Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paul Scholes
Giggsy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Paul Scholes
[Obrazek: Paul-Scholes-Manchester-United_2357047.jpg]

18. PAUL SCHOLES

Data urodzenia: 16 Listopad 1974
Miejsce urodzenia: Salford, Anglia
Narodowość: Anglik
Pozycja: Pomocnik
Wzrost: 170 cm

Poprzedni klub: wychowanek
Debiut w MU: 21 Wrzesień 1994 v Port Vale (A)
25-01-2008 23:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tedunio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #2
Re: Paul Scholes
Świetny gracz,dobrze rozgrywa i strzela z dystansu. Ale widać,że lata już nie te. Nie biega tyle co kiedyś i te kontuzje,ale i tak ważny element MU.
26-01-2008 13:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #3
Re: Paul Scholes
Tedunio napisał(a):ale i tak ważny element MU.
Ja bym napisał mózg drużyny, piłkarz przez którego przechodzi każda akcja. I już powoli Paul wraca po długiej kontuzji. Na tą chwilę nie ma w United piłkarza, który ma taką swobodę rozegrania piłki w środku pola.


Fan United od 1992 roku
26-01-2008 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TRSWS Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #4
Re: Paul Scholes
Dziś zagrał po długiej przerwie i mam nadzieję, że będzie mógł szybko wrócić do regularnej gry. Jeden z najlepszych środkowych pomocników w Anglii.
27-01-2008 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
tony Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #5
Re: Paul Scholes
Tak wrocil po dlugiej przerwie i zagral dobre kilkadziesiat minut meczu, jakbym ogladajac mecz nie wiedzial, ze Paul tak dlugo pauzowal, na bank bym sie nie domyslil Wink Chlopak sprawial wrazenie jakby gral od poczatku sezonu, nie gubil sie, byl opanowany jak zawsze, co jest dobrym prognostykiem na reszte sezonu. Mam nadzieje, ze wroci do podstawowego skladu, do maksimum formy i pokaze Andersonowi jak sie rozgrywa pilke Smile No i udowodni, ze jest to
Cytat:Jeden z najlepszych środkowych pomocników w Anglii.
27-01-2008 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
likamari Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #6
Re: Paul Scholes
Również bez tego graca trudno wyobrazić mi jest sobie Manchester UnitedSmile charzyma, walecznośc...jak nikt ciagnie czasem w złych chwilach zespoł do przodu. Porownalabym go do R.Keane'a jesli chodzi o role w druzynie.
27-01-2008 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pawlo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 415
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #7
Re: Paul Scholes
A ja się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że Scholes sie nie gubił. Owszem pare crossów znakomitych, ale i sporo strat, szczególnie pod polem karnym, gdy był naciskany przez zawodników Tottenhamu. Występ na plus, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że nie grał tyle czasu. Jednak sporo było do poprawy i wg mnie przede wszystkim spokój i opanowanie.

Tak samo nie zgadzam się z porównaniem do Keano. Scholes to cichy chłopak, spokojny. Porównywanie go z charyzma Keana, to jakieś nieporozumienie. W drużynie jest kilku innych, dużo młodszych zawodników, mających zdolności przywódcze. Scholes na pewno do nich nie należy.

50 years ago, our team lay in the snow.
Battered and bloodied some of them died,
Some of them survived.
Charlton and Matt Busby,
They took us to Wembley.
And we beaten Benfica and we won the cup,
all those years ago.
27-01-2008 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Luki Offline
Member
***

Liczba postów: 221
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #8
Re: Paul Scholes
pawlo napisał(a):Tak samo nie zgadzam się z porównaniem do Keano.

Również się nie zgadzam. Role w drużynie mieli zupełnie inne. Wpływ na grę może taki sam. Chociaż pod nieobecność Scholesa radzimy sobie nadal bardzo dobrze, a od odejścia Keano szukaliśmy przez 3 lata "nowego Keano". Teraz mamy Hargo i Andersona więc nareszcie skończą się te gadki, że potrzebujemy następcę Irlandczyka. Takiego zawodnika obecnie nie znajdziemy, on był wyjątkowy. Jak na razie Hargo i Anderson radzą sobie całkiem, całkiem 8-)
28-01-2008 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #9
Re: Paul Scholes
Luki napisał(a):Chociaż pod nieobecność Scholesa radzimy sobie nadal bardzo dobrze, a od odejścia Keano szukaliśmy przez 3 lata "nowego Keano".

Co Scholesy, to Scholesy. Wierz mi, że w arcyważnych meczach jego obecność ma zbawienny wpływ na Diabełki. Tylko od razu mówię - Paulek nie umie strzelać karnych (pamiętacie chyba jak dał dupy w finale w Pucharze). Co nie zmienia faktu, że gościa uwielbiam. Potrafi jednym spojrzeniem uciszyć przeciwnika, albo jak krzyknie to już grmrm. Taki 'piłkarz alfa' (vide samiec alfa), typ Keano - nie zupełnie, ale podobny gatunek piłkarza, ale nie ten sam. Powiedziałbym, że na należą do wspólnej rodziny piłkarzy, ale różnią i to całkiem sporo.

[flash=425,355]http://www.youtube.com/v/0_I7UYv23AU&rel=1[/flash]
#2 Kompilacja - ~2:21 - genialny gol przeciwko Aston Villi
#3 Kompilacja

A tego jego gole z dystansu... miodność!

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
01-02-2008 22:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #10
Re: Paul Scholes
Futbolowy geniusz z niesamowitym przeglądem pola. Pseudonim - dyrygent. Ostatnio oglądałem jakiś program na Polsat Sport o nim i były skróty jego występów i podań, po którymś z kolei moja ukochana stwierdziła "kurde skąd on wiedział że tam ktoś jest" Smile.

Jeden z tych piłkarzy, którego widok w podstawowej 11 mnie uspokaja. I oczywiście cholernie niedoceniony. Że nie wspomnę, że facet ma astmę.

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
01-02-2008 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #11
Re: Paul Scholes
mufc.pl napisał(a):Jeżeli Paul Scholes pojawi się na murawie Old Trafford podczas dzisiejszego meczu Manchesteru United z AS Romą, będzie to jego 100. występ w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Doświadczonego pomocnika komplementował na wczorajszej konferencji prasowej menedżer sir Alex Ferguson.

"Mówiłem już nie raz, że powrót Paula do zespołu był dla nas jak transfer nowego piłkarza" - przyznawał szkoleniowiec "Czerwonych Diabłów". - "Zajęło mu co prawda kilka tygodni dojście do formy, ale teraz, kiedy odzyskał swój rytm i fantastyczną formę, znów stał się naszym kluczowym piłkarzem."

Fergusona zapytano także, czy z okazji setnego występu w Champions League powierzy on opaskę kapitańską w meczu z Rzymianami właśnie Scholesowi. Szkot kategorycznie odrzucił taką możliwość i bynajmniej nie ze względu na brak szacunku dla zasług Anglika, lecz zważając na jego spokojny charakter. - "Scholes nie będzie kapitanem. Powiem więcej - myślę, że mógłby on taki fakt odebrać jako formę kary!"

Z tym kapitanem Ferguson postąpił jak najbardziej słusznie i fair wobec drużyny. Kapitan to kapitan, sir Alex sam widzi na treningach kto się najbardziej na niego nadaje.
Nie wspominam tu już o lizusie Scholesie, który ani razu nie oberwał suszarki Big Grin

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
09-04-2008 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #12
Re: Paul Scholes
Cytat:Nie wspominam tu już o lizusie Scholesie, który ani razu nie oberwał suszarki
Jaki tam lizus, poprostu ideał piłkarza (wedlug mnie). Niewielu, albo i on jedyny może się tym pochwalić.

ale fakt faktem, nie wyobrażam go sobie jako kapitana, on jest zbyt spokojny i stateczny, nie nadaje sie poprostu.

Setny występ, mógłby go czymś uchonorować, np. jakiś ładny gol. Co tu więcej gadać, gratulacje Wink

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
09-04-2008 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #13
Re: Paul Scholes
Te jego piękne gole z dystansu :lol: piękne loby to tylko u Scholes'a , pamiętam te lata w których grał najlepiej, w tedy zdobywał najwięcej goli z daleka. Paul Scholes, nasz najlepszy rozgrywający!

Kisia92 napisał(a):Jaki tam lizus, poprostu ideał piłkarza (wedlug mnie). Niewielu, albo i on jedyny może się tym pochwalić.
Właśnie on nie miał suszarki i może się tym pochwalić, ale jak już Kisia92 napisała, nie nadaję się na kapitana.
09-04-2008 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vidic Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #14
Re: Paul Scholes
Donu napisał(a):Te jego piękne gole z dystansu :lol:

I co w tym takiego śmiesznego?

Scholes wczoraj nie zagrał - i dobrze. Zastępcy świetnie sie spisali, a nasz super rozgrywający sobie odpoczął.
10-04-2008 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Donu Offline
Member
***

Liczba postów: 64
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #15
Re: Paul Scholes
Vidic napisał(a):I co w tym takiego śmiesznego?
To śmiech z podziwu!
Vidic napisał(a):Scholes wczoraj nie zagrał - i dobrze. Zastępcy świetnie sie spisali, a nasz super rozgrywający sobie odpoczął.

Wolisz zastępców niż naszego Scholesa? Twoja wypowiedz daje do zrozumienia, że chcesz żeby on nie grał.
10-04-2008 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości