Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #91
Re: Anderson
Nie zapominajmy, że Kanonierzy wyjdą trójką w środku pola. Już na samym starcie jesteśmy w gorszej pozycji jeśli Fergie nie zdecyduje się wprowadzić żadnych zmian w ustawieniu to będziemy musieli przewagę AFC w tej części boiska jakoś zniwelować. Obawiam się, że statyczny, wolny i grający słabo w defensywie Scholes niekoniecznie jest w tym przypadku najlepszym wyjściem.

Nie przesadzajmy również z tym brakiem walorów ofensywnych u Andersona. Potrafi pociągnąć z piłką przez środek boiska równie dobrze jak Giggs.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-08-2009 14:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #92
Re: Anderson
Zresztą w tamtym sezonie, też przez większość czasu był bez formy i rzadko grał w wyjściowej jedenastce. W ważnym meczu z poolem na OT, zagrał od pierwszych i wcale nie było tak źle. W meczach z trudnymi rywalami potrafi ładnie zagrać.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
26-08-2009 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #93
Re: Anderson
Czary napisał(a):Zresztą w tamtym sezonie, też przez większość czasu był bez formy i rzadko grał w wyjściowej jedenastce.

Tak, tylko to już jego trzeci sezon na OT i jest on ponoć uznawany za perspektywicznego zawodnika (ja już zaczynam wątpić), a od takich oczekuje się, że z sezonu na sezon będą grali coraz lepiej. Anderson na pewno już się zaaklimatyzował w Anglii, przeszedł syndrom drugiego sezonu, więc według mnie ten sezon to powinna być jego ostatnia szansa na poprawienie się, jeśli nie, to niestety będzie trzeba się pożegnać.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-08-2009 08:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #94
Re: Anderson
RedLucas napisał(a):więc według mnie ten sezon to powinna być jego ostatnia szansa na poprawienie się, jeśli nie, to niestety będzie trzeba się pożegnać.
A potem możemy sobie z tego powodu pluć w brodę. Talent ma wielki, co pokazywał grając w Portugalii, i co pokazał kilkukrotnie w naszych barwach.

Już zaczynacie pisać o odejściu Andersona, że nie błyszczy, że nie strzela goli, nie podaje za wiele kliller piłek, ale dlaczego nikt o tym nie wspominał podczas, ja wiem, lipca, albo nawet czerwca, tylko dopiero teraz? Przecież Andy w tym sezonie rozegrał zaledwie jeden mecz, na dodatek nie cały... Dajmy mu czas, to że się pokłócił z Fergusonem, nie znaczy, że ma odchodzić.

A jeśli Ferguson puści go w pierwszym składzie z Arsenalem, to dla mnie będą to przeprosiny w stronę Brazylijczyka...

Fletch - Giggs, Fletch - Scholes - innej opcji bym nie chciał.
27-08-2009 10:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #95
Re: Anderson
Richard napisał(a):Przecież Andy w tym sezonie rozegrał zaledwie jeden mecz, na dodatek nie cały... Dajmy mu czas, to że się pokłócił z Fergusonem, nie znaczy, że ma odchodzić.

No ale przecież piszę, że ja go jeszcze nie skreślam, lubię tego chłopaka i chciałbym żeby zaczął grać na miarę oczekiwań. No ale co tu dużo mówić, on stoi w miejscu. Osobiście nie widzę poprawy w jego grze, zdarzają mu się jedynie pojedyncze dobre mecze, to za mało na United. Czas najwyższy ustabilizować formę i nie schodzić poniżej pewnego poziomu.

E:
Richard napisał(a):Powiem tylko tyle, że nie miałem Ciebie na myśli.

A okej, tak się zasugerowałem tym, że cytowałeś mój post Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-08-2009 10:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #96
Re: Anderson
Powiem tylko tyle, że nie miałem Ciebie na myśli.
27-08-2009 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Anderson
Anderson strzela w meczu rezerw wygranym 2-1 z Wigan.

Szczerze to właśnie Brazylijczyka chciałbym zobaczyć w parze z Fletcherem na Tottenham od 1'
04-09-2009 07:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #98
Re: Anderson
Bramka Andersona jest na tym filmiku. Szok, bo to już nie był wolny :shock:
http://videos.sapo.pt/5THJGqRIOJzzlBcoVbYp


Fan United od 1992 roku
04-09-2009 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #99
Re: Anderson
Ale tylko rezerwy więc nie popadałbym w jakiś huraoptymizm 8-)

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-09-2009 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #100
Re: Anderson
Nie no zawsze lepiej jak SAF wystawi Andersona na skrzydle jak z Burnley to wtedy można ponarzekać ...
04-09-2009 08:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #101
Re: Anderson
Bob trochę dystansu Wink

Wiemy dobrze jak jest ze skutecznością Andersona. Zazwyczaj co strzał, to piłka lodują na trybunach, fakt nie oddaje tych strzałów wiele, ale mimo wszystko jest to trzeci sezon , a na koncie ma dwa gole. Ten wczorajszy z rezerw oraz z wolnego gdy pokonał bramkarza Boca.
Brazylijczyk nie powala na kolana swoją dobrą grą, śmiem twierdzić , że jego bdb występy można policzyć na palcach jednej ręki. Nie ukrywam też, że nie jestem zwolennikiem talentu tego młodego gracza.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-09-2009 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #102
Re: Anderson
Tak zgadza się ale popatrz na to z drugiej strony ... Naniemu każdy daje czas, bo blokował go Ronaldo itd, to 3 sezon Andersona ale prawda tak że odegrał dość znaczącą rolę nawet w pierwszym sezonie kiedy to został wyróżniony nagrodą "Złotego Dziecka" (czy coś w tym stylu) ... Anderson sam nie raz mówił że w United jest bardziej ofensywnym graczem niż za czasów gry w Porto ... niech SAF nie kombinuje tylko niech każdy gra na swojej nominalnej pozycji bo to jego przerabianie zawodników i wciskanie na siłę do składu weteranów jest delikatnie mówiąc męczące
04-09-2009 08:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #103
Re: Anderson
bobsley napisał(a):Anderson sam nie raz mówił że w United jest bardziej ofensywnym graczem niż za czasów gry w Porto ...
:shock:

A nie na odwrót?

E: I jeszcze cytat z RoM'a:

Cytat:So come on Ando, let’s start scoring them when they count!

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-09-2009 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #104
Re: Anderson
bobsley napisał(a):Naniemu każdy daje czas, bo blokował go Ronaldo itd

Wiadomo, że tak. Ameryki ani drogi do Indii nie odkryję (pzdr nmz :* ) ,że ludzie mieli go dosyć. Było to już wielokrotnie pisane w tematach meczowych, Portugalczyk gdy gra wręcz nie myśli. Jeśli ktoś miał odejść latem ludzie wymieniali właśnie Naniego. Po okresie przygotowawczym i meczu z CFC nie da się wyobrazić lewego skrzydła bez niego. Szybko się to zmienia, oj szybko. W tym przypadku dla dobra klubu jak i piłkarza Nani ogarnął się i zaczął być ważnym ogniwem zespołu. Któż przypuszczał w maju czy czerwcu,że tak będzie, temu konia z rzędem.

bobsley napisał(a):3 sezon Andersona ale prawda tak że odegrał dość znaczącą rolę nawet w pierwszym sezonie kiedy to został wyróżniony nagrodą "Złotego Dziecka" (czy coś w tym stylu) ...

Ale czy widać jakieś postępy czynione przez Brazylijczyka od tamtego czasu? Ostatnio wyglądał na zagubionego. Mecze w których grał nie należały do najlepszych w jego wykonaniu. Stąd widok Andiego na trybunach.

bobsley napisał(a):Anderson sam nie raz mówił że w United jest bardziej ofensywnym graczem niż za czasów gry w Porto ...

Ofensywny pomocnik z niego to był w FC Porto. U nas działa i to ostro ale głównie w defensywie.

Umiejętności to on ma wielkie, wygląda tylko jakby był zablokowany. Cóż, może przydałby się mu psycholog Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
04-09-2009 10:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #105
Re: Anderson
Cytat:Umiejętności to on ma wielkie, wygląda tylko jakby był zablokowany. Cóż, może przydałby się mu psycholog

Ciekawe po czym zaobserwowałeś że się zablokował?? W meczu z CFC nawert nie byl na ławce a w w lidze wystąpił tylko w meczu z Burnley ale SAF wystawił go na skrzydle bo przecież Giggs to nadzieja środka drugiej linii ... :/

Ogólnie SAF na siłę wrzuca weteranów do składu, przykład Neville :/

Cytat:Ofensywny pomocnik z niego to był w FC Porto. U nas działa i to ostro ale głównie w defensywie.

To wiem bo nie raz mówił że SAF wymaga od niego trochę innej gry, bardziej w defensywie Wink
04-09-2009 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości