Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Heinze
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Ja również nie chciałbym, aby Heinze odchodził z United, zawsze ceniłem tego zawodnika, może nie zawsze gra najlepiej jak potrafi, bo wiadomo, że są gorsze dni, ale co mecz chce się pokazać z jak najlepszej strony, jest waleczny i ambitny. Jeśliby odszedł no to na lewą flankę zostają nam Evra i Silvestre, a jakoś wielkich nadziei nie pokładam w Mikaelu...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-06-2007 14:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Również nie chce by Heinze odchoił! Niby dlaczego mamy osłabiac zespół? Ten sezon może nie był cudowny jesli chodzi o jego gre,ale za cechy ktore posiada warto na niego stawiac.
Już lepiej pozbyc sie Silvestra ktory sam mowil cos o przeprowadzce do Lyonu... Pamietacie debiutancki sezon Gabriela? był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem United!

Ta jego walczenosc ktorej nie ma Silvestre zdecydowanie mnie przekonuje!
10-06-2007 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
No panowi to się zgadzamy... Gaby nie odchodź :!: :!: :!: Cieżko mi sobie obronę bez niego wyobrazić. Oby nie było tak jak ze Stamem. Nie chce żałować ze go puściliśmy do tych leszcze z Realu. Tam nic wielkiego się nie osiąga...

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Pejter napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Heinze po Copa America opuszcza UNITED juz na 99,9 % ...

Nie przesadzaj. Nikt nic nie mówił o jego odejściu. Heinze tylko się wypowiada, że jest niepewny przyszłości, ale nie wyraża chęci odejścia z United. Moim zdaniem szanse to 50%.

Mysle, ze nawet a najmniejszym stopniu nie przesadzilem. Jesli Gaby mialby zostac w UNITED to odrazu ucial by spekulacje a to tylko je potwierdza. Mysle, ze szanse sa wieksze niz 90 %.

Tez sie dziwie troche, bo wychodzi na to, ze boi sie rywalizacji z Evra, ktore definytywnie przegral w sezonie 06/07...

Under The Boardwalk - United Warriors
11-06-2007 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #50
 
Ja uwierzę dopiero gdy oficjalna to poda. Narazie to ja leję na wszystkie ploty i doniesienia... Ronaldo też jedną noga był już w Realu, a Ronaldinho w MU.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-06-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Stojkovic napisał(a):Ja uwierzę dopiero gdy oficjalna to poda. Narazie to ja leję na wszystkie ploty i doniesienia... Ronaldo też jedną noga był już w Realu, a Ronaldinho w MU.

Czyli wychodzi na to, ze nie wchodisz na manutd.com, byl wywiad z Gabym oraz potwierdzenie 7 mln oferty Realu Madryt.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-06-2007 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Z tego co widzę, to na oficjalnej Gaby mówi, ze nie myśli narazie o przyszłości. A jeżeli był jakikolwiek news o 7 milionach, to tylko taki, że takowa oferta została przez Real złożona... a do akceptacji tej oferty jeszcze długa droga.

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-06-2007 22:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Stojkovic napisał(a):Z tego co widzę, to na oficjalnej Gaby mówi, ze nie myśli narazie o przyszłości. A jeżeli był jakikolwiek news o 7 milionach, to tylko taki, że takowa oferta została przez Real złożona... a do akceptacji tej oferty jeszcze długa droga.

Zlozona jednak nie rozpatrzona, racja. Jednak o co chodzi, dzieje sie cos i dobrze o tym wiemy, ze Heinze jest bliski odejscia. Jak zostanie tez bedzie dobrze, jednak juz od czasu kiedy interesowalismy sie Bale'm mowilo sie o odejsciu Heinze.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-06-2007 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Wojtek3 napisał(a):ednak o co chodzi, dzieje sie cos i dobrze o tym wiemy, ze Heinze jest bliski odejscia.
Bardzo tego nie chcę i dlatego chwytam się wszelkich argumentów, by wyjasnić i przekonać siebie i innych, że jednak jakimś cudem zostanie. Jednak szmery tu i tam podpowiadają że byćmoże Heinze nie będzie w United już grał... Argentina!! Argentina!!

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-06-2007 22:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Heinze przecież wypowiedział się na ten temat!
Że schlebia mu zainteresowanie ze strony Realu i Barcy ,ale nie zawraca sobie tym głowe bo chce grac dla MU ,tylko dopóki oni chcą go tutaj! Więc jesli odejdzie to bedziemy wiedziec z jakiego powodu, żeby nikt nie mówił że on sam chce sie przeniesc...
13-06-2007 00:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #56
 
Hmm... Sprawa z Gabim wygląda poniekąd tak, jak przedstawił to Skull. Argentyńczyk nie chce odchodzić z United, bo mówi, że "nie słyszał, żeby ktoś z United chciał się go pozbyć". Także zrozumieć można, że chce grać u nas.

Poza tym, dopiero po Copa America, będziemy mądrzejsi, bo Heinze mówi, że nie myśli o tym przed tymi rozgrywkami.

Osobiście wolałbym, żeby został u nas, bo to naprawdę bardzo wartościowy piłkarz i na lewej obronie taka "rywalizacja" się przyda - Evra i Heinze będą mieli motywację do coraz to lepszych występów.

Pozdrawiam.
13-06-2007 06:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Rywalizacja na pewno wpłynie pozytywnie na dobro całego zespołu, ale któremuś z dwójki Evra/Heinze mogłoby nie pasować częstsze siedzenie na ławce - nie sądzę, że Fergie będzie ich zmieniał co 45 minut, to byłoby głupotą. Z drugiej strony, taki obrót sytuacji wymusza więcej poświęcenia, walki i trenowania. Liczę, że Heinze zaciśnie mocno zęby i nawet jak to Patrice będzie dominował na lewej flance, to determinacja Gabriela pozwoli mu z czasem osiągnąć obrany cel.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-06-2007 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Sprawa Gabriela trochę ucichła, bo w angielskiej prasie najwięcej sie mówi o napastnikach. Oczywiście nie chciałbym, żeby Heinze odszedł z naszego klubu, bo nie dosyć, że gra agresywnie i jego styl gry jest idealny na Premiership, to jeszcze umiejętności czysto piłkarskie ma niezłe. Ten sezon dla Argentyńczyka był raczej nieudany, lecz pamiętajmy o jego kontuzji, która tak jak w przypadku Smitha była poważna.

Mam jeszcze jeden osobisty powód dla którego Heinze musi zostać :mrgreen: . Mianowicie, kiedy myślę "Heinze" to w oczach mam jego zaje***** strzał z woleja w słupek zza pola karnego w meczu ze Spartą Praga w LM (wtedy Ruud 4 gole zdobył). :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-06-2007 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
KanT napisał(a):Mianowicie, kiedy myślę "Heinze" to w oczach mam jego zaje***** strzał z woleja w słupek zza pola karnego w meczu ze Spartą Praga w LM

Szkoda, że nie wpadła ta piłka, również pamiętam do dzisiaj ten strzal i żal du** ściska, że nie było wtedy bramki Wink

Reczywiście, ostatnio "odejście" Heinze trochę ucichło i wsumie, jak dla mnie, to dobrze, że tak się dzieje, bo oczywiście chcę, aby Gaby został w United.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
24-06-2007 14:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Taki stan rzeczy ma oczywiście swoje podstawy. Sam Heinze zapowiadał, że przed rozpoczęciem narodowych rozgrywek nie ma zamiaru podejmować (pochopnych) decyzji. Copa America już za dwa dni, a spekulacje o odejściu znów się pojawią, kiedy Argentyna uzna wyższość rywali i odpadnie. Za decydujący moment uważam jednak początek sierpnia, wtedy Gaby będzie mógł udowodnić swoją wartość i przekonać do siebie Alexa 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
24-06-2007 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości