Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-1 Liverpool (15.01.2017)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #5
RE: PL: Manchester United - Liverpool (15.01.2017)
Nie zasłużyliśmy na NIC w tym meczu. Ten pkt to jest i tak cud. Zmiany zabiły ten mecz. Po pierwsze połowie mówiliśmy, że zagraliśmy słabo, to drugiej połowy w takim razie w ogóle nie zagraliśmy.

Widząc w przerwie zmianę Roo za Carricka, czułem, że mecz się skończył, ale liczyłem, że jednak to Mou mi udowodni, że lepiej zna się na piłce. Jak można było zdjąć Carricka i to już po przerwie? Każdego mogliśmy zmienić, Zlatana, DDG, Antka, ale nie Carrasa. I jeszcze Roo za niego. Chyba gorszą zmianą, jaką można było tylko wymyślić, to Romero za Carricka.

Samo wejście Felli wobec obecności na boisku Roo i dzisiejszego Pogby, to akurat był strzał w dziesiątkę, bo musieliśmy grać długą piłką mając z przodu tą dwójkę. Nie byliśmy w stanie grać, szybko, technicznie, kombinacyjnie. Brak Rasha szczególnie po tym co pokazał z WHu i Boro, to kolejny głaz do ogródka Mou.

Powinniśmy dziękować opaczności, że mamy ten pkt, bo Mou ewidentnie się dziś pogubił.

Trzeba też przyznać, że za to Pool bardzo dobrze taktycznie przygotowany. Martial i Pogba przynajmniej podwajani. Przy Tonym to w ogóle co chwile 3 rywali. Środek pola zamurowany, fizycznie nas zniszczyli. W drugiej połowie nastawieni na kontrę z szybkimi z przodu. Przygotował ich idealnie.

Cóż, sytuacja w tabeli dramatycznie nam się nie psuje. Ale apetyty były dużo większe i to chyba najbardziej uwiera.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
15-01-2017 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United - Liverpool (15.01.2017) - RedLucas - 15-01-2017 19:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości