Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)lubiane przez nas kluby
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Tylko prawda jest taka, że jak bilety są po 5 zł to na stadiony wbija dzicz

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
27-07-2006 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aveko Offline
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Red napisał(a):Tylko prawda jest taka, że jak bilety są po 5 zł to na stadiony wbija dzicz

Jesli mozna rozwin myśl bo nie wiem jaka jest twoja definicja słowa "dzicz".

Manchesterowiec - no to było ustawione pod kibiców Górnika a nie pod was Smile

Górnik Zabrze & Manchester United
1997 - 2007
To juz 10 lat zwyciestw i porazek Smile
27-07-2006 23:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zib Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #33
Inne kluby.
Opróćz Mancheseru, którego kocham najbardziej ze wszystkich klubów świata, do grupy klubów, którym kibicuję najbardziej należą Inter Mediolan i Real Madryt. Wszystkim wymienionym klubom kibicuję od wielu lat i jak prawdziwy kibic pozostaję stały w swoich uczuciach Smile.
26-08-2006 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Ja oprócz Manchesteru, kocham również Górnik Zabrze. Klub, który podziwiam i któremu kibicuje od dzieciństwa. Chyba mam to we krwi, bo prawie cała rodzina też idzie za Górnikiem (oprócz paru osób co kibicują Cracovii... zakały :lol: ). Już od paru sezonów pięknie ratujemy się przed spadkiem, a teraz, gdy w końcu pojawiają się porządni inwestorzy i nowy trener (Podedworny, prowadził między innymi Polonię w latach jej świetności) mamy szansę wbić troszkę wyżej.
12-12-2006 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
David7 Offline
Member
***

Liczba postów: 147
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Ja oprócz Manchesteru kibicuje Legi Warszawa. To mój ukochany klub z Polskiej ligi i zawsze będe mu wierny :wink:

KA¯DY POZNA SI£Ê DIAB£ÓW!!!!!!!!!!
13-12-2006 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gutek15 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Real Madryt. Choć od kilku lat są w głebokim kryzysie. Ale mam nadzieję,że juz niedługo. Ciekawe czy tacy perspektywiczni piłkarze jak Marcelo,Higuain czy Gago od stycznia wniosa cos do drużyny?
22-12-2006 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Oprócz Manchesteru lubię Lech Poznań Fc Barcelona reprezentacja Polski :lol:
04-02-2007 16:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
Moje ulubione kluby:
Polska: Wisła Kraków
Anglia: Manchester United
Szkocja : Celtic Glasgow
Hiszpania: Brak :wink: Niecierpie tej ligi
Włochy: Ac Milan

GLORY GLORY MAN UNITED
10-02-2007 13:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Cytat:reprezentacja Polski

Dziwne by to bylo gdybys bedac polakiem nie lubil reprezentacjii Polski.Ten typ jest tu nie na miejscu, poniewaz w tym temacie rozmawiamy o ulubionych KLUBACH, a nie reprezentacjach :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
13-02-2007 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #40
 
Cytat:Dziwne by to bylo gdybys bedac polakiem nie lubil reprezentacjii Polski.

No nie wiem. Ja chociażby z podwórka mam kumpla co się wstydzi naszej reprezentacji. Kiedy zobaczył gol Matusiaka z Słowacją zaczoł marzyc by Kamil Czontofalski(bramkarz słowacji) stanął między polskimi słupkami.

GLORY GLORY MAN UNITED
13-02-2007 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #41
 
Ja oprócz kochanego Manchesteru lubię reprezentację Polski i GKS Bełchatów(nie cierpię Milanu :twisted: )

Ciampel -> czy ktoś tutaj kasuje sobie moje wtrącenia? Nieładnie, nieładnie ...
18-02-2007 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
(Nie)lubiane przez nas kluby
A z kolei których klubów najbardziej nie lubicie i dlaczego?

Jeżeli o mnie chodzi, to:
Real Madryt - bo to takie dziwne skupisko wielkich gwiazd, samych indywidualności. U znacznej części nie widać przywiązania do barw klubowych...
Wisła Kraków - bo nie i już. Od dziecka mam jakieś uprzedzenie. Poza tym nie lubię trendziarskich zespołów Tongue
Roma, Lazio Rzym i wiele innych włoskich drużyn... - bo mnie włoska piłka drażni, a te drużyny wybitnie :?
Górnik Zabrze - bo to jedyna drużyna, której nigdy nie oglądam w telewizji. Ten styl gry mnie osłabia :?
10-03-2007 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Jeśli chodzi o moją listę to tak:

Arsenal, Chelsea - wiadomo, jedni z największych rywali United, choć szczerze mówiąc do Chelsea aż takiej nienawiści nie czuję, już prędzej Arsenal bardziej nie lubię.
Real Madryt - taki jakby przereklamowany klub, za dużo gwiazd, które praktycznie nic nie grają.
Drużyny ligi niemieckiej - nie lubię po prostu niemieckich klubów, nie podoba mi się styl gry w Bundeslidze.

Do niedawna jeszcze niecierpiałem klubu Hydrobudowa Bydgoszcz S.A. (kryli się pod nazwą "Zawisza S.A", którą zresztą ukradli). Był to dawno Kujawiak Włocławek, lecz zachciało im się prznosić drużynę do Bydgoszczy kradnąć nazwę, barwy i herb Zawiszy Bydgoszczy, który obecnie występuje w IV lidze. Teraz ich nie :mrgreen:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-03-2007 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #44
 
Kuba_^^ napisał(a):Arsenal, Chelsea - wiadomo, jedni z największych rywali United, choć szczerze mówiąc do Chelsea aż takiej nienawiści nie czuję, już prędzej Arsenal bardziej nie lubię.
A ja tam wszystkich rywali United lubię i cenię Tongue Kocham całą Premiership i jestem ogromną pasjonatką angielskiej piłki, może to dlatego... Właściwie w Anglii nie istnieje drużyna, której bym nie lubiła Smile
Jeden klub kocham, kilka uwielbiam a resztę po prostu lubię Smile

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
10-03-2007 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Futbolowa napisał(a):
Kuba_^^ napisał(a):Arsenal, Chelsea - wiadomo, jedni z największych rywali United, choć szczerze mówiąc do Chelsea aż takiej nienawiści nie czuję, już prędzej Arsenal bardziej nie lubię.
A ja tam wszystkich rywali United lubię i cenię Tongue Kocham całą Premiership i jestem ogromną pasjonatką angielskiej piłki, może to dlatego... Właściwie w Anglii nie istnieje drużyna, której bym nie lubiła Smile
Jeden klub kocham, kilka uwielbiam a resztę po prostu lubię Smile

No to nic tylko podziwiać.
Staram się mieć szacunek do wszystkich drużyn, ale za nic nie mogę w sobie wskrzesić symaptii do takich klubów jak: Arsenal Londyn, Real Madrid, Legia Warszawa (przepraszam Seki, ale to o tym wiesz przecież). To takie najważniejsze oczywiście, bo (wstyd się przyznać) jakby się dobrze zastanowic to w każdej lidze by sie znalazły z 2 albo 3 zespoly, których nie lubię. Trzeba nabrac dystansu, ale jak?

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
10-03-2007 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości