010)
Moby Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #31
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Jak ja lubie gdy się zaczyna normalna rozmowa

Berbatov jest dla mnie wielkim nieporozumieniem.. jezeli w poprzednim sezonie czy też dwa lata temu na nim psów nie wieszaliście, to jestem pod wrażeniem waszej cierpliwości, bo szczerze nawet gdyby grał niczym Maradona, w moich oczach jest słabym grajkiem i tak już pozostanie. Nie trawie go. Miałem cichą nadzieje że go sprzedadzą w okienku, no ale cóż nie wyszło.

Cytat:Nie dziwie się, że podczas niedzielnego meczu Berba sprawiał wrażenie leniwego i obojętnego wobec meczu. A jak miałby się zachowywać podczas oglądania spotkania Liverpoolu...
Mea culpa. sobota

Cytat:Tyle z mojej strony Wink
Chodziło mi konkretnie o dzisiejszy dzień, i dzisiejszy mecz.. bo nie chce go dziś zobaczyć na boisku. Jeżeli dziś strzeli to zwrócę honor :oops:

Karmcie TROLLA!

A teraz dalej, wszyscy razem dojebcie mi Smile United 3:1 Power Rangers
14-09-2010 19:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #32
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Berbatov jest słaby, bo? Bo go nie trawisz? :lol:



Mój Blog: Pod presją czasu
14-09-2010 19:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #33
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Moby napisał(a):bo szczerze nawet gdyby grał niczym Maradona, w moich oczach jest słabym grajkiem i tak już pozostanie.

No brak mi słów.

Polecam Ci forum manusite, tam jest cały klan Berba-hejterów. Na pewno się tam odnajdziesz. A jeśli jeszcze nie trawisz Carricka i Gibsona to już w ogóle się świetnie składa...
14-09-2010 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Moby Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #34
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Ładny avatar Foster.. Bo jest wolny, nie biega tyle ile powinien (i tylko proszę niech to ktoś podważySmile) i go nie lubię.. nie jest zmobilizowany do gry, posuwa sie po tym boisku jakby był największa gwiazdą i ten wstręt do walki o piłkę.. Wink

EDIT: No już proszę nie przesadzaj nic do Michaela i Darrena nie mam Smile Tzn że wy jestecie tym lepszym forum czy jak bo nie zrozumiałem? Big Grin Widzę że źle trafiłem.. przepraszam że wygłaszam moje zdanie.. no tak.. forum jest od tego by udawać że zgadzam się z wami i przytakiwać na zdanie większości Smile
14-09-2010 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #35
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Dżizas krajst ; o to tak samo jak hejterzy Ronaldo - można go nie lubić, ale TRZEBA przyznać że grajkiem jest niesamowitym Wink)

Berba w tym sezonie stanowi najmocniejszy (może obok Scholesa) punkt naszej drużyny, ale jest przecież taki słaby Sad(

Swoją drogą - za przeproszeniem - żeby zawodnik był dobry to musi zapierdalać jak osioł? Lepiej mądrze stać niż głupio biegać, berby podania, dogrania, przegląd pola są niesamowite, po co mu bieg?
Na poprzedniej stronie pytałeś czy ktoś tam oglądał ten sam mecz - a ja sie pytam - ty w ogóle kiedyś oglądałeś jak gra Berbatov?

Edytuj swoje posty! / Foster

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
14-09-2010 19:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #36
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Oj chłopie, a raczej chłopaku. Zamiast cieszyć się nadchodzącym spotkaniem to pitolisz od rzeczy i to w momencie kiedy Bułgar imponująco zaczyna sezon i jest jednym z dwóch-trzech najlepszych graczy United.

:plask:

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
14-09-2010 19:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #37
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Co z tego, że strzela i asystuje, PRZECIEŻ NIE BIEGA.
Powinniśmy sobie paru Kenijczyków w jego miejsce sprowadzić, kolega Moby piałby z zachwytu nad ich grą (?)...
Dla mnie EOT.
14-09-2010 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Moby Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #38
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Cytat:Oj chłopie, a raczej chłopaku. Zamiast cieszyć się nadchodzącym spotkaniem to pitolisz od rzeczy i to w momencie kiedy Bułgar imponująco zaczyna sezon i jest jednym z dwóch-trzech najlepszych graczy United.

No tak oczywiście i dlatego mam go szanować? 8-)
Dobra dziękuję za rozmowę na poziomie.. Wy swoje ja swoje.. ale dziwię się że tak murem za nim stoicie :lol:

No tak.. teraz się zamknę w schowku pod schodami i zacznę płakać. Do zobaczenia sopcastowi kibice i zawodowi statystycy Smile

"WE" WANT BERBA OUT! Big Grin
14-09-2010 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #39
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Idź.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
14-09-2010 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #40
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Moby napisał(a):EDIT: No już proszę nie przesadzaj nic do Michaela i Darrena nie mam Smile Tzn że wy jestecie tym lepszym forum czy jak bo nie zrozumiałem? Big Grin Widzę że źle trafiłem.. przepraszam że wygłaszam moje zdanie.. no tak.. forum jest od tego by udawać że zgadzam się z wami i przytakiwać na zdanie większości Smile

Nie, tam po prostu aby krytykować niektórych piłkarzy, nie trzeba mieć specjalnie argumentów. Taka moda po prostu. A wymieniona przeze mnie trójka to ich najwięksi "ulubieńcy". Pomyślałem sobie, że może tamtejsze środowisko bardziej Ci podpasuję.
Nikt nie mówi, że musisz się zgadzać z większością ( sam tego nie lubię), ale swoje zdanie uzasadniaj rozsądnie, a nie przez taki bełkot jak w postach wyżej.

Pozdrawiam, miłego meczu. Na Twoje szczęście, nie będziesz musiał się męczyć oglądając Bułgara...
14-09-2010 19:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #41
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Sugeruję zakończyć off-topa, bo kilka ostatnich postów nie ma żadnego związku z dzisiejszym meczem, a bardziej nadają się do tematu o Bebratovie.
14-09-2010 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Minh Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 880
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 10
Post: #42
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Każdy kolejny post nie na temat meczu będzie karany ostrzeżeniem. Jak chcecie sobie karmić trolla to idźcie albo do tematu o Berbatovie albo do Kółka wzajemnej adoracji.
14-09-2010 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marouane Offline
Member
***

Liczba postów: 57
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #43
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Najgorszy mecz w naszym wykonaniu w tym sezonie.. wyglada na to ze bez Scholesa Naniego i Berby gramy straszne gówno, nie stworzylismy dzis nic przez 90 minut.. w dodatku ta kontuzja Valenci, okropny wieczór..
14-09-2010 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #44
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Brakuje słów, żeby opisać tą żenadę.

Nie ma pomysłu na grę, tracimy Valencie, Rooney udowadnia od początku sezonu, że kurwy mu nie służą, Chicharito zagubiony, mamy tylko jednego zawodnika zdolnego do ogarnięcia środka pola, obrona wygląda od samego początku tragicznie. Czego chcieć więcej?

Ave nasza polityka transferowa.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
14-09-2010 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #45
Re: CL: Manchester United - Glasgow Rangers (14.09.2010; 20:45)
Dziś krótko, bo nie mam chęci na większe rozpisywanie się.

Zajebiście szkoda Antka, Gibson udowadnia, że jedyne do czego może dążyć, to do bycia zmiennikiem Flecza, widzimy, że nie mamy żadnego gracza, który dorastałby choć do pięt Scholesowi i na koniec możemy dostrzec, jak szeroka jest kadra, wypadło nam dwóch pomocników i już jest czarna rozpacz. Aha, no i ważne, że zdecydowaliśmy się w tym sezonie postawić na młodzież!

Dawno nie tak mnie nie zdołował jeden mecz.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-09-2010 21:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości