Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabriel Heinze
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #121
 
Jesli to co pisze reason okaze sie prawda to bede w niebie. Dla mnie miejsce w skladzie Heinze - Judasz juz nie ma. Był dobrym zawodnikiem i nadal nim bedzie. reason, az tak nie przesadzaj, ze Heinze to katastrofa w obronie...

amor patriae nostra lex
22-08-2007 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
reason Offline
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #122
 
Kuba_^^ napisał(a):Nie można porównywać bocznego obrońcy ze środkowym...
Nie przeszedł.
z tym porównaniem to chodziło mi o błędy jakie popełniał.

fakt obiektywnie patrząc to może nie był taki tragiczny. Nie wiem od zawsze miałem do niego uprzedzenia może dlatego widziałem tylko jego WIELBłĄDY, wiele kiksów, bezsensowne faule no nie wiem nigdy w nim nie widziałem tego co inny.Ceniłem go za zaangażowanie, walkę ale piłkarsko wcale mnie nie przekonywał. Szacunku już nie odzyska, mam nadzieję że MU dużo na nim zarobi bo chyba 12 mln to MU nie mógł sobie za niego więcej wymarzyć, szkoda że nie przeszedł.
22-08-2007 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #123
 
8 mln za Heinze do Realu, juz oficjalnie, w koncu skonczyla sie ta cala klotnia, bylem w 97,6 % przekonany, ze SAF i FA nie puszcza Heinze do Liverpool'u, szczerze, troche mi tu smierdzi korupcja wewnatrz federacji i calej angielskiej pilki ( akcje z Tevezami, West Hamami i Mascherano ). Mimo wszystko ciesze sie, ze Heinze juz nie zobaczymy w EPL, nie wiem jak inni, ja mu za gre w UNITED nie dziekuje.

Pozdro

Under The Boardwalk - United Warriors
22-08-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #124
 
Wojtek3 napisał(a):nie wiem jak inni, ja mu za gre w UNITED nie dziekuje.
A ja wręcz przeciwnie, dziękuje Mu za wspaniałe występy i te rajdy lewą stroną. Może gdybym był rodowitym Anglikiem i mieszkał w Manchesterze inaczej bym to traktował.

Powodzenia Gabi w Madrycie Smile
22-08-2007 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #125
 
Wojtek3 napisał(a):nie wiem jak inni, ja mu za gre w UNITED nie dziekuje.

Chciałbym wiedziec czemu tak nagle on chciał odejsc????
Napewno jest jakas przyczyna,ale chyba sie nie dowiemy...
Mimo wszystko należy mu sie podziekowanie ,chociażby za ten jego pierwszy sezon po którym został wybrany najlepszym zawodnikiem! Czas na zmiane avatara :?
22-08-2007 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #126
 
Skull napisał(a):Czas na zmiane avatara

Znam ten ból Wink

Ehh... Heinze w United grał bardzo dobrze. Żałuję jedynie sposobu w jaki pożegnał się z klubem. Szkoda, że chciał zasilić scousersów (choć nie wiadomo ile w tym prawdy...)... Ehh... Mimo wszystko powodzenia Wink

Pozdrawiam.
22-08-2007 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #127
 
Mates napisał(a):Szkoda, że chciał zasilić scousersów (choć nie wiadomo ile w tym prawdy...)...

Myślę, że dużo, skoro się o tym wielokrotnie publicznie wypowiadał. :wink:

Pozdrawiam.

[Obrazek: alzt5.jpg]
22-08-2007 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
Mates napisał(a):(choć nie wiadomo ile w tym prawdy...)

Trzeba umieć odróżniać plotki od faktów...

Heinze sam się wypowiadał, że chce odejść do Liverpoolu, a sprawa założona przez niego w FA chyba też to wyjaśnia? Nie ma więc żadnych wątpliwości.

Dziękuję za grę, ale sposób, w jakim się pożegnał jest po prostu okropny...
22-08-2007 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartek123 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #129
 
za gre można mu podziękować ale za sposób w jakich chciał odejść z united na pewno nie
23-08-2007 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #130
 
Heinze według mnie był solodnym obrońcom.Grał dobrze w defensywie,jak i w ofensywie.Myślę,że odszedł dlatego,bo przestraszych się rywalizować o miejsce na lewej stronie obrony z Evrą.Według mnie,miałby szanse na występy,i to dość często,bo przecież Evra wiecznie w wysmienitej formie nie będzie.

Mimo wszystko......

.........


DZIÊKUJEMY CI GABY ZA GRE W UNITED!!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
23-08-2007 11:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #131
 
Ja za grę nie zamierzam mu dziękować, zachował się jak szmata, bez szacunku do klubu, kibiców, tradycji, historii.. Cieszę się, że nie będę musiał go oglądać w koszulce United. Żenujący facet.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
23-08-2007 11:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #132
 
Naprawde szkoda, ze w takim stylu zakonczyl swoja przygode z United. Ale coz nalezy mu podziekowac za gre w United i zyczyc powodzenia w Realu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
23-08-2007 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
No wielka szkoda, że dobrzy piłkarze odchodzą z klubu po konflikcie z trenerem. Najpierw był Stam, potem Beckham, Ruud, Keane, no a teraz Heinze.

No i ma Gabriel, czego chciał. Zresztą szczerze mówiąc to w wypadku odejścia chciałem, aby jego nowym klubem był Real. Tylko mógł się jakoś ładniej z United "pożegnać".

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
23-08-2007 11:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #134
 
Jestem bardzo zadowolony z tego transferu, bo trudno mi sobie wyobrazić gdyby jeszcze grał w UNITED - miałby dość ciężko. Dobrze, że przeszedł do Realu, a nie do Liverpoolu, ale i tak szacunku sobie u wielu nie zyskał tym odejściem. Jego sposób pożegnania się z OT zostanie zapamiętany na zawsze i gdy tylko Real zagra w LM (może kiedyś towarzyski) z UNITED w Teatrze Marzeń Gaby lekko mieć nie będzie...

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-08-2007 11:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
Kuźwa, normalnie nie wierzę w to, co czytam :shock: Już nikt nie pamięta sytuacji sprzed 1-2 tygodni, jak chciał do liverpoolu? Dla was to nic nie znaczy? Tak, biedny heinze, pokłócił się z Fergusonem - ah, co ten Ferguson wyprawia, tylko kłóci się z piłkarzami - i chciał do l-i-v-e-r-p-o-o-l-u! A wy tego dupka żegnacie "dziękujemy, powodzenia". Za co mu dziękujecie? Za to, że pluł nam w twarz, za to, że United gówno dla niego znaczyło?

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
23-08-2007 11:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości