Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F1, Moto GP
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #151
 
marcelo napisał(a):A co do faworyzowania Hamiltona, no rzeczywiście coś musi być na rzeczy, bo przypomina mi sie wyścig o GP Europy bodajże, także była wielka ulewa i parę bolidów wypadło z trasy i tylko Lewisowi... dźwigiem przenieśli samochód z powrotem na tor.

Ale to juz jest chleb powszedni w F1.Stajnia bardziej troszczy sie o tego,ktory ma wieksze szanse na wygrana.Pamietam jak kiedys prowadzacy Barichello musial wpuscic Micheala Schumahera na swoja pozycje ,bo to Niemic rywalizowal o zwyciestwo.Fakt faktem,ale nie jest to sportowe zachowanie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-09-2007 12:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #152
 
WoLaK napisał(a):Ale to juz jest chleb powszedni w F1.Stajnia bardziej troszczy sie o tego,ktory ma wieksze szanse na wygrana.

Nie chodzi o stajnię (w tym wypadku McLaren) tylko o całe środowisko F1 (np. sędziowie).

WoLaK napisał(a):Pamietam jak kiedys prowadzacy Barichello musial wpuscic Micheala Schumahera na swoja pozycje ,bo to Niemic rywalizowal o zwyciestwo.

Niedługo po tym wprowadzono zakaz tzw. "Team Orders", żeby uniknąć w przyszłości takich sytuacji i żeby walka na torze była czystsza. Jestem jednak pewien, że nadal szefowie dają jakieś wskazówki, tyle że "ukryte". Na pewno jest jednak lepiej przy tym zakazie.

zaga92 napisał(a):To samo spotkalo Felippe Masse.

Tylko że Massa sam sobie jeszcze bardziej skomplikował sytuację, wyprzedzając podczas pobytu na torze SC. Poza tym, mi raczej chodziło o próbę dogonienia Hamiltona w generalnej, a Brazylijczyk już szans na to nie miał.
30-09-2007 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #153
 
Juz chyba dawno nie bylo tak emocjonujacej koncowki zmagan o mistrzostwo swiata w F1.Otoz o zwyciestwie zadecyduje ostatni wyscig.Szanse na mistrzostwo maja Hamillton,Alonso i Raikonen.Osobiscie kibicuje Finowi,poniewaz darze go wieksza sympatia.
Miejmy nadzieje ze swoja 6 lokate w klasyfikacji generalnej obroni Robert Kubica.Siodmy Heiki Kovalainen traci do niego juz tylko 5 punktow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-10-2007 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #154
 
Co za pech spotkal Kubice. Prowadzac w wyscigu o 5 sek przed Raikonenem i o 15 przed Alonso i Massa, mial ogromne sznse na podium, a tu nagle... awaria. Szkoda bo podium na koniec sezonu byloby dobrym prognostykiem na przyszly sezon, a i tak jest dobrze, tylko czesto zabraklo szczescia. Tydzien temu szanse na podium pogrzebali sedziowie. Cieszy mnie ogromnie, ze Hamilton nie ukonczyl wwyscigu i marze o tym, aby Raikonen albo Alonso odebrali mu tytul.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
07-10-2007 11:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #155
 
Jutro ostatni wyscig, ktory roztrzygnie sprawe mistrzostwa. Mam nadzieje, ze nie wygra (majacy najwieksze szanse) Hamilton. Po tym wszystkich aferach i aferkach z jego udziałem przestalem go lubic. Niestety FIA (chyba ten skrot...) go lubi. Cieszyłbym sie, jesli to Raikkonen by wygrał. Jesli nie, to oby był to Alonso. Błagam - tylko nie Hamilton... :evil:

amor patriae nostra lex
20-10-2007 17:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #156
 
Mnie jest obojetne czy wygra Alonso czy Hamillton.Kibicuje tylko Raikonenowi i mam nadzieje,ze odniesie zwyciestwo na ktore w pelni zasluguje.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-10-2007 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #157
 
Podobnie jak moi poprzednicy,też chciałbym aby jutrzejszego wyścigu nie wygrał Lewis Hamilton. Uważam, że debiutant powinien zapłacić jakieś frycowe a nie odrazu zostać mistrzem świata. Niestety kwalifikacje wskazują jednak na Hamiltona który zajął 2 miejsce a przed nim ustawi sie tylko Massa. Robert Kubica natomiast w kwalifikacjach zajął 7 miejsce, co raczej na 100% zagwarantuje mu obronienie 6 miejsca w klasyfikacji generalnej. Przypomne, że goniący go Kovalainen traci 5 punktów. Wyścig zaczyna się o 18:30 , natomiast transmisja godzinę przed w Polsacie Sport.
20-10-2007 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #158
 
Wg mnie sprawa tytulu przesadzila sie dzisiaj i niestety na korzysc Hamiltona. Start z drugiego pola o dwa miejsca przed Alonso to komfortowa sytuacja dla Anglika. Ale F1 jest sportem bardzo nieprzewidywalnym i dopoki wyscig sie nie skonczy niczego nie mozna byc pewnym.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
20-10-2007 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #159
 
RAIKKONEN

Wielkie brawa dla Fina i jego teamu. Jestem bardzo, bardzo, bardzo ucieszony z tego powodu. Hamilton juz w pierwszym zakretach stracil kilkanascie pozycji. I bardzo dobrze! Dodatkowo Ferrari - najwiekszy z najwiekszych stajni - uzyskało pierwsze miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Smile

amor patriae nostra lex
21-10-2007 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #160
 
Podzielam twija radosc Zashi. Ogromnie chcialem, zeby nie wygral Hamilton, ale wygra Raikonen to sie nie spodziewalem. Dobra postawa Kubicy 5 miejsce, choc byla szansa na podium.

Zashi napisał(a):Ferrari - najwiekszy z najwiekszych stajni - uzyskało pierwsze miejsce w klasyfikacji konstruktorów. Smile

Ferrari mialo to pierwsze miejsce od czasu, kiedy McLarenowi zabrali punkty. Smile

Wogule nie wiem jak w formule znalazl sie niejaki Nakajima, ktory chociaz w debiucie zajal niezle 10 miejsce, to podczas pobytu w boksie skasowal 2 mechanikow.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
21-10-2007 18:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #161
 
FORZA FERRARI !!! KIMI RAIKONEN !!!

Kapitalny wyscig.Pelen emocji i moj wymarzony wynik.Kierowcy Ferrari pojechali swietnie,bezblednie.Po prostu start byl mistrzowski,genialny,niesamowity.Perfekcyjnie przyblokowali Hammiltona.To bylo to cos :!: Widac,ze cwiczyli ten manewr przed wyscigiem.
Bardzo dobry wyscig Roberta.Szkoda,ze dal wyprzedzic sie Rosbergowi.Sezon w wykonaniu Kubicy byl bardzo dobry.Mysle,ze w przyszlym moze pokusic sie o detronizacje Heidfelda jako pierwszego kibica BMW.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-10-2007 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #162
 
Fantastyczny wyścig w wykonaiu ICE MANA i zasłużony I tytuł mistrza świata. Co ciekawe Raikonnen był liderem klasyfikacji generalnj tylko dwa razy w tym sezonie, po pierwszym wyścigu w Australii ktory wygrał i dziś co dało mu tytuł mistrza świata. Dobrze, że wygrał kierowca Ferrari bo przynajmniej jest to uczciwy mistrz , a nie jak w wypadku MC LARENA mistrz przekrętu, pamietamy wszyszcy akcje o znalezionej tajnej księdze Ferrari w domu głównego technika MC Larena.
21-10-2007 19:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #163
 
Szkoda Hamiltona ktoremu na jakims 10 okrazeniu stalo sie cos z skrzynia biegow i przez jakis czas jechal 5 km/h z czego zrobila sie 18 pozycja.

Raikkone mistrzem swiata choc w szczesliwy sposob, mysle, ze gdyby nie te problemy Louis'a to Brytyjczyk byly mistrzem Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
21-10-2007 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #164
 
Wojtek3 napisał(a):ze gdyby nie te problemy Louis'a to Brytyjczyk byly mistrzem Wink

Kimi w tym sezonie znacznie wiecej razy borykal sie z usterkami bolidu i moim zdaniem wygral zaslurzenie.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
21-10-2007 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #165
 
Bardzo ciekawy wyścig, bo było dużo emocji związanych z walką o tytuł Mistrza Świata. Nie wygrał Hamilton i w sumie się cieszę, bo jak tylko jeździł dobrze i nic nie pyskował to był fajny, ale od pewnego czasu te wszystkie najazdy na Alonso i to całe faworyzowanie Brytyjczyka- tego było za wiele. No i McLaren stracił wszystko, mistrzostwo wśród kierowców i, wcześniej, mistrzostwo wśród konstruktorów.

A że niby niefortunnie Raikkonen wyprzedzi Massę wiedziałem już wcześniej, bo już w kilku wyścigach tego sezonu miała miejsce podobna sytuacja. Oczywiście to nie było zamierzone. :roll:

Co do Kubicy- wyścig w jego wykonaniu dobry, choć taktyka nie była najlepsza- jednak to BMW sprawdza różne warianty na przyszły sezon. Mam nadzieje, ze wkrótce stajnia Roberta wymysli jakis mniej awaryjny bolid, aby Robert mógł pokusić się o pozycje na podium w jak największej ilości wyścigów, a może i czasem o wygraną. 8)

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
22-10-2007 16:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości