Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Heinze
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #106
 
Gaby dostał numer 14 więc dziwnie to tak, że dostał oficjalnie numer a ma opuścić klub. Wogóle ostatnio dziwnie się to rozgrywa... niby ma odejść ale jakoś tak jak by nie chciał. Trochę mi to przypomina sytuację emeryta w łóżku z nastolatką... Ona chce a on nie może choć też ponoć chce... Liverpool jakoś się nie stara o Argentyńczyka a sam Heinze gdyby chciał zrobić zadymę to by do UEFA lub FIFA się zgłosił jak OBi Mikel...

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-08-2007 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #107
 
Rozsmieszyliscie mnie na maxa w tym momencie. Uwazacie, ze jesli Heinze nie powiedzial tego, ze chce odejsc na Anfield to znaczy, ze to nie prawda ? :]

Jesli juz sie tak opieracie na manutd.com to przeszperajcie ostatnie newsy i zobaczycie wywiad z Fergusonem, ktory mowi, ze Heinze na Anfield nie odejdzie, mimo zainteresowania ze strony Argentynczyka jak i Benitez'a.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-08-2007 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #108
 
No, nie ma co p********. Heinze zdeklarował chęć odejścia do każdego lepszego klubu, w tym Liverpoolu. Generalnie uważam, że Argentyńczyk nie odejdzie na Anfield - bo wyobrażacie sobie taką sytuację? Nie bardzo....

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
11-08-2007 22:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #109
 
Stojkovic napisał(a):... niby ma odejść ale jakoś tak jak by nie chciał. Trochę mi to przypomina sytuację emeryta w łóżku z nastolatką... Ona chce a on nie może choć też ponoć chce... Liverpool jakoś się nie stara o Argentyńczyka a sam Heinze gdyby chciał zrobić zadymę to by do UEFA lub FIFA się zgłosił jak OBi Mikel...

No przecież skierował sprawę do Premier League. Chyba nie jesteś na bieżąco. 20 sierpnia decyzja.
13-08-2007 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #110
 
Kod:
Heinze still keen on Anfield
United rebel Gabriel Heinze will have crunch talks about his future - but insists he is still determined to go to Liverpool. Real Madrid and Barcelona have enquired about the Argentinian defender Heinze who has begun a legal battle to try and force through a move to Anfield. United boss Sir Alex Ferguson is determined to block the deal and Heinze's lawyers will today meet to try and thrash out an agreement. Heinze said: "I'm a professional and I'm concentrating every day on my career with Manchester United, but now my head is thinking about Monday's meeting and I want a definitive solution. My lawyers are optimistic about this case. My idea has not changed and my objective is to go to Liverpool. I will always be grateful to United but now I hope they allow me to get my wish."

Zrodlo : manutd.com

GIN SMIECIU! RED ARMY ZGOTUJE CI PIEKLO!

Under The Boardwalk - United Warriors
20-08-2007 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #111
 
No to ładnie. Wydląda na to, że z Heinze pożytku na Old Trafford już dużego nie będzie. Skoro tak bardzo chce przeprowadzki do Liverpoolu? A niech idzie, śmiałbym sie gdyby na Anfield też nie miał miejsca w podstawowej jedenastce i grzał ławę. Według mnie i tak najlepiej by zrobił zostając, a jeśli już odchodzić to do klubu z innej ligi.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
21-08-2007 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #112
 
Jestem przekonany ze jeśli Fergie się uprze, to coś znajdzie na Heinze by ten nie miał jak przejsc do L'poolu. Nie zniósłbym widoku Gaby'ego w barwach Scousersów...

Niech idzie do Ligi Włoskie, Francuskiej czy Hiszpańskiej... wszędzie byle nie do jakiegoś klubu typu CFC, Arsenal, LFC, Man City...

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-08-2007 09:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #113
 
Stojkovic napisał(a):Niech idzie do Ligi Włoskie, Francuskiej czy Hiszpańskiej... wszędzie byle nie do jakiegoś klubu typu CFC, Arsenal, LFC, Man City...

Jesli prawdą jest to co piszą to w tym problem że on chce tylko do Liverpoolu ,a w innym wypadku zostaje :?
Ja już nie wiem co jest grane...
21-08-2007 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #114
 
No to niech zostanie i tyle. Liverpool dość ma graczy i nie potrzebujemy kolejnego osłabienia, jakim niewątpliwie byłoby wypuszczenie Heinze do L'poolu.

2 lata temu Gaby został wybrany graczem roku w United.

[Obrazek: Ole201.jpg]
21-08-2007 10:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #115
 
Nareszcie telenowela pt. Heinze zostala zakonczona. Nie pojdzie on do Liverpoolu. Ale jestem ciekaw co bedzie z nim dalej. Zostanie czy pojdzie do Hiszpanii, Wloch czy Francji? :roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-08-2007 14:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #116
 
Ciekawe, czy Heinze będzie nadal chciał odejść z klubu, czy też zostanie, ale chyba to pierwsze, bo sam Fergie godzi się na jego odejście, ale nie do The Reds. Będzie chciał za wszelką cenę opuścić zespół, czasu coraz mniej, bo okno transferowe się powoli zamyka. W Anglii już nie zostanie, będzie szukał czegoś spoza Wysp Brytyjskich, sporo klubów się nim interesuje...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
21-08-2007 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #117
 
Kuba_^^ napisał(a):Ciekawe, czy Heinze będzie nadal chciał odejść z klubu, czy też zostanie

Z tego co piszą to Heinze chcial odejsc do Liverpoolu, jesli nie da rady to chce zostac,tyle że on jest chyba wystawiony na liste transferową?? Cos mi sie zdaje że Lyon jest chyba najblizszy jego pozyskania,ale mimo wszystko pragne by został
21-08-2007 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #118
 
Teraz tylko pozostaje kwestia tego czy Heinze zgodzi sie na inny klub, i druga sytuacja to to, czy zostanie zlozona oferta, bo dodam, ze ta z Lyon'u nie jest oficjalna.

U nas juz nie moze zostac, a jak zostanie, to tylko na trybuny, watpie by SAF dawal mu jakies szanse po tym co odjeba*.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-08-2007 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
reason Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #119
 
Heinze w Realu!!!(podobno- mam nadzieję) Wreszcie 12 mln za takiego zawodnika ufff dobrze że tyle się dało wyciągnąć Big Grin Pisze to jako wielki przeciwnik Heinze. myślę że MU zrobiło błąd kupując go dlatego się BARDZO cieszę z jego odejścia. szczerze mówiąc nie wiem co ludzie w nim widzą. To to Heinze robi w obronie to katastrofa. Heinze kojarzy mi się z takim Pepe z meczu Real - Sevilla.W obronie - zero, atak - średnio może tym przekonuje ludzi ?? mnie wcale nie przekonał. Cieszę się z Twojego odejśćia Heinze... nie wracaj... ale jak każdemu nawet byłemu zawodnikowi MU życzę powodzenia
22-08-2007 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #120
 
reason napisał(a):To to Heinze robi w obronie to katastrofa. Heinze kojarzy mi się z takim Pepe z meczu Real - Sevilla.

Nie można porównywać bocznego obrońcy ze środkowym...

reason napisał(a):Heinze w Realu!!!(podobno- mam nadzieję)

Nie przeszedł.

Zresztą ja do Heinze nigdy nic nie miałem i mieć nie mogłem, bo na flance spisywał się bardzo dobrze, każdy pamięta jego pierwszy sezon w UNITED kiedy to został wybrany najlepszym zawodnikiem Diabłów. Później poważna kontuzja, po powrocie przeplatał dobre występy ze słabymi. Zawsze go doceniałem za jego wkład w grę, zaangażowanie, ale teraz szacunek do niego straciłem...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-08-2007 18:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości