Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #16
Re: PL: Bolton Wanderers - Manchester United (10.09.2011)
Nie pamiętam tak efektownego i efektywnego startu sezonuSmile Ferguson jest geniuszem nad geniuszami a z Jonesa będzie kozak nad kozakami.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
10-09-2011 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Bolton Wanderers - Manchester United (10.09.2011)
Sirius napisał(a):Na tą chwilę martwią mnie jednak tylko dwie rzeczy- twarda gra rywali (szczególnie kontuzja Toma) oraz to jak długo uda się nam utrzymać taką formę.

Póki gramy zajebiście to nie ma się czym martwić. Jak zaczniemy grać padake, wtedy będziemy się przejmować. Mam jednak nadzieję, że tak sie nie stanie.

A to co robi Rooney :shock:
10-09-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #18
Re: PL: Bolton Wanderers - Manchester United (10.09.2011)
Czy tylko ja widzę teraz wersję United 2.0 z sezonu 2006/07?

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
10-09-2011 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #19
Re: PL: Bolton Wanderers - Manchester United (10.09.2011)
Wiadomo już co konkretnie stało się z Tomem? Było widać go na trybunach z kulami, ale wiadomo już coś konkretnego?
10-09-2011 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #20
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Wiele wskazuje na to, że doszło do złamania. Tom nawet coś mówi o końcu sezonu :roll: Nie chce mi się na chwilę obecną nic pisać, bo ta wiadomość skutecznie zniechęciła mnie do celebracji dzisiejszego zwycięstwa.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-09-2011 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #21
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Dlaczego tak często jak coś się już zaczyna układać musi coś się spieprzyć i przekreślić to na co się pracowało? Cholernie mi szkoda Toma, mimo wszystko mam nadzieję, że uraz ten nie okaże się na tyle poważny by wykluczył go z gry do końca sezon, gdyż byłaby to ogromna strata dla nas, a przede wszystkim dla niego.

O meczu krótko, bo ta wiadomość mimo wszytko przysłania to co się dziś stało. Naprawdę przyjemnie ogląda się tak grające United. W ofensywie mamy przeogromny potencjał, który bardzo dobrze póki co wykorzystujemy. David w końcu bez błędów, Jones - 19 lat? :shock: , Rooney wraca do wielkiej formy, Javier udowadnia swoją wartość, a Carrick świetnie zagrał w defensywie, szkoda tylko, że z przodu było jak było...



Mój Blog: Pod presją czasu
10-09-2011 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #22
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Zobaczymy, co z Tomem. Mam nadzieję, że nic poważnego. Aczkolwiek uważam, że nawet jak popauzuje z 2 miesiące, to nic wielkiego się nam nie stanie. Wraca Fletcher, dobrze zagrał dziś Carrick, można w CC dać szansę Pogbie. Także o to się nie martwię. Szkoda chłopa, ale taki jest futbol, kontuzje się zdarzają.

De Gea gra nogami lepiej niż którykolwiek bramkarz na świecie! I dziś do tego ustrzegł się głupich błędów - tak trzymać. Jones - w wieku 19 lat IMO już jest świetnym obrońcą, aż strach pomyśleć, co będzie dalej. Anderson zaczął w końcu rozgrywać MĄDRZE piłkę, także brawa. I gra w pierwszym składzie już 5 meczów z rzędu, co chyba do tej pory się nie zdarzyło. Rooney - typowałem go jako króla strzelców i na razie udowadnia mi, że było warto. Strzela z bliska, z daleka, z gry, ze stałych fragmentów, głową - all inclusive. Hernandez wrócił i już 2 gole - tego nam było potrzeba.

Szkoda Berbatowa, ale w obecnej konfiguracji składu (i powrocie Welbecka) za dużo sobie na razie nie pogra.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
10-09-2011 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #23
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Miałem obawy przed tym meczem. A to, że przerwa na reprezentacje może wybić zespół z rytmu lub Bolton u siebie postara się zrobić wszystko, żeby nie ponieść trzeciej porażki z rzędu. Całe szczęście niepotrzebnie się martwiłem, bo chłopaki kolejny raz pokazali nam co znaczy dominacja.

Martwi uraz Toma, całe szczęście, że Evra i Nani nie odnieśli poważniejszych urazów, bo w obu przypadkach mogło skończyć się różnie. Ferguson przyznał w pomeczowym wywiadzie, że prawdopodobnie Cleverley złamał coś. Pewnie jutro będzie wiadomo dużo więcej, miejmy nadzieję, że nie przyjdzie mu długo mu pauzować.

Jeśli chodzi o aspekty czysto piłkarskie to cudny wieczór zaserwowali nam podopieczni Fergusona. Aż miło było na to patrzeć i szkoda, że mecz nie trwał dłużej. Kombinacyjna gra z przodu i wiele pomysłów na zagrożenie bramki gospodarzy, to musi się podobać i ciężko znaleźć powody do niezadowolenia. Za tydzień przyjdzie nam mierzyć siły z Chelsea i w takiej formie to czekam na ten mecz z niecierpliwością. Roo z Hernandezem z przodu spisali się na medal, zrobili to co do nich należało, a nawet więcej. Po cichu liczyłem, że i Groch zdoła ustrzelić hat-tricka, może innym razem Wink Pozytywnie zaskoczył mnie Jones, kolejny obrońca daje radę na prawej. Zawodnicy Boltonu sprawiali wrażenie mocno zdziwionych gdy przy akcji na 3-0 Jones bez problemów ruszył na przebój w pole karne. Należą mu się brawa za te spotkanie, tak samo jak pozostałym. Naprawdę miło było patrzeć.

Jeszcze słówko o Andersonie, chyba za wcześnie stawiałem na nim krzyżyk. Uważałem, że już za późno, miał kilka szans i raczej nie wystrzeli, a tu proszę kolejny dobry mecz w wykonaniu Brazylijczyka.

No i to dopiero 4. kolejka, więc nie popadajmy w nadmierny optymizm. Oczywiście jest wiele powodów do zadowolenia, ale sezon jest długi i trzeba twardo stąpać po ziemi.
10-09-2011 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #24
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Jak Jones zagrał dziś spotkanie lepsze niż Smalling przez te mecze na prawej a w końcu młodszy. Jakby nie było spłaca się lepiej niż Young bo co by nie mówić były skrzydłowy AV przyzwyczaił do gry na wysokim poziomie a po Jonesie się nikt tego nie spodziewał. Dziś Nani pokazał, że jak chce to umie, dwie asysty i ogólnie czuł się dziś dobrze. Propo Naniego i Jonesa to wow jak Jones nokautuje swojego kolegę i biegnie dalej a kolega leży.

Szkoda, że Evra jakoś tak mało dynamiczny jest ostatnio i paradoksalnie w nim upatruję najsłabsze ogniwo na ten moment. Anderson gra wg mnie bardzo dobrze. Widać, że przegląd pola ma bardzo dobry i może jak będzie wciąż wymieniać tak piłki to w końcu te podania nazywane przez niektórych niepotrzebnymi będą przejmowane przez dobrze ustawionych kolegów. Ogólnie tak jak się spodziewałem, mecz był bardzo dobry w naszym wykonaniu.

Mimo to ciekaw jestem jak będzie w Lizbonie.
10-09-2011 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #25
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Kocham taki czas, gdzie piłkarz któremu najbardziej ufam - Ryan, może siedzieć sobie spokojnie na ławeczce i bez przemęczenia czekać kiedy będzie potrzebny. Zamiast niego wymiata młodzież, wymiata tak, że przestaje to ogarniać :o
Trochę za wcześnie osiągnęliśmy mistrzowską formę, ale mamy w kadrze tylu piłkarzy, którzy muszą coś udowodnić, że na okresy długiego przestoju w tym sezonie nie liczę.


Fan United od 1992 roku
11-09-2011 07:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #26
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Mówiłem już o tym po meczu o Tarczę Wspólnoty, ale powiem i teraz - niewiarygodnie wygląda nasza gra do przodu :shock: Kombinacje, jakich na Old Trafford od lat nie było, ta gra z pierwszej piłki - no cud, miód i orzeszki. Jednak tak naprawdę nie ma też czego zarzucić defensywnie. Nie ma Vidicia, Rafaela, do niedawna nie było też Rio, a mimo to ta formacja wygląda bardzo solidnie i pewnie mimo, że składa się z niemal samych młokosów.

Za wczorajszy mecz wielkie słowa uznania dla Jonesa, Andersona, Javiera no i oczywiście Roo, który obecnie jest klasą sam dla siebie. Warto też napomknąć, że coś się ruszyło w grze Naniego Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-09-2011 08:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #27
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Jak mu Jones przypieprzył to się chłop ogarnął, że coś jest nie tak skoro nawet z drużyny koledzy go biją Smile
11-09-2011 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #28
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Kolejny świetny mecz w naszym wykonaniu, gdzie rywal nie miał za wiele do powiedzenia. Na początku sezonu uzyskaliśmy nadspodziewanie wysoką formę i po prostu rozjeżdżamy kolejnych przeciwników. Należy jednak pamiętać, że Chelsea w tamtym sezonie zaczęła równie dobrze, a później zesłabła. My jednak mamy trochę szerszy skład niż oni rok temu i przede wszystkim młodszy.

Co do poszczególnych piłkarzy, to wreszcie świetne zawody rozegrał DDG. Nie popełnił żadnego błędu, pewnie interweniował, popisał się jedną kapitalną interwencją broniąc strzał rywala zza pola karnego. Jego wyjścia do dośrodkowań nie są już takie "elektryczne".

Jones zaraz po Rooney'u dla mnie MOTM. Kapitalne zawody tego młodziana. Na prawej obronie zagrał lepiej niż Smalling. Silny, bezkompromisowy, nie bojący się pójść za akcją. Świetny zakup United. Aż miło się ogląda tego gracza.

Po kilku słabszych meczach w końcu Nani zagrał dobrze, był pod grą, pokazywał się, asystował.

Rooney& Hernandez- świetny mecz naszych napastników. 5 bramek i wszystkie zdobyli napastnicy. Rooney jest w niesamowitym gazie. Oby nie zwalniał tempa. Chicha, jak to Chicha, był tam, gdzie być powinien Wink

Cieniem na ten fantastyczny mecz kładzie się kontuzja Toma, która zapewne wykluczy go z gry na ok. 3 miesiące. Jak już się Clev przebił w końcu do pierwszego składu, to pojawia się jakiś chuj i wyklucza go z gry na długie tygodnie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
11-09-2011 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #29
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
Jaroldz napisał(a):Jak już się Clev przebił w końcu do pierwszego składu, to pojawia się jakiś chuj i wyklucza go z gry na długie tygodnie.
Ale Ty bywasz śmieszny. Dobrze, że na wyspach jeszcze ostają się ludzie z odpowiednim do tej ligi charakterem. Czemu o Scholes'ym tak nie pisałeś, któremu zdarzało się już w pierwszym zagraniu uciąć rywala, albo o Evansie, który złamał nogę rywalowi o wiele brutalniejszym zagraniem.
Idź lepiej zobacz czy gamonie z barcy jeszcze płaczą o wczorajszego karnego z 90 minuty.


Fan United od 1992 roku
11-09-2011 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #30
Re: PL: Bolton Wanderers 0-5 Manchester United (10.09.2011)
No jeśli dla ciebie to co odpierdalał Davies, to coś normalnego, to nie mam pytań.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
11-09-2011 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości