Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F1, Moto GP
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
marcelo, ale teraz pojechałeś :lol: Jak może być niedosyt, jak wyższą pozycję niż 4 (wyprzedzić Heidfelda miał szansę, ale nie była ona aż taka duża) mógł uzyskać jedynie dzięki jakimś błędom kierowców McLarena lub Raikkonena...
11-09-2007 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Pejter napisał(a):marcelo, ale teraz pojechałeś :lol: Jak może być niedosyt, jak wyższą pozycję niż 4 (wyprzedzić Heidfelda miał szansę, ale nie była ona aż taka duża) mógł uzyskać jedynie dzięki jakimś błędom kierowców McLarena lub Raikkonena...

Z tym niedosytem to chodziło mi raczej o to, że po prostu media robiły szum, że "on tu był trzeci". Może powinienem dać w cudzysłów ten "niedosyt", w żadnym wypadku nie chodziło mi, że niby jestem zawiedziony i liczyłem na więcej. Osobiście jak najbardziej jestem zadowolony z piątej pozycji Polaka.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-09-2007 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Prosze prosze.McLaren zdyskwalifikowany na ten rok i na przyszly Big Grin Bardzo dobrze.Wreszcie Ferrari zajmie pierwsze miejsce i moze Robertowi uda sie na podium wskoczyc.Maja za swoje oszusci jedni.

http://www.f1.wp.pl/kat,1775,wid,920649 ... caid=14752

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-09-2007 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #139
 
Coz to bardzo dobra wiadomosc dla nas Polakow. Bo Robert ma naprawde ogromne szanse na zajecie miejsca na podium w tym sezonie i to nie jeden raz Big Grin

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
13-09-2007 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #140
 
Teraz Kubica ma duze szanse na podium. Jednak trzeba patrzec na to przez pryzmat przyszlosc. Juz jakis czas temu mowilo sie, ze BMW chce Alonso. A teraz w przyszlym sezonie Hiszpan bedzie bez pracy, wiec? Heidfeld zostaje bo jest Niemcem, a Robert? Mysle, ze go wyrzucą. A Hamilton? Pewnie gdzie znajdzie prace. Chodza sluchy, ze Kubice chce Renault. Jesli ich bolid byłby jak w sezonie 2006 to nie mam nic przeciwko. Wtedy byli w czolowce.

Jesli chodzi o ten sezon to sadze, ze F1 straci troche uroku. Dwa pierwsze miejsca beda zajmowac Raikkonen i Massa...

amor patriae nostra lex
13-09-2007 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Jednak juz oficjalna decyzja nie jest tak rozowa

Decyzją Światowej Rady Sportów Motorowych, zwołanej przez FIA, zespół McLaren został ukarany odebraniem punktów zdobytych w sezonie 2007. Dodatkowo na brytyjski zespół nałożono rekordową karę finansową w postaci grzywny wynoszącej 100 milionów dolarów. Dorobek punktowy kierowców pozostał bez zmian - zarówno Lewis Hamilton, jak i Fernando Alonso będą mogli walczyć o tytuł mistrzowski 2007.

Oprócz odebrania zdobyczy punktowej i kary finansowej bolid McLarena na sezon 2008 będzie musiał przejść dodatkową kontrolę techniczną i w grudniu 2007 roku FIA zadecyduje czy zostanie on dopuszczony do Mistrzostw Świata F1 w przyszłym sezonie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-09-2007 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #142
 
I znowu czytacie niedokładnie... WoLaK - podałeś link, a wydaje mi się, że go w ogóle nie czytałeś, co tam jest napisane. McLaren stracił punkty w klasyfikacji konstruktorów. Na kierowców nie nałożono sankcji. Zespół nie został zdyskwalifikowany. W przyszłym sezonie będzie zwiększona kontrola nad nim. Przynajmniej na razie takie są decyzje.

EDIT: Widzę, że Wolak już teraz dobrze zapoznał się z tematem Tongue
13-09-2007 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #143
 
Pejter napisał(a):I znowu czytacie niedokładnie...

Na WP było to podane jako informacja, a nie jako domysły.
I Wolak dobrze napisał posta w oparciu o tego newsa tylko zostal on zmieniony gdy zostala podana decyzje FIA.

amor patriae nostra lex
14-09-2007 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
No wlasnie na poczatku bylo napisane,ze sa na ten i przyszly sezon zdyskwalifikowani.Teraz mienili ta wiadomosc...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
14-09-2007 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #145
 
Pecha w sobotnim treingu mial Robert Kubica jego jednostka napędowa BMW ulegla awarii i teraz będzie musiała zostać wymieniona. Zgodnie z regulaminem Grand Prix w takim przypadku zawodnik wystartuje do wyścigu przesunięty o 10 pozycji do tyłu. Wiec w tym wyscigu Robert moze chyba zapomiec o punktach, chociaz nigdy nie wiadomo...

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
15-09-2007 11:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #146
 
W dzisiejszych kwalifikacjach do GP Japonii Robertowi poszło zasadniczo słabo gdyż 10 miejsce można tak potraktować. Miejmy nadzieję że w jutrzejszym wyścigu Robert przedrze się do pirwszej ósemki
29-09-2007 08:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #147
 
Cholera, zaspałem na wyścig i zacząłem oglądać dopiero mniej więcej od połowy. Mimo o mogę szczerze przyznać, że był to najbardziej emocjonujący wyścig w tym sezonie. Dobry występ Roberta, 7. miejsce, lecz niesłuszna wg mnie kara za starcie z Hamiltonem (oglądnąłem ten incydent na powtórkach), jeśli to była ewidentna wina Kubicy, to tak samo Massa przy wyprzedzaniu Roberta na ostatnim kółku powinien dostać karę za wypchnięcie Polaka za tor. Z pewnością dużo kontrowersji. Podobał mi się występ Vettela... do czasu, gdy nie wpakował się w swojego kolegę, Webbera... jadąc za samochodem bezpieczeństwa. Wyszło wielkie niedoświadczenie młodego Niemca.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-09-2007 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
marcelo napisał(a):Cholera, zaspałem na wyścig i zacząłem oglądać dopiero mniej więcej od połowy.

Dużo nie straciłeś, bo przez prawie 20 pierwszych okrążeń jechali za SC :lol: Choć i w tym czasie było kilka ciekawych incydentów.

Ferrari zrujnowało szanse Raikkonena na zwycięstwo już przed wyścigiem, wybierając opony przejściowe. Głupota z ich strony.

Kubica bardzo ładnie. Mógł powalczyć o podium, ale pozbawił go tego Hamilton i jego "plecy".

Heidfeldowi brakło paliwa? Big Grin
30-09-2007 09:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #149
 
Pejter napisał(a):Ferrari zrujnowało szanse Raikkonena na zwycięstwo już przed wyścigiem

To samo spotkalo Felippe Masse.

Pejter napisał(a):Kubica bardzo ładnie. Mógł powalczyć o podium, ale pozbawił go tego Hamilton i jego "plecy".

Podobno sedziowie nieslusznie ukarali Roberta. Przez co zupelnie stracil szanse na dobry wystep.

marcelo napisał(a):Podobał mi się występ Vettela... do czasu, gdy nie wpakował się w swojego kolegę, Webbera... jadąc za samochodem bezpieczeństwa.

Mi rowniez, troche szkoda chlopaka bo mial szanse na osiagniecie wielkiego sukcesu.
Juz dzisiaj mozna powiedziec, ze mistrzem swiata jest Lewis Hamilton. Ma aktualnie 12 punktow przewagi nad Alonso na dwa wyscigi przed koncem i tylko jakis kataklizm moglby sprawic, ze Anglik nie zdobedzie tytulu.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
30-09-2007 10:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #150
 
Pejter napisał(a):Heidfeldowi brakło paliwa? Very Happy

Ponoć to znowu awaria skrzyni biegów, ale no cóż... skoro nawet sam Artur Kubica, miał takie pierwsze skojarzenie, to być może coś w tym jest. W ogóle w dość dziwnych okolicznościach niektórzy kończyli wyścig, jak już np. wspomniani Vettel i Webber. Jedynie chyba Alonso tak "normalnie" uszkodził swój bolid.

A co do faworyzowania Hamiltona, no rzeczywiście coś musi być na rzeczy, bo przypomina mi sie wyścig o GP Europy bodajże, także była wielka ulewa i parę bolidów wypadło z trasy i tylko Lewisowi... dźwigiem przenieśli samochód z powrotem na tor.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
30-09-2007 10:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości