Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Heinze
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #91
 
Na razie nic nie wiadomo jak to bedzie. Odziwo Fergie chce dac szanse Heinze, co mnie osobiscie dziwi, nie mniej jednak wszystko wskazuje na to, ze Heinze odejdzie.

Patrzac na forme Evry i Silvestre, nie bede zalowal.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-08-2007 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #92
 
Wojtek3 napisał(a):Patrzac na forme Evry i Silvestre, nie bede zalowal.

Chyba żartujesz??? Evra w ostatnich sparingach grał bardzo słabiutko w defensywie,o dziwo lepiej mu wychodziła gra w pomocy :shock: A Silvestre to Silvestre,nigdy nic pewnego.
Mimo wszystko mam nadzieje ze Heinze zostanie...
10-08-2007 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
Skull napisał(a):Evra w ostatnich sparingach grał bardzo słabiutko w defensywie,o dziwo lepiej mu wychodziła gra w pomocy

O dziwo? :> Przecież od samego początku było pewne, że on może grać zarówno na lewej pomocy jak i na lewej obronie. Na lewej pomocy grał w spotkaniu z cfc o Tarczę i wychodziło to nieźle Wink

Co do Silvestre'a... Ehh.. Sparingi dobrze, Tarcza przyzwoicie, ale... Nigdy chyba się do niego przekonam Wink A może...

Nie zmienia to jednak faktu, że Gabi zostanie z nami przynajmniej do zimowego okna transferowego...

Pozdrawiam.
10-08-2007 21:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
Skull napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Patrzac na forme Evry i Silvestre, nie bede zalowal.

Chyba żartujesz??? Evra w ostatnich sparingach grał bardzo słabiutko w defensywie,o dziwo lepiej mu wychodziła gra w pomocy :shock: A Silvestre to Silvestre,nigdy nic pewnego.
Mimo wszystko mam nadzieje ze Heinze zostanie...

Heinze w tym momencie nie ma prawa zostac w klubie, oczywiscie z kibicowskiego punktu widzenia, mam nadzieje takze i ze z punktu widzenia Fergusona.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-08-2007 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Wojtek3 napisał(a):Heinze w tym momencie nie ma prawa zostac w klubie, oczywiscie z kibicowskiego punktu widzenia, mam nadzieje takze i ze z punktu widzenia Fergusona.

W tej kwestii zdecydowanie zgadzam sie z Wojtkiem. Po tym dymie jaki narobil na Old Trafford, nie wiem kto tu go jeszcze bedzie chcial?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-08-2007 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #96
 
zaga napisał(a):W tej kwestii zdecydowanie zgadzam sie z Wojtkiem. Po tym dymie jaki narobil na Old Trafford, nie wiem kto tu go jeszcze bedzie chcial?

Tu nie chodzi o dym tylko o to, ze ciagle chce przejsc do je*** Scousersow, ludzie to takie proste, jednak sam sie dziwie, bo SAF chce mu dac szanse, moze to plotka.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-08-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #97
 
Ostatnio robil duzo szumu wokol swojej osoby. Wogule ci wszyscy prawnicy, odejsce do Liverpoolu. Jego zachowanie jest po prostu niepowazne. A jakis konkretny powod checi odejscia byl? Bo nie do konca wiem.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-08-2007 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
zaga92 napisał(a):A jakis konkretny powod checi odejscia byl? Bo nie do konca wiem.

A miał taki obowiązek? :?

Wogóle o co to zamieszanie. Jak odejdzie do Liverpoolu, mimo zdecydowanego sprzeciwu kierownictwa United, to on zostanie zapamiętany jako piz**.

A niech on idzie nawet do City. Dla mnie, jako zawodnik United jest skończony.

[Obrazek: alzt5.jpg]
10-08-2007 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #99
 
Nie Fokus, on nie bedzie piz***, bedzie wrogiem publicznym numer 1, przypomnij sobie kiedy ostatni raz mialo miejsca transfer na linii Old Trafford - Anfield Road, wieki temu, Heinze juz jest skonczy, nawet jak zostanie w co watpie, RED ARMY zgotuje mu pieklo, on teraz musi odejsc, zreszta nie przejawia zadnych checi do zostania.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-08-2007 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Zawsze lubiłem Heinze za jego walkę na boisku i nieustępliwość. Na początku, gdy jeszcze nie była mowa o Liverpoolu za wszelką cenę chciałem, aby został, bo trzeba przyznać, że jest dobrym obrońcą, no ale po tym wszystkim straciłem do niego szacunek, zostanie w UNITED - nie będzie miał wesoło, przejdzie do Liverpoolu - też nie będzie miał wesoło... Przerąbał sobie sprawę :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-08-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #101
 
A widzieliście jakiś wywiad z nim, gdzie osobiście to mówił? Tak samo jak Ronaldo mówił, że przejdzie do Realu... i co? gdzie teraz gra...

Agenci w sporcie mają niestety coraz więcej do powiedzenia... I nie wykluczone, że i w tej sytuacji agent Heinze tak namieszał...

Pozdrawiam.
10-08-2007 22:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #102
 
Mates napisał(a):A widzieliście jakiś wywiad z nim, gdzie osobiście to mówił? Tak samo jak Ronaldo mówił, że przejdzie do Realu... i co? gdzie teraz gra...

Ronaldo usprawiedliwiał młody wiek. Chłopak wyraźnie spanikował, obawiał się przyjęcia ze strony kibiców United, po tym 'niefortunnym' geście w pamiętnej sytuacji z Rooneyem. Pod wpływem chwili palnął taki głupstwo, zreflektował się i teraz cieszy swoją grą sympatyków United. Smile

Mates napisał(a):Agenci w sporcie mają niestety coraz więcej do powiedzenia... I nie wykluczone, że i w tej sytuacji agent Heinze tak namieszał...

Jak mawia Orest Lenczyk: 'Jak zawodnik jest inteligentny, to i bez agenta sobie poradzi.' :wink:

[Obrazek: alzt5.jpg]
10-08-2007 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Mates napisał(a):A widzieliście jakiś wywiad z nim, gdzie osobiście to mówił? Tak samo jak Ronaldo mówił, że przejdzie do Realu... i co? gdzie teraz gra...

Dokładnie,sporo ludu już pojechało że nie chce widziec Ronaldo u nas za to co wygaduje i co???? Każdy wierzy we wszystko co piszą,ja czekam na to co sie stanie,wtedy sie wypowiem.

Mates napisał(a):Agenci w sporcie mają niestety coraz więcej do powiedzenia... I nie wykluczone, że i w tej sytuacji agent Heinze tak namieszał...

Piwo dla Ciebie 8) Też mi sie tak zdaje,że to moze byc wina jego Agenta,zreszta niedawno czytalem jakis wywiad z przeszłosci, jakis zawodnik MU miał podobną sytuacje a wcale niechcial przechodzic do Liverpoolu,tylko prasa namieszała...

Osobiscie dalej uwielbiam Heinze i pragne by u nas został,jesli zas odejdzie na Anfield Road to napewno strace do niego szacunek jak i zmienie avatara :roll:
10-08-2007 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #104
 
Skull napisał(a):Piwo dla Ciebie

Dziękuję 8)

Fokus napisał(a):Ronaldo usprawiedliwiał młody wiek.

Ronaldo młody wiek? Hmm... w sumie brzmi to logicznie, ale okazało się, że on wcale tak nie mówił. Agenci wywołują burzę, żeby podnieść wartość piłkarza, a i siebie pokazać.

Heinze darzę ogromnym szacunkiem i nie wierzę w to co piszą - chyba, że pokaże się to na manutd.com!

Pozdrawiam.
10-08-2007 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #105
 
Mates napisał(a):Heinze darzę ogromnym szacunkiem i nie wierzę w to co piszą - chyba, że pokaże się to na manutd.com!

Zgadzam się z Matesem.Czy słyszeliście żeby oficjalna strona to potwierdziła?Wątpie.
Ja jestem tego samego zdania co Mates i Skull,czyli że sam Gaby raczej tego nie potwierdził.Moim zdaniem jego Agent chciał zwrócić na siebie uwagę.Nie wypowiem się,dopóki tego oficjalnie nie potwierdzą!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
11-08-2007 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości