Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F1, Moto GP
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #121
 
Grzeho napisał(a):. Ciekawi mnie tylko, czy zachowanie Hiszpana bylo celowe, czy byla to jednak wina mechanikow.
Wydaje mi sie, ze calemu teamowi chodzilo o to zeby wygral Alonso. Nie mozna tu powiedziec ze to jego celowe zachowanie, a raczej Ron Dennis wszystko tak ustawil. Ferrari wreszcie zblizy sie do MacLarena.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 11:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #122
 
zaga92 napisał(a):Ferrari wreszcie zblizy sie do MacLarena.

To raczej McLareny sie podorszyly. Ferrari od dawna było najlepsz stajnią w F1 i wydaje mi sie, ze tak bedzie jeszcze dlugi czas. Byc moze tę niedyspozycje Mercedesa mozna wytłumaczyc tym, ze przestały do nich dochodzic informacje z Ferrari bo wszystko wyszlo na jaw...

amor patriae nostra lex
05-08-2007 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #123
 
Zashi napisał(a):To raczej McLareny sie podorszyly. Ferrari od dawna było najlepsz stajnią w F1 i wydaje mi sie, ze tak bedzie jeszcze dlugi czas. Byc moze tę niedyspozycje Mercedesa mozna wytłumaczyc tym, ze przestały do nich dochodzic informacje z Ferrari bo wszystko wyszlo na jaw..
Chodzi mi tutaj o klasyfikacje konstruktorow, w ktorej MacLaren prowadzi 27 punktami, i Ferrari dzisiaj troche ich nadrobi. A, ze ferrari jest najlepsze to wiedzialem zawsze. Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #124
 
Zashi napisał(a):Najwieksza sensacja jest pozycja Massy. Czternasta...

Podobno Brazylijczyk miał jakieś problemy z boilidem.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
05-08-2007 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #125
 
Zakonczyl sie wyscig o GP Wegier. Wygral Lewis Hamilton przed Kimim Raikonenem. Trzecie miejsce zajal Nick Heidfield, przypomne, ze jest to pierwsze podium zespolu BMW Sauber. Robert Kubica zajal dobre piate miejsce, chociaz mogl byc nawet na podium, ale wg mnie zawiodla taktyka BMW. Kubica jechal na trzy pit stopy podczas cala czolowka na dwa. Gdyby nie to Kubica na pewno zaliczylby podium, a tak jest piate miejsce, z ktorego tez trzeba sie cieszyc i czekac az w koncu Kubica stanie na podium w tym sezonie.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #126
 
zaga92 napisał(a):przypomne, ze jest to pierwsze podium zespolu BMW Sauber

Chyba nie, bo Heidfeld, z tego co pamiętam byl w tym sezonie nawet na drugiej pozycji, ale opieram sie tylko na mojej osobistej wiedzy, nie sprawdzałem.

Co do wyścigu, no to dobrze spisał się Robert awansował o dwie pozycje, lecz nie wiem czy lepiej nie byłoby przy drugim tankowaniu zmienić opony na "bardziej miękką mieszankę", a bolid zatankować tak, aby Robert nie musiał już zjeżdżać. No, ale licząc te jego problemy ze skrzynią biegów (chciało by się powiedzieć, znowu :? ), to dobry rezultat Polaka.

Chciałbym także pochwalić polskich kibiców, którzy postanowili przybyć bardzo tłumnie na GP Węgier, bo naszych było ponad 30 000. Niedługo dojedzie do tego, że będą za Kubica jeździć po całym swiecie jak za Małyszem.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
05-08-2007 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #127
 
marcelo napisał(a):Chyba nie, bo Heidfeld, z tego co pamiętam byl w tym sezonie nawet na drugiej pozycji, ale opieram sie tylko na mojej osobistej wiedzy, nie sprawdzałem.
Marcelo masz racje. Ja sie pomylilem. Heidfield zajal drugie miejsce w GP Kanady.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 16:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #128
 
zaga92 napisał(a):Nie mozna tu powiedziec ze to jego celowe zachowanie, a raczej Ron Dennis wszystko tak ustawil.

To było celowe zachowanie Alonso, który jest skończonym chamem, nie wytrzymującym presji. A Hamilton jest pupilkiem Rona Dennisa, więc nie ma mowy, by ten to ustawiał. Wściekł się, gdy zauważył, co zrobił Alonso.

A od decyzji niewliczania punktów do klasyfikacji konstruktorów McLaren się odwołał, nie wiem jeszcze, czy uznano to odwołanie.

Kubica dobrze, ale również uważam, że mógł jechać na 2 pit-stopy. Heidfeldowi by to nic nie dało, bo i tak byłby 3, ale Robert mógł wyprzedzić dzięki temu Alonso, a także powalczyć z Nickiem. 5 miejsce to jednak dobry rezultat.
06-08-2007 00:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #129
 
Robert Kubica zajal 8 miejsce w wyscigu o GP Turcji. Wygral Felippe Massa przed Kimim Raikonenem. U Kubicy znowu zawiodla strategia teamu, podobnie jak w poprzednim wyscigu , gdy jechal na 3 tankowania. Wczoraj Kubica wystartowal z mala iloscia paliwa i pierwszy pit-stop odbyla na 12 okrazeniu. A po drugim spadl na 8 miejsce u tak zostalo do konca.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
27-08-2007 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #130
 
Zła taktyka, ale również Kubica przyznał, że nie jechało mu się zbyt dobrze. 8, punktowane, miejsce to dobry wynik, choć patrząc na wynik z kwalifikacji trochę poniżej oczekiwań.
28-08-2007 10:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #131
 
W dzisiejszym GP Wloch wygral Fernando Alonso przed Lewisem Hamiltonem. Robertowi Kubicy nie udalo sie powtorzyc sukcesu z przed roku, kiedy to zajal trzecie miejsce. Zajal piate miejsce, a gdyby nie blad mechanikow, (przez ktory na pierwszym tankowaniu Kubica byl w boksie az 17 sekund) spokojnie zajalby miejsce przez Heidfieldem.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
09-09-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #132
 
zaga92 napisał(a):(przez ktory na pierwszym tankowaniu Kubica byl w boksie az 17 sekund) spokojnie zajalby miejsce przez Heidfieldem.

No niestety, mechanicy nawalili, ale Robert i tak potem pokazal dobra jazde i uplasowal sie na wysokiej 5 pozycji. Pamietajmy, ze BMW to mloda stajnia , ale coraz lepiej sobie radzi, wiec w przyszlym sezonie powinno byc jeszcze lepiej.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-09-2007 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #133
 
Fajnie, że nie czytacie w ogóle informacji związanych z F1. I Kubica i Theissen przyznali, że Robert źle wjechał na swoje stanowisko i to spowodowało kłopoty z tym podnośnikiem. Był to więc błąd Kubicy, a nie mechaników.
10-09-2007 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #134
 
Pejter napisał(a):Fajnie, że nie czytacie w ogóle informacji związanych z F1.

Faktycznie nic nie czytalem, mowie tylko to co widzialem w czasie wyscigu. :wink:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
10-09-2007 19:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #135
 
No ale jak tu mozna być zadowolonym z piątej pozycji na Monzy, skoro wszyscy już od dwóch tygodni przed wyścigiem powtarzali w kółko, że "przed rokiem był trzeci", mozna było już zwariowac od tego gadania, czego efektem jest wielki niedosyt bo pozycja była niższa.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
11-09-2007 08:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości