Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dong Fangzhuo
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Andre770 napisał(a):Może wystąpi z Tottenhamem?

Według mnie, nie ma na to szans. Przynajmniej do końca wypożyczenia Larssona na pewno nie znajdzie się nawet na ławce rezerwowych. A mi się wydaje, że raczej w ogóle nie wystąpi w pierwszej drużynie w tym sezonie. Kolejny sezon to już inna sprawa.

Andre770 napisał(a):Z tego co słyszałem ma on przeszło 2m. Prawda to jest?

Wysoki to on jest, ale czy ma 2 metry? Nie wiem, trzeba by sprawdzić w jakiejś metryczce.
03-02-2007 12:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Andre770 napisał(a):Talentem on jest, trzeba pamiętać,że w MU też są talenty, jeszcze większe talenty. Może wystąpi z Tottenhamem? :?:
Z tego co słyszałem ma on przeszło 2m. Prawda to jest?

Dong całkiem niedawno dołączył do UNITED wracając z Belgii i tylko szybkie zdobycie mistrza albo wielka plaga kontuzji pozwoliła by mu na ... usiądnięcie na ławce rezerwowych. Jesli miałby zostać w UNITED na dłuzej, w co wątpie, to za jakies 2 lata może przebije sie składu UNITED.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-02-2007 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Andre770 napisał(a):Talentem on jest, trzeba pamiętać,że w MU też są talenty, jeszcze większe talenty. Może wystąpi z Tottenhamem? :?:
Z tego co słyszałem ma on przeszło 2m. Prawda to jest?

No comment :lol:


Powiedz mi Andre, gdzie Ty wyczytujesz takie bzdury :?: On nie jest Yao MIngiem i nie ma 2metrow i rowniez nie zanosi sie na to, aby mial wystapic przeciwko Spursom, mamy przeciez wystarczajaco duzo napastnikow :wink:
03-02-2007 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
Ja myślę że niepotrzebna strata pieniędzy na tego zawodnika.może jakiś talent w sobie ma ale za szybko to on do 1 składu MU się nie przedostanie.Ciekawe co skłoniło SAFa żeby zakupić tego gracza.
10-02-2007 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
ziomo napisał(a):Ja myślę że niepotrzebna strata pieniędzy na tego zawodnika.może jakiś talent w sobie ma ale za szybko to on do 1 składu MU się nie przedostanie.Ciekawe co skłoniło SAFa żeby zakupić tego gracza.

Hahahaha

Za Dong'a dalismy grosze potem poszeł na wypozyczenie do Antwerp gdzie spędził dużo czasu czerpalismy z tego kase, bo za darmo tam nie poszedł a w Chinach sie sprzedają jego koszulki i zainteresowanie United jest jeszcze większe mimo ze już wczesniej było ogromne.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
10-02-2007 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
A Dong strzelil wczoraj gola Peterborough w meczu rezerw, w Azjii pokazal sie z dobrej strony, nic specjalnego, jednak mysle,ze zaczepi sie o pare meczy CC badz dwie, trzy koncowki w Premiership.

[Obrazek: 75962703hm4.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 03:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #22
 
Mówi sie, ze wypozyczeniem Donga zainteresowane jest Watford. Sa plusy i minusy. Jak chce grac - niech idzie, ale... Wtedy zostałoby tylko 4 napastników, a Saha 'lubi' kontuzje, Ole ma swoje lata. Chyba lepiej bedzie jak zostanie...

amor patriae nostra lex
12-08-2007 12:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #23
 
Zashi napisał(a):Chyba lepiej bedzie jak zostanie...

Jesli opcja wypożyczenie istnieje to moim zdaniem powinni sie na nią zdecydowac bez żadnego zastanawiania sie.
Musi sie ogrywac,a zaostając i tak nam nie pomoże.
12-08-2007 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #24
 
Skull napisał(a):Musi sie ogrywac,a zaostając i tak nam nie pomoże.

Racja u nas szanse na wystepy w druzynie ma marne, a w Watfordzie mialby szanse gry. U nas tak czy tak jest najslabszy w tym momencie i wypozyczenie dobrze mu zrobi.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
12-08-2007 12:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #25
 
Niech go tam dadzą na sezon minimum,niech się ogrywa chłopak.Watford to idealny klub jak na niego.Myślę,że będzie grał tam w pierwszym składzie i pokaże,że umie grać.Watford lubi wypożyczać naszych,był Foster teraz na 90% Dong,kto następny?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
12-08-2007 13:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Zashi napisał(a):Mówi sie, ze wypozyczeniem Donga zainteresowane jest Watford. Sa plusy i minusy. Jak chce grac - niech idzie, ale... Wtedy zostałoby tylko 4 napastników, a Saha 'lubi' kontuzje, Ole ma swoje lata. Chyba lepiej bedzie jak zostanie...

Co z tego jak Fergie nie daje szans ' tego typu zawodnikom ', nawet jak kontuzjowany bedzie Ole, Saha, Rooney i Tevez to i tak bedzie gral w ataku O'Shea albo Giggs, jednak nie wierze w tego typu zainteresowanie, bylo potwierdzenie na manutd.com ?

Under The Boardwalk - United Warriors
12-08-2007 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
kono1994 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Najlepiej dla Donga byłoby wypożyczenie go do 1 ligowego klubu w którym by się załapał w Derby poszukują Napastnika który będzie strzelał bramki myśle że Dong świetnie by się spisywał w Derby
19-03-2008 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
kono1994 napisał(a):myśle że Dong świetnie by się spisywał w Derby

Na pewno z miejsca wygryzłby Millera i Earnshawa ze składu...

Niech on sobie siedzi w rezerwach, a koszulki się sprzedają. Mi to nie przeszkadza. Po co mają się sprzedawać koszulki Derby z jego nazwiskiem? :lol:
19-03-2008 14:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Pamiętam jak oglądałem skrót meczu Roma-MU na TVP i prowadzący powiedział,że w zasadzie ten mecz mógłby się nie odbywać,bo przecież obie drużyny zapewniły sobie awans i ten mecz w grupie nic nie zmieni,a Stec na to rzekł "powiedz to lepiej pół miliardowi Chińczykom,którzy będą oglądać występ Donga w TV :lol: :lol: :lol:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
19-03-2008 18:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Earnshaw ma taką pozycję w Derby, że hoho ^^ Nawet Morgan by go wygryzł ze składu... Gorzej z Villą
19-03-2008 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości