Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)lubiane przez nas kluby
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
poza diabłami to w zasadzie tylko Legia Warszawa. chociaz jestem raczej biernym kibicem i jakoś nie byłem nigdy na meczu, może jak machną nowy stadion to się przejdę na 1 meczyk czy coś Smile
no i poza tym lubie wiedzieć co się dzieje w obozie West Ham Utd. i to w sumie tyle Smile
28-04-2006 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Opócz kibicowania Man United, pałam sympatią (o ile można tak powiedzieć Smile ) do VfB Stuttgart. Lubie ten klub, trzymam zawsze za nich kciuki. 8)

A jeśli chodzi o Polske to od zawsze faworyzowałem Krakowską Wisłe, a chyba już od urodzenia nie lubie Legii... Mimo że mieszkam w W-wie. Tongue

Pozdro :wink:

Blog
29-04-2006 02:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Ja prócz Wielkiego MU szanuje taki8e kluby jak:

Newcastle United - Alan Shearer (obecnie już nie) i ogólnie za historię.

Nottingham Forest - wspaniałe czasy świetności - obecnie II lub III liga.

Deportivo La Corunha - Tristan Maakay (obecnie też nie) i takie tam sprawy.

Valencia - Za dokopanie Realowi Smile
29-04-2006 08:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Racanel Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
A teraz do tematu.
Drużyny które szanuje to:

- Schalke (za to że nie boją się zatrudniać Polaków)
- Fiorentina (za historię)
- Górnik Zabrze (za wole walki)
04-05-2006 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Kocham dwa kluby - Manchester [co jest chyba logiczne Big Grin] oraz Raków Częstochowa.

Poza tym sympatyzuję z:

- Cracovią Kraków i Legią Warszawa
- FC Barceloną
- Juventusem Turyn
05-05-2006 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ja kocham tylko jeden klub oczywiscie Manchester United w sumie to całe moje życie kręci sie wokół tego klubu i wszystko jest pod niego dopasowane to jest prawdziwa miłość od wielu lat i tak już pozostanie. :wink:
United kocham i jestem ich fanatykiem i nie wstydzę sie tego otwarcie mówić bo mam do tego prawo, chciałbym zeby wszyscy im tak kibicowali jak ja. :wink: Oprócz fanatyzmu do MUFC kibicują tylko Legii Warszawa głównie dlatego ze to wojskowi z silnym charakterem i najlepszymi kibicami w Polsce!

Jestem także wielkim sympatykiem FC UNITED ale ten klub wiąże sie ogólnie z MUFC, dla mnie to jedność.

Reszte klubów mam głęboko w du*ie, a drużyny które grają w LM nienawidze.

Ciampel -> ludzie, ale off-top! Wszystko usunięte, więcej nie gadajcie tutaj na wszystkie tematy - o emerytach, polityce i stringach Leppera. Tytuł jest chyba wyraźny!

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-05-2006 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #22
 
Ja lubie Celtic (i nie dlatego ze graja tam Polacy), kibicowalem im juz wczesniej. Jak jest swieta wojna w Szkocji to Celtic musi byc góra!! "Magic, Magic, Magic!!"

Pochodze z Pyrlandii, Kraju Podziemnej Pomarańczy, czyli Wielkopolski, wiec kibicuje Lechi Poznań. No prawde mowiac bylem na meczu 1 raz (Lech 2-0 KSZO Ostrowiec), ale teraz po fuzji będzie jeszcze mocniejszy.

amor patriae nostra lex
30-05-2006 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Hmm... United tu wymieniać nie będę, bo jasne jest, iż to mój ukochany klub. Interesuję się tym, co dzieje się w obozie Atletico Madryt i Widzewa Łódź i to w zasadzie wszystko;]
31-05-2006 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ja oprocz United lubie, Wisle Krakow, WBA i Villareal mi sie spodobal podczas tej edycji LM :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-07-2006 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja pomijajac oczywiscie MU lubie jak KanT wisle, lubie tez Barce i Inter.
25-07-2006 20:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
W moim przypadku poza oczywiście United kibicuję Wiśle Kraków, Interowi i Olympique'owi Lyonnais.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
26-07-2006 13:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Uczciwie przyznaje że przed Manchester stawiam Górnika Zabrze. Kiedy jest końcówka sezonu a Górnik walczy o utrzymanie to nie mysle o niczym innym. Mecze Manchester także mnie ekscytują ale nie w takim stopniu jak te Górnika. No chyba że Manchester - Liverpool/Chelsea/Arsenal. Wole obejrzec cos z tego niz mecz Górnika z jakąś wioska z Grodziska czy Wronek.
Kibicuje także zespolom zaprzyjaźnionym z Górnikiem. Ale one są juz za Manchesterem. Z innych lig lubie: Inter Mediolan, Olympique Lyon oraz Mainz z niemieckiej bundesligi za ambicje.

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
27-07-2006 10:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Aveko napisał(a):mecz Górnika z jakąś wioska z Grodziska czy Wronek.

Tylko ze te druzyny ze wsi jak napisales w zeszlym sezonie rozwalily Gornik. A zreszta teraz we Wronkach nie ma Ekstraklasy.

amor patriae nostra lex
27-07-2006 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Ale ja mówie o atmosferze na trybunach i o podtekstach. Co z tego ze graja dobrze? Kiedy bilety były po piec złotych w koncowce zeszłego sezonu na mecz z Arką wybrało sie wiecej niz z Amica a Amica niby lepsza. Na meczu z Amica przyjezdnych nie bylo w ogole i kibice siedzieli na całym stadionie Smile

I dobrze ze we Wronkach nie ma Ekstraklasy. Na mecze ze słabszymi rywalami przychodziło po 500 osób. Tylko siąść i płakac...

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
27-07-2006 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Aveko napisał(a):Ale ja mówie o atmosferze na trybunach i o podtekstach. Co z tego ze graja dobrze? Kiedy bilety były po piec złotych w koncowce zeszłego sezonu na mecz z Arką wybrało sie wiecej niz z Amica a Amica niby lepsza. Na meczu z Amica przyjezdnych nie bylo w ogole i kibice siedzieli na całym stadionie Smile

I dobrze ze we Wronkach nie ma Ekstraklasy. Na mecze ze słabszymi rywalami przychodziło po 500 osób. Tylko siąść i płakac...

Racja. Dla kibiców zdecydowanie ważniejsze są mecze ( w waszym przypadku ) z Legią, Wisłą, Arką itp niż Groclinem i amicą. :wink:

PS. na mecz z Legia też były po 5 zł, dla nas po 15. Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
27-07-2006 15:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości