Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Heinze
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Copa America się skończyła i od razu Ferguson wyjawił, że agent Gaby'ego poinformował klub o chęci odejścia Heinze. Jeśli to się potwierdzi, będzie to duża strata dla United. Ja jednak wciąż mam nadzieję, że Argentyńczyk zostanie w MU i powalczy z Evrą o miejsce w podstawowym składzie Diabłów.
16-07-2007 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Jeśli Heinze chce odejść to proszę bardzo, ale jednak jeszcze poczekam z nadzieją, że Gaby zostanie. No, ale jeśli doszłoby już to jego odejścia, to kto byłby zastępcą Evry w razie jakiejś kontuzji Francuza? Silvestre, który często gra nierówno? Właśnie to mnie najbardziej zastanawia, IMO Heinze powinien zostać, bo i tak z pewnością będzie rotacja na lewym skrzydle i tak, czy siak, będzie grał...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
16-07-2007 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
Kurde sporo sie pisze o jego odejsciu,martwi mnie to,bo bardzo lubie tego typka :roll: Jesli odejdzie to trzeba bedzie jeszcze sie porozglądac po rynku,bo Silvestre często zawodzi(chociaz szczerze to lepiej radzil sobie na skrzydle niz w srodku obrony) jest jeszcze Oshea ktory na tej pozycji sie wybił,ale tak jakos nie widze kadry bez Heinze i mam nadzieje ze zostanie!
16-07-2007 15:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Dużo się mówi, że Heinze przejdzie do Liverpoolu. Ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam, gracz United w LFC? No fuc**** way... W ogóle nie podoba mi się ta idea, żeby Gaby odchodził, wolałbym, żeby został. Nie gra mało, w poprzednim sezonie on i Evra zagrali praktycznie tyle samo spotkań, więc jakoś nie widzę powodu, dla którego miałby uciekać.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
17-07-2007 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Heinze na pewno nie odejdzie do Liverpoolu. To tylko plotki. Gaby to nie jest gwiazdeczka, która zadałaby taki cios kibicom. Jest związany z klubem i do jednego z największych rywali na pewno nie odejdzie. Jeśli odejdzie... bo wolałbym, żeby nie odchodził.
17-07-2007 14:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #66
 
kto by chciał żeby Gaby odszedł?Chyab nikt,ja również nie chce aby Argentyńczyk odchodził z UNITED.Jest on bardzo bewny w obronie,rzadko MU sie zdażają błede w defensywie,a i w ofensywie potrafił nieźle namieszać,szczególnie po jego dosrodkowaniach jest goraco pod bramka przeciwnika.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
17-07-2007 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
Pejter napisał(a):Heinze na pewno nie odejdzie do Liverpoolu. To tylko plotki. Gaby to nie jest gwiazdeczka, która zadałaby taki cios kibicom. Jest związany z klubem i do jednego z największych rywali na pewno nie odejdzie. Jeśli odejdzie... bo wolałbym, żeby nie odchodził.

Dzis w calej Irlandii i Anglii trabia, ze Gaby na 99 % zasili Real Madryt albo inny hiszpanski klub, mowie sie o FCB...

Under The Boardwalk - United Warriors
17-07-2007 23:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #68
 
Wydaje mi sie ze jesli odejdzie to tylko do Realu!
Jakakolwiek ekipa z Anglii odpada! Barca ma Abidala,wiec po co sie pchac,Real po odejsciu Carlosa nie ma dobrego obroncy na skrzydlo! wzmocnili sie co prawda Metzelderem i Pepe ale to raczej srodkowi a Marcelo nie podoła zadaniu. Nie chce by on odchodzil ,ale jesli tak sie stanie to nic nie poradze...
18-07-2007 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Pejter napisał(a):Copa America się skończyła i od razu Ferguson wyjawił, że agent Gaby'ego poinformował klub o chęci odejścia Heinze. Jeśli to się potwierdzi, będzie to duża strata dla United. Ja jednak wciąż mam nadzieję, że Argentyńczyk zostanie w MU i powalczy z Evrą o miejsce w podstawowym składzie Diabłów.

No i mamy w koncu konkrety w sprawie Gabiego! Fergie za 2 tyg widzi go w obozie treningowym Carinngton. Wyglada na to, ze SAF gotow jest zatrzymac sila Heinze na Old Trafford. Zobaczymy co na to, Gabriel ktory zapowiedzial odejscie. Obecnie przebywa na holideju.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2007 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #70
 
Sam Gabriel nie zapowiedział odejścia! W trakcie Copa America wypowiadał się tylko, że nie jest pewien swojej przyszłości. Teraz jego agent non stop miesza, że Gaby chce odejść, ale sam zainteresowany tego jednoznacznie nie potwierdził. Jeśli Fergie go chce mieć za dwa tygodnie na treningu to znaczy, że są duże szanse na pozostanie Heinze na Old Trafford.
21-07-2007 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
Pejter napisał(a):Sam Gabriel nie zapowiedział odejścia! W trakcie Copa America wypowiadał się tylko, że nie jest pewien swojej przyszłości. Teraz jego agent non stop miesza, że Gaby chce odejść, ale sam zainteresowany tego jednoznacznie nie potwierdził. Jeśli Fergie go chce mieć za dwa tygodnie na treningu to znaczy, że są duże szanse na pozostanie Heinze na Old Trafford.

Hmmm powiedzial, ze rozwaza odejscie do Hiszpanii, czyli cos zaczelo sie dziac. Gazety i inni zwiazani z tym ludzie mieli prawo spekulowac taki stan rzeczy.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2007 22:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
Wojtek3 napisał(a):Gazety i inni zwiazani z tym ludzie mieli prawo spekulowac taki stan rzeczy.

No i wlasnie mam wrażenie że te bajki w postaci przenosin do Liverpoolu to sprawka tych z gazet! Heinze powiedzial że jesli klub go potrzebuje to on niema zamiaru nigdzie odchodzic bo jest tu szczesliwy,a jesli wystawią go na liste transferową to przejdzie tylko do wielkiego klubu ,najlepiej do Hiszpanii. Wszystko niebawem sie wyjasni,mam nadzieje że Gaby zostanie i pomoże nam w obronie mistrzostwa i zdobyciu LM
22-07-2007 06:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
No, cóż dziennikarze, zwłaszcza brukowców, muszą pisać takie rzeczy, bo przecież za to im płacą. Jednak dla trzeźwo myślącego kibica piłkarskiego wydaje się oczywiste, że Heinze raczej nie zasili rywala swojego klubu. Gabrielowi zależy na United, więc jeśli odejdzie, to według mnie do innej ligi niż angielska, najprawdopodobniej hiszpańska, no a jak ta liga to tylko Real, który ostatnio mocno wzmacnia linię obrony.

Oczywiście cały czas nie jestem zwolennikiem ewentualnej przeprowadzki Heinze za granice i mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas będzie związany z United.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-07-2007 10:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #74
 
Skull napisał(a):No i wlasnie mam wrażenie że te bajki w postaci przenosin do Liverpoolu to sprawka tych z gazet! Heinze powiedzial że jesli klub go potrzebuje to on niema zamiaru nigdzie odchodzic bo jest tu szczesliwy,a jesli wystawią go na liste transferową to przejdzie tylko do wielkiego klubu ,najlepiej do Hiszpanii. Wszystko niebawem sie wyjasni,mam nadzieje że Gaby zostanie i pomoże nam w obronie mistrzostwa i zdobyciu LM

A jednak. W planach Heinze byly przenosiny na Anfield Road. Heinze postawil sprawe jasno, albo gra albo odchodzi. Czyli zegnaj Heinze, moim zdaniem Evra prezentuje sie juz dluzszy czas lepiej.

Under The Boardwalk - United Warriors
22-07-2007 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Dla mnie Heinze zachował się nieprofesjonalnie. Dlaczego ma grać, skoro prezentuje się gorzej niż jego rywal? Panie Gabrielu, coś tutaj nie tak. Bierzemy się do ostrego trenowania i staramy się załapać formę, a nie narzekamy...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
22-07-2007 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości