Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dong Fangzhuo
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Maciek napisał(a):Earnshaw ma taką pozycję w Derby, że hoho ^^ Nawet Morgan by go wygryzł ze składu... Gorzej z Villą

Earnshaw grał w tym sezonie więcej, choć strzelił jedną bramkę mniej (stosunek 0-1 :lol: ). Nieważne, czy lepszą pozycję w zespole ma Earnshaw czy Villa. Po prostu uważam, że Walijczyk coś sobą jednak prezentuje i taka "gwiazda" jak Dong na pewno z marszu miejsca by mu nie zabrała.
19-03-2008 23:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Morgan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 275
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #32
 
Please buy Morgan

Mnie tam Dong z początku nawet imponował, wierzyłem że coś z niego będzie, ale pewnego poziomu chop już chyba nie przeskoczy Smile

Stara Gwardia ! Forumowicz roku 2003 8)
20-03-2008 00:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #33
 
Trudno, żeby Villa grał więcej skoro jest w Derby z sześć tygodni, a Earnshaw "gra" tam od początku sezonu

Nie mówie, że Dong by od razu wszedł do pierwszego składu, ale rozbawił mnie twój ton, w którym to zasugerowałeś, że atak Derby to za wysokie progi dla Donga - jestem przekonany, że dostałby tam szansę i mniej bramek od Earnshawa by na pewno nie strzelił
20-03-2008 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Maciek napisał(a):Nie mówie, że Dong by od razu wszedł do pierwszego składu, ale rozbawił mnie twój ton, w którym to zasugerowałeś, że atak Derby to za wysokie progi dla Donga

I o tym właśnie pisałem, nawet w dwóch postach - nie wskoczy od razu do składu, tak jak mógł sugerować post kononowicza. Czytaj uważniej.
20-03-2008 10:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #35
 
Czytam uważnie i on nie sugerował, że Dong wszedłby tam od razu, tylko, że dobrze by mu zrobiło takie wypożyczenie bo Derby szuka napastnika, za to ty sugerowałeś, że atak Derby to dla Donga za wysokie progi i że nie miałby szans wygryźć napastników Derby ze składu
Tyle w tej kwestii
20-03-2008 10:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Pejter napisał(a):Na pewno z miejsca wygryzłby Millera i Earnshawa ze składu...
Pejter napisał(a):taka "gwiazda" jak Dong na pewno z marszu miejsca by mu nie zabrała.

Tyle w tej kwestii.
20-03-2008 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #37
 
To jeszcze zacytuj, gdzie ktoś napisał, że Dong z miejsca wskoczyłby do składu Derby i będzie tyle w tej kwestii ^^ Bo póki co to udowodniłeś, że Earnshaw jest jak najbardziej do wygryzienia, i że o tym wejściu z marszu, jedynie ty pisałeś
20-03-2008 12:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Maciek napisał(a):To jeszcze zacytuj, gdzie ktoś napisał, że Dong z miejsca wskoczyłby do składu Derby i będzie tyle w tej kwestii ^^

kono napisał posta w takim stylu, że można się było domyślić, iż jego zdaniem będzie miał tam miejsce w składzie zapewnione. Dosłownie nie napisał.

Maciek napisał(a):Bo póki co to udowodniłeś, że Earnshaw jest jak najbardziej do wygryzienia, i że o tym wejściu z marszu, jedynie ty pisałeś

No bo jest do wygryzienia, ale w przypadku Donga nie od razu, bo aż takiej klasy piłkarzem Chińczyk nie jest. I na pewno nie byłby zbawieniem Derby.

Zresztą, i tak nigdzie nie odejdzie, na pewno nie na wypożyczenie.
20-03-2008 13:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości