Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Heinze
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Cytat z News of the World, więc czym się tak emocjonujecie? To niezbyt wiarygodne źródło i nie wiadomo, czy Heinze naprawdę tak powiedział. Według mnie, wszystko jest na dobrej drodze do tego, by Gaby został w MU.
22-07-2007 16:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Przeprowadzka z Old Trafford na Anfield to po prostu samobójstwo. Nie dość, że miałby ciężką sytuację podczas meczu obu ekip w Manchesterze, to pewnie jeszcze wielu fanów z "The Kop" patrzyłoby na niego przez pryzmat "diabelskiej" przeszłości i w pojedynkach u siebie również musiałby radzić sobie z wielką presją. Poza tym to nie w jego stylu. Ostatni transfer na linii UNITED-LFC wykonano bodajże 43 lata temu. Po jakiego grzyba psuć ten rekord? Niech się śrubuje :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
26-07-2007 08:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
Mimo wszystko cala sprawa idzie do sadu, agent Heinze podgrzewa cala sytuacje, i ma prawo podgrzewac sytuacje, poniewaz on reprezentuje Gabriela. Ma jego zgode. Nie rozumiem Heinze dlaczego bierze pod uwage przeprowadzke na Anfield Road. Nie rozumiem..

Under The Boardwalk - United Warriors
26-07-2007 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Nikt tego nie rozumie, przechodzac do jednego z najwiekszych rywali popelnia niemaly blad, poniewaz nie bedzie mu latwo w Anglii. Jesli juz naprawde mialby odejsc to proponuje mu zupelnie inna lige, choc oczywiscie ja caly czas chce, zeby zostal i mam nadzieje, ze tak bedzie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-07-2007 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Michal Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #80
 
Myślę że nie powinien odchodzić z OT.Powinien jeszcze przynajmniej sezon pozostać w klubie.Alex go za wszelką cenę będzie chciał zatrzyma.Jak nie to będzie szkoda tak dobrego zawodnika oddawać do jednego z największych rywali Manchesteru .
29-07-2007 00:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #81
 
Heinze coraz głosniej mówi o odejsciu z United. Niestety. Najlepiej jakby został, ale jesli naprawde chce odejsc to przynajmniej nie do Liverpoolu, nie tam...Obojetnie gdzie, ale nie tam...

amor patriae nostra lex
07-08-2007 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Zashi napisał(a):nie tam...Obojetnie gdzie, ale nie tam...

Jesli przejdzie do The Reds, to bedzie wielka glupota. Nie wiadomo, czy zostanie zaakceptowany przez wszystkich kibicow L'pool'u(nie mowie juz o tym, ze cale United go znienawidzi, bo to jest wiadome przeciez). Nie wiem rowniez, po co akurat tak bardzo chce isc do naszych rywali. Oni maja obrone dosyc dobra, wiec nie wiem po co sie tam pcha.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-08-2007 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Po tej wypowiedzi Heinze na pewno już został skreślony przez większość fanów United... Chciałbym, żeby został, ale skoro tak stawia sprawę...
07-08-2007 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #84
 
Pomijając wzajemne animozje między tymi klubami nie warto oddawac Gabriela do Liverpoolu, gdyż zwyczajnie wzmocniłby jednego z pretendenów do wygrania Premiership. Najlepiej gdyby zakotwiczył w lidze włoskiej[chociażby w Juve], bo nikt już chyba nie ma złudzeń, że zostanie w United.

[Obrazek: alzt5.jpg]
07-08-2007 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Mnie już ta cała sytuacja z Heinze denerwuje, nie rozumiem go, dlaczego chce odejść, skoro w zeszłym sezonie grał bardzo dużo, w tym z pewnością też dostawałby szanse. A to, że chce odejść do Liverpoolu to już jest dla mnie śmieszne... Jeszcze, żeby chciał gdzie indziej odejść, to tak, ale to The Reds :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
07-08-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
Heinze na pewno odejdzie z Old Trafford, jego sytuacja w tym momencie jest beznadziejna, niedosc, ze sam Heinze akceptuje odejscie do The Reds, to nie probuje znalesc innego rozwiazania. Straszy prawnikami i nic wiecej. U Fergusona jest juz skreslony, modlmy sie tylko, ze nie zasilil frajerow zza miedzy.

W takiej sytuacji Silvestre zostaje.

Under The Boardwalk - United Warriors
07-08-2007 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #87
 
Wojtek3 napisał(a):W takiej sytuacji Silvestre zostaje.
Zostaje bo nie ma innego wyjscia, a Heinze do koca kariery ma przeje**** u naszych kibicow. Bedzie tu taka sytuacja jak z Figo po transferze do Realu. Na Camp Nou kibice zawsze zgotowywali mu "dobre" przyjecie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
07-08-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #88
 
zaga92 napisał(a):Zostaje bo nie ma innego wyjscia, a Heinze do koca kariery ma przeje**** u naszych kibicow. Bedzie tu taka sytuacja jak z Figo po transferze do Realu. Na Camp Nou kibice zawsze zgotowywali mu "dobre" przyjecie.

Mysle, ze zostaly i wtedy, gdy Heinze zostalby na Old Trafford, przecierz wczesniej walczyl caly czas o pierwszy sklad.

Szczerze nie wiem dlaczego Heinze uparl sie na ten Liverpool, zostanie znienawidzony przez kibicow, w sumie juz zostal, np przeze mnie, nie rozumiem jak mozna odejsc do najwiekszego rywala UNITED..

Szkoda, ze Heinze tak konczy kariere na OT, podobnie jak Ruud zostaje przeze mnie znienawidzony...

Under The Boardwalk - United Warriors
07-08-2007 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Wojtek3 napisał(a):Szkoda, ze Heinze tak konczy kariere na OT, podobnie jak Ruud zostaje przeze mnie znienawidzony...

No, ja rowniez nie bede go juz darzyl zbytnia sympatia, jak chyba wiekszosc kibicow United. Tez nie umiem pojac tego, dlaczego akurat tak uparl sie na ten Liverpool. Ma/Mial na pewno ofery z innych klubow z innych krajow, nie wiem czemu ich nie wybral. Wydaje mi sie, ze teraz dziala tylko na swoja szkode.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-08-2007 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #90
 
Heinze stracił szacunek raczej wszystkich kibiców United i już nie ma czego szukać na Old Trafford. Ferguson powinien go puścić i tym samym zakończyć kolejną transferową sagę United w tym oknie transferowym, a tak marnujemy tylko czas na włóczenie się po sądach. Sprawa jest z mojego punktu widzenia z góry wygrana przez Liverpool i najprawdopodobniej to tam zagra Argentyńczyk w przyszłym sezonie. Heinze sam się skazał na nienawiść ze strony kibiców United, okazując swoją chęć przejścia do jednego z największych rywali Czerwonych Diabłów. Jego wybór...
10-08-2007 17:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości