Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pre-season Tour 2012/2013
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #31
Re: Pre-season Tour 2012/2013
W plusach ewidentnie brakuje De Gei Smile Gdyby nie on to by wpadło parę bramek dla Barcy Tongue

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
09-08-2012 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #32
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Ze 2 Wink

Welbeck nie zagrał gorzej od Roo, zagrał lepiej. Nie dostawał piłek i nie miał jak się wykazać za bardzo ale często fajnie przetrzymywał piłkę pod linią boczną i ta jedna piłka prostopadła do Younga. Jestem zadowolony z tego spotkania, Barca nas nie zdominowała a my nie raz kompletnie bez problemu wymienialiśmy piłkę.

Mam nadzieje że w następnym sparingu zobaczymy dłużej duet Kagawa- Welbeck.
09-08-2012 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #33
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Roo w tej chwili zupełnie nie jest gotowy na rozpoczęcie sezonu, gra po prostu słabo. Mam nadzieję, że do 21 sierpnia ogarnie grzywkę i wkroczy w sezon z impetem.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
09-08-2012 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #34
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Mubinio napisał(a):Roo w tej chwili zupełnie nie jest gotowy

Który to już raz...
09-08-2012 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #35
Re: Pre-season Tour 2012/2013
20tego gramy z Evertonem. Tak ku przypomnieniu.

Nie tylko Roo jest bez formy. Po to jest obóz przygotowawczy, bo podobnie bez formy można by wskazać Younga. Roo jest profesjonalistą i na pewno zdaje sobie sprawę, że jego forma jest daleka od optymalnej. Ogarnie się, to jest pewne.

Co do meczu z Barceloną, podzielam opinię poprzedników. Nie daliśmy się zdominować jakoś wybitnie. Owszem, przeciwnicy mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale momentami United potrafiło przycisnąć pressingiem na ich połowie. To mogło się podobać. Na plus De Gea, Valencia, Nani i Scholes. Reszta bez szału, ale strasznie słabo też nie było.
09-08-2012 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #36
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Pomyliłem się o jeden dzień z wrażenia, no. Smile

Leci dziś na jakimś spoko kanale nasz mecz? Czy znów jesteśmy skazani na tnące się streamy? ;/

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-08-2012 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #37
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Z polskich nic. Nawet retransmisji próżno szukać. Czyli jesteśmy skazańcami łaski internetu. Wink
11-08-2012 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #38
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Cytat:Nie możemy wejść w sezon nie potrafiąc zamieniać stwarzanych okazji na gole. W tej kwestii nieco się poprawiliśmy, jednak bardziej musimy się przyjrzeć temu, w jak rozczarowujący sposób potrafiliśmy tracić bramki. Zupełnie wyłączyliśmy grę obronną. Wyglądaliśmy jak drużyna, która potrafi atakować i strzelać, ale jednocześnie tracić gole, a to niedobrze.

Czytaj dalej: http://mufc.pl/aktualnosci/17784/phelan ... z23LNGNlqJ

Mike Phelan

mufc.pl

Ano właśnie. Wiadomo obrona grała w zestawieniu mocno eksperymentalnym ale typa do środka co by potrafił taranować dalej nie ma. Dziwią mnie troche zakusy na Persila, wiadomo grajek zajebisty ale my z przodu już mamy wystarczające pole manewru. Chyba, że wychodzą z założenia - wraca Vidić kończą się problemy.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-08-2012 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #39
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Ale kupno obrońcy mijało by się z celem. Pomijając Vidica urazy mają Evans i Smalling, a jest jeszcze Rio i Jones który w sumie to sam nie wiem kim u nas jest, bo póki co to Smalling jest drugim Brownem a Jones to drugi O'Shea który zagra nawet w ataku i na bramce od biedy.
12-08-2012 16:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #40
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Nie chodzi mi o obrońce ale o CMa, Carricka II wiec właściwie DMaSmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-08-2012 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #41
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Nie oglądałem wczoraj meczu z Hannoverem, ale jeśli graliśmy z Carrickiem na środku obrony, a w środku pola grał Cleverley z Kagawą, to to nie mogło się dobrze skończyć. Patrząc na składy widzę, że zagraliśmy wczoraj w ustawieniu 4-4-2 i mam nadzieję, że tak nie będziemy grać podczas -sezonu, bo robienie z Kagawy CM-a jakoś mi się nie widzi i według mnie nie zda to egzaminu.

Cieszy to, że w końcu zdobyliśmy bramki, bo te trzy strzelone bramki w sparingach do tej pory wyglądały blado w porównaniu z wynikami przedsezonowymi innych drużyn. Na pewno do pierwszego meczu sezonu z Evertonem jest jeszcze wiele do poprawienia, zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
12-08-2012 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #42
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Należy też pamiętać, że to tylko sparingi które rządzą się absolutnie swoimi własnymi prawami.
12-08-2012 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #43
Re: Pre-season Tour 2012/2013
A akurat para Cleverley-Kagawa była wczoraj bardzo pozytywnym punktem naszego zespołu. Japończyk zaskoczył mnie, że nie było fatalnie w defensywie. Kilka odbiorów zaliczył a jego technika i zmysł do gry kombinacyjnej dobrze się nadaje do środka pola. Mecz przedsezonowy i można sprawdzić to rozwiązanie. W trakcie sezonu może być potrzeba przesunięcia Kagawy do środka pola.
12-08-2012 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #44
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Pojechałem, zobaczyłem, nie żałuję Wink

Oczywiście polska kolej dała mi w kość, najpierw dwugodzinne opóźnienie, przez co już na terenie Niemiec dowiedziałem się, że przez owe opóźnienie pociąg nie będzie jechał przez Hanower, a przez miasto oddalone o 30 kilometrów <świr>

Po odebraniu już biletów na mecz zauważyłem przy jednym wjeździe na stadion grupkę ludzi w koszulkach United. Pewnie czekali na autokar z piłkarzami, a żeby cyknąć fotki, zebrać autografy. Pół godziny czekania, a autokar miał przyciemniane szyby i był obklejony tak, że nie zobaczyłem żadnej znajomej twarzy :plask:

Na stadionie siedziałem daleko od naszych rodaków, jednak łatwo było ich wypatrzeć i w czasie meczu dawali o sobie znać, co docenili piłkarze po meczu dziękując im po końcowym gwizdku. (No i bezcenne było usłyszeć przechadzając się po uliczkach Hanoweru: "Chłopaki, ja to bym sobie kawę kurwa pierdolnął!" :mrgreen: )

Jak już w końcu wyszły obie drużyny to kibice gospodarzy zrobili na mnie niesamowite wrażenie, hymn wykonali świetnie, aż mnie ciary przeszły, choć może to przez to, że pierwszy raz byłem na jakimkolwiek meczu na wyższym szczeblu Wink Cleverly okazał się mniejszy niż się wydawało, za to odwrotnie z Berbatovem Tongue Mecz w wykonaniu obu zespołów naprawdę fajny i efektowny, 7 bramek przeszło moje oczekiwania patrząc na poprzednie mecze tego okresu przedsezonowego.

Jeżeli chodzi o grę United:
Jaroldz napisał(a):Nie oglądałem wczoraj meczu z Hannoverem, ale jeśli graliśmy z Carrickiem na środku obrony, a w środku pola grał Cleverley z Kagawą, to to nie mogło się dobrze skończyć.

Nie było aż tak strasznie, Michael moim zdaniem zagrał na stoperze, żeby się ogrywał na tej pozycji, na wypadek jeżeli musiałby wystąpić w obronie w meczach ligowych, wypadł nieźle, raz jakoś łatwo przeszedł go Ya Konan, więcej powodów do czepiania się nie mam. Zarówno w parze z Vidicem jak i Keanem wyglądał nieźle. Duet Clev-Kagawa też moim zdaniem dawał radę, Japończyk pomimo drobnej budowy ciała naprawdę dobrze trzyma się na nogach. Gdzieś od 70. minuty chyba, jak weszli Anderson i Valencia przeszliśmy na system 4411 i przyniosło to zwycięską bramkę. Phelan chciał chyba w tym meczu przetestować ewentualne warianty na ligę, tak mi się wydaję, czyli Carrick w obronie, Antoś na prawej obronie i Kagawa nieco głębiej niż wcześniej. Może mija się to nieco z prawdą, ale emocje i ograniczona widoczność (siedziałem blisko jednej z bramek, przez co totalnie nie widziałem w jakiej odległości od drugiej bramki znajdowała się piłka :?) zrobiły swoje.


A i ledwie jedno zdjęcie w czasie meczu wyszło mi w miarę ostro, niekorzystne oświetlenie i przeciętne parametry aparatu zrobiły swoje Wink
12-08-2012 21:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #45
Re: Pre-season Tour 2012/2013
Tomek91 napisał(a):Pojechałem, zobaczyłem, nie żałuję

Gratki Smile


Tomek91 napisał(a):Michael moim zdaniem zagrał na stoperze, żeby się ogrywał na tej pozycji, na wypadek jeżeli musiałby wystąpić w obronie w meczach ligowych, wypadł nieźle, raz jakoś łatwo przeszedł go Ya Konan, więcej powodów do czepiania się nie mam.

Przy drugim golu to on przegrał walkę w powietrzu, a przy trzeciej dał się zaskoczyć piłką za plecy.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
13-08-2012 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości