Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #256
Re: Anderson
Cytat:Przyszły sezon jest dla mnie bardzo ważny i wiem, że muszę cały czas pozostawać skupiony. Oczywiście nadal śmieję się i żartuję z kolegami z drużyny, jednak wciąż koncentruję się na pracy. Bardzo chcę zaprezentować się z jak najlepszej strony, by pomagać zespołowi.

Zdecydowanie, przyszły sezon będzie najważniejszym w mojej karierze na Old Trafford. Muszę udowodnić co potrafię. Wiem, że zarówno menedżer, jak i koledzy pokładają we mnie wiarę, po prostu dotychczas miałem pecha. W mojej grze chcę udoskonalić co tylko się da i pomagać klubowi wygrywać trofea.
Czyli wychodzi na to, że Anderson zostanie z nami na kolejny rok i otrzyma kolejną (którą to już?) szanse na przekonanie wszystkich, że jednak coś w sobie ma. Zobaczymy. Ja już dawno straciłem nadzieję, że z niego coś będzie. Bardzo lubię Brazylijczyka, ale w ostatnim czasie to on więcej spędza w gabinetach lekarskich niż na boisku.
Według mnie, jedyna nadzieja w tym, że Ferguson raczy trochę zmodyfikować nasze ustawienie, dzięki czemu Anderson będzie mógł grać wyżej. Może gdy da mu się więcej swobody będzie radził sobie lepiej? Jakby się udało to byłby przyzwoitym zmiennikiem Kagawy (pod warunkiem iż ten będzie grał na swojej optymalnej pozycji, a nie na skrzydle).

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Choć wolałbym by odszedł i zrobił miejsce dla kogoś lepszego.



Mój Blog: Pod presją czasu
13-07-2012 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #257
Re: Anderson
Ja bym sprowadził całą polską kadrę i niech dostają kolejno szanse przekonywania, że mają coś w sobie.
Niestety zapłaciliśmy za niego grube funciaki i właśnie dlatego kolejny sezon będziemy liczyć, że coś pokaże.


Fan United od 1992 roku
14-07-2012 07:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #258
Re: Anderson
Pewnie będzie tak, że znów początek sezonu będzie miał obiecujący, a później, z biegiem czasu znów obniży loty i to będzie wszystko, co Pączek pokaże.

Obym się mylił i w końcu Anderson pokazał, że jednak potrafi grać dobrze i równo. Może łatwiej byłoby, gdyby SAF ustawiał go trochę wyżej, tak jak to miało miejsce w Brazylii i w Porto :?:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
14-07-2012 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #259
Re: Anderson
Podobnie jak Wy, najchętniej bym już nie patrzył na grubasa w tym sezonie. Już rok temu moim zdaniem jego czas się skończył, tymczasem po kolejnym tragicznym sezonie, on dostaję kolejną szansę. Podejrzewam, że SAFowi tak jest po prostu wygodniej. Może ciężko było znaleźć idealnie pasującego zawodnika do naszej taktyki, więc łatwiej było dać kolejną szansę temu Andersonowi, który jednak już filozofię naszej gry zna zapewne bardzo dobrze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
14-07-2012 15:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ryan_11 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
Post: #260
Re: Anderson
Moim zdaniem Anderson przez te lata w United nie zbiżył się poziomem do Carricka czy Fletchera nie mówiać już o Scholsie, a miał wiele okazji. Nie wiem co by musiał zrobić, żeby Fergie zaczął na niego znowu regularnie stawiać, zwłaszcza że przyszedł Kagawa, no i czekamy na Fletcha !!!!!!
14-07-2012 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #261
Re: Anderson
Ja mam niesamowity problem z Andersonem. Czasem (rzadko) zagra tak, że ja jestem podniecony. A potem czekam na kolejny taki mecz w jego wykonaniu. I czekam. I czekam. I wybaczam, bo myślę: zniżka formy, zaraz zagra świetnie. I po jakichś kilku meczach znowu zagra bardzo dobre zawody. A potem znowu mu wybaczam i wybaczam, i czekam, i czekam.

Obiektywnie sądząc: ławka. Jak się godzi z taką rolą - niech tu siedzi. Lepszy nasz, "oswojony", grubas, niż jakiś pan X z klubu Y.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
15-07-2012 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #262
Re: Anderson
Schudł czy mi się wydaje?
[Obrazek: anderson-south-africa.jpg]



Mój Blog: Pod presją czasu
16-07-2012 12:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #263
Re: Anderson
I tak wygląda jakby miał te pare kilo za dużo.
16-07-2012 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #264
Re: Anderson
Może to pasek w spodniach sprawia, że Pączek wygląda jakby ostatnio schudł Wink

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-07-2012 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #265
Re: Anderson
Śmiejcie sie śmiejcie, jeszcze pozamiata!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
16-07-2012 20:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #266
Re: Anderson
Clevuś mu nie pozwoli Tongue

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
16-07-2012 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #267
RE: Anderson
Wiem że to tylko wymysły prasy, ale ponoć United gotowi są opchnąć Andersona... Ciekawe, że takie informacje pojawiają się niedługo po tym jak Fellaini ogłosił że najprawdopodobniej odejdzie już w styczniu Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
11-09-2012 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #268
RE: Anderson
Który to już raz według mediów Ferguson traci cierpliwość do Andersona a potem, gdy jakoś niespecjalnie zanosi się na transfer, te same media jednak uważają, że Fergie da mu ostatnią szansę? Dajmy już sobie spokój. Odejdzie, super, zostanie, super.
11-09-2012 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #269
RE: Anderson
Oj pomarzyć zawsze można Smile

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
12-09-2012 07:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #270
RE: Anderson
[Obrazek: ibfOFdQlqz3N0H.gif]

[Obrazek: iS9Dig0iM0Vuu.gif]

[Obrazek: ixJASTLx1qo2d.gif]

Cool



Mój Blog: Pod presją czasu
29-11-2012 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości