Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(Nie)lubiane przez nas kluby
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
garfield napisał(a):Trzeba nabrac dystansu, ale jak?

Z biegiem czasu może do co poniektórych klubów da się nabrać choć trochę tego dystansu, ale to skrajne przypadki. Nienawidzę przede wszystkim Chelsea Londyn, głównie za sprawą Jose Mourinho. Szanuję go jako trenera, bo odwalał zawsze kawał dobrej roboty, ale jego arogancja jest - żeby nie powiedzieć mocniej - niesamowicie irytująca. Już nie patrzę tutaj na zgody, kosy MU oraz stosunki międzyklubowe, bo w gruncie rzeczy na przykład Liverpool da się w pewnym sensie lubić - nikt spośród zawodników The Reds przynajmniej się nie wywyższa. A kiedy tak słucham kolejnej kretyńskiej wypowiedzi Jose, w której oczywiście skazuje UNITED na porażkę i brak sukcesów, to nasuwa mi się pewien wniosek - Truman mógł poczekać ze zruczeniem bomby atomowej na Hiroszimę i spuściłby mu ją teraz na głowę Wink

W dodatku Arsenal - tutaj jakoś nie nasuwa mi się konkretny powód. Spośród innych angielskich klubów nikt nie działa mi na nerwy i tak, jak mówiłem - w LFC wszyscy są skromni i może stąd mój stosunek do zespołu z Anfield.

capo di tutti capi

MUSC PL
10-03-2007 18:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Ja najbardziej na świecie nienawidze Realu i Chelsea!
Dlaczego? Oba zespoły budowane w podobnej koncepcji "dużo, drogo i żeby było szpanersko" Zawsze mnie wręcz ch** strzelał jak zamiast meczu np. MU - Valencia te super znające się na piłce pacany typu Gmoch i szaranowicz podniecały się pojedynkiem Chelsea - Porto. Zawsze puszczą w telewizji Real prędzej niż Man Utd. Od dzieciństwa nienawidzę Realu i nienawidził będę! Co do Chelsea to przyskarbiła sobie moją serdeczną nienawiśc po przyjściu Murinho (ty Ch***) i reszty pazernych na kasę idiotów. Wiąże się z tym tez to, że to kasa ruskiej mafii... więc patriotycznie patrząc Kuszczak vs Kasa Rusków.

Arsenal i L'pool to ekipy których nie lubię z tzw. pozycji historycznej. To są poprostu takie popierdółki, zazwyczaj nie liczą się w walce o tytuł ostatnimi czasy a tępić trzeba.
Z polskich klubów nienawidzę Świtu nowy Dwór... wy k**** i sprzedawczyki!!! Naszą szczaksę przez wasze przekręty zdegradowali!!!

Darze szacunkiem Legię i Wisłę, bo to jednak kluby z historią i dużo wnoszą do naszej ligi.
Kończąc swój wywód poprostu dodam:

Fuck the gunners, fuck the reds, we are United, we are the best!!!

Co za naładowany emocjami post Smile Nie mam nic przeciwko, tylko następnym razem może bardziej kulturalnie... Wink // V

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-03-2007 19:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
Ja jestem kibicem Lecha Poznań wiec najwiekszą nienawisć czuje do Legii Warszawa (sorka Seki :winkSmile.Po prostu ich nie lubie i tyle.Chyba mam to nielubienie Legii w genach Tongue.Nie lubie tez jak pewnie większosć z was Chelsea i Arsenalu.Celsea ponieważ gdyby nie Czerwony Romek to ciagle byliby zespołem srodka tabeli.Arsenalu nie lubie ponieważ bez Henry'ego ta druzyna ma 50%mniej szans na wygraną.Jednak do Liverpoolu nie mam nic.Nie kupują gwiazd tylko kupuja to co potrzeba im na daną pozycję.
Nienawidzę tez Realu madryt ponieważ kupuja same gwiazdy które nie umieja grać zespołowo i grają tam tylko dla kasy.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
10-03-2007 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Oczywiście Liverpool i Arsenal, z racji odwiecznej walki z tymi klubami. Nienawidzę to może jednak za duże słowo, ale nie lubię jak najbardziej, bo wkońcu kiedy przyjdzie co do czego i takowy klub gra np. w finale LM (czyt. L'pool v milan lub Arsenal v Barca) to jestem za ekipą z Anglii. Jednak w innych pojedynkach nie życze im jak najlepiej. Chelsea to zupełnie inna bajka. Klub, bez większej historii, który nagle za sprawą wielkich pieniędzy wujka Romka (Fuck abramovich, Fuck U Mourinho U son of a bitch) staje się silną drużyną. Arogancki trener i gwiazdeczki w skłądzie= passsss :evil: Fuck off!

Nie lubię również Barcelony i Realu, większości Włoskich drużyn i Bayernu. To by było chyba na tyle...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
10-03-2007 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Ciampel napisał(a):Nienawidzę przede wszystkim Chelsea Londyn, głównie za sprawą Jose Mourinho.
A widzisz... I przez jednego człowieka trzeba aż nie lubić/
nienawidzić cały klub? Tzn. ja to oczywiście szanuję, bo każdy ma prawo do swoich odczuć itd. itd. ale uważam, że poszczególne jednostki nie powinny wpływać na to, jak postrzegany jest dany klub. Bo klub to historia, legendy, trofea, a nie tylko ludzie, którzy w nim aktualnie rządzą.
Z tego też powodu od wielu lat kibicuję chociażby Liverpoolowi, mimo że stosunki między kibicami MU i The Reds nie są - delikatnie mówiąc - zbyt sympatyczne. Ja nie jestem fanką kibiców, a klubów - ot, co Wink
Z tego też powodu kibicuję jednocześnie Cracovii, Lechowi i Legii choć nie spotkałam się jeszcze z osobą, której by to nie dziwiło Wink

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
10-03-2007 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Futbolowa napisał(a):Kocham całą Premiership i jestem ogromną pasjonatką angielskiej piłki, może to dlatego...

No ja też bardzo ligę angielską, zresztą przecież jest moją ulubioną ze wszystkich, lecz jednak nie lubię kilku zespołów, choć gdy leci mecz z ich udziałem, to oczywiście obejrzę. Bardzo żałuję, że nie mam w domu C+, bo bym sobie obejrzał mecz jakiś słabszych drużyn Premiership, a tak tylko widzę w TV L'pool, Arsenal i Chelsea (oczywiście powtórki, United nie wymieniłem, bo zawsze na żywo oglądam spotkania Wink ).

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-03-2007 22:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Futbolowa napisał(a):A widzisz... I przez jednego człowieka trzeba aż nie lubić/nienawidzić cały klub?

Ano Mourinho przekazuje nieco tą swoją arogancję piłkarzom The Blues i nawet z ich ust często możemy usłyszeć cięte wypowiedzi. Mają kase - w porządku, każda polityka na budowanie zespołu jest dobra, ale zupełnie niepotrzebnie się z tym obnoszą. Bo jeśli ktoś jest załóżmy bogaty i bardzo dobry w swoim fachu (w tym przypadku chodzi o futbol), a cechuje go jeszcze zarozumiałość, to wiele traci w oczach każdego człowieka Wink Bez Romka by ciągle "cienko pierdzieli" i pewnie ledwo dobijaliby się do miejsc gwarantujących start w pucharze UEFA.

capo di tutti capi

MUSC PL
11-03-2007 09:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
Cytat:Górnik Zabrze - bo to jedyna drużyna, której nigdy nie oglądam w telewizji. Ten styl gry mnie osłabia

Na razie nie jestem w stanie przeczytać całego tematu, ale chciałbym się odnieść do tego fragmentu.

Szanowna Pani, ja nie wiem ile razy ma Górniku byłem, wyjazdów mam sporo, ale "stylu gry" nigdy tam nie widziałem, więc nie może Cię ci się on podobać, czy też "osłabiać" Cię. :roll: :wink:

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
11-03-2007 10:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #54
 
Ciampel napisał(a):Ano Mourinho przekazuje nieco tą swoją arogancję piłkarzom The Blues i nawet z ich ust często możemy usłyszeć cięte wypowiedzi.
Tzn... Ja do pewnych granic to rozumiem, bo tzw. wojna psychologiczna istniała zawsze i istnieć będzie. Tyle tylko, że taki Mourinho właśnie zbyt często te granice przekracza.
Ale czy piłkarze aż tak bardzo przesadzają? Dla mnie raczej jest to typowe Wink

Ciampel napisał(a):Bez Romka by ciągle "cienko pierdzieli" i pewnie ledwo dobijaliby się do miejsc gwarantujących start w pucharze UEFA.
Otóż to. Ale z tego właśnie powodu nie darzę szacunkiem wielu fanów Chelsea w naszym kraju. Bo sam klub po prostu cenię tak samo, jak wszystkie inne, które biorą udział w rozgrywkach Premiership Smile


gollaz napisał(a):Szanowna Pani, ja nie wiem ile razy ma Górniku byłem, wyjazdów mam sporo, ale "stylu gry" nigdy tam nie widziałem, więc nie może Cię ci się on podobać, czy też "osłabiać" Cię.
Hah, słuszna uwaga Big Grin
11-03-2007 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
Ja nie lubię Wierzycy Starogard bo przynosi wstyd całemu Starogrdowi nie lubię też całej ligi polskiej oprócz GKSU Bełchatów i Pogoni bo załamuje postawa tej ligi (bez obrazy dla tch którzy lubią te drużyny polskie) a to będzie reszta drużyn których nie lubię:Real poziom załamujący i słabe skupisko gwiazd.Chelsa powód oczywisty chyba dla wszystkich Murinho. I to wszystko.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
11-03-2007 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #56
 
Jesli chodzi o Premier League to na pierwszym miejscu jest United - ale ogolnie czuje nienawisic do druzyn. Jak w europejskich pucharach gra jakis team z Anglii - nawet Arsenal, Chelsea czy L`pool to kibicuje im. Np. jak w finale LM Barca - Arsenal.

Nie lubie Legii. Komentarz: jestem z Wielkopolski.

Druzyny ktore nie cierpie na maxa to Barca, Real i Milan. Dwie pierwsze...no nie wiem jak to opisac nawet. Po prostu nie lubie. Jesli chodzi o Milan to ich gra jest do banii...tego klubu z Serie A najbardziej nie lubie.

amor patriae nostra lex
11-03-2007 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Zashi napisał(a):Nie lubie Legii. Komentarz: jestem z Wielkopolski.
A ja też nie lubie Legii. Komentarz: Jestem z Małopolski Tongue

Jeśli chodzi o drużyny z zagranicy to nie lubie oczywiście Arsenalu i Chelsea (powodów chyba nie musze wymieniać), z Serie A podobnie jak Zashi nie lubię Milanu (chyba za ich zbytnią pewność siebie), a z Hiszpanii Barcelony, bo lubie inną hiszpańską drużynę- Real( :shock: ). No i to chyba tyle.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
12-03-2007 07:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
marcelo napisał(a):
Zashi napisał(a):Nie lubie Legii. Komentarz: jestem z Wielkopolski.
A ja też nie lubie Legii. Komentarz: Jestem z Małopolski Tongue

A ja też nie lubie Legii. Komentarz: Jestem z Małoposki :twisted:

Co do klubów, których nie lubie oprocz Legii, to przeduje Barcelona i Arsenal. Arsenal to wszyscy wiedzą dlaczego, a barcy nie lubie za tych kibiców sezonowców co w szkole mam :evil:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
16-03-2007 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
man utd fan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 257
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #59
 
Cytat:marcelo napisał:
Zashi napisał:
Nie lubie Legii. Komentarz: jestem z Wielkopolski.

A ja też nie lubie Legii. Komentarz: Jestem z Małopolski Tongue

Ja też nie lubię Legii.Komentarz:Jestem z Pomorza :twisted:
Legii nielubię bo gra słabo i nigdy jej nie lubiłem.

Manchester Panem!!!Manchester królem!!!
18-03-2007 13:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
men utd fan napisał(a):Legii nielubię bo gra słabo

Obecnie Legia gra słabo, ale czy zawsze ? Trochę dziwnie wytłumaczyłeś to, dlaczego akurat nie lubisz tego klubu... Jest mnóstwo powodów, dlaczego nie można lubić zespołu, ale ten jest jakiś dziwny, że tak powiem :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-03-2007 20:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości