Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #181
Re: Anderson
[flash=425,344]http://www.youtube.com//v/2_oILx_B2bw&feature=player_embedded[/flash]

Anderson son son
Our midfield magician
To the left, to the right,
To the samba beat tonight
Wink

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-04-2011 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #182
Re: Anderson
Cytat:The Manchester United midfielder Anderson has a story about the beginnings of his professional career that tells you everything you need to know about why this talented Brazil international believes that he will be a success in England.

It begins in the canteen that served the youth-team players at his first club Gremio in his hometown of Porto Alegre in southern Brazil. Anderson was approached by the first-team manager who demanded to know why he had two mobile phones on that table in front of him. "I said 'Why do you want to know? I'm the one who pays the bills'," Anderson recalls. "He was surprised with my reaction because I was very young. He asked me if I played as much as I spoke. I said: 'I'm better than some of the players you have in your team'."

The Gremio manager was intrigued and rang the former Brazil international Branco, then in charge of the junior national teams, for a reference. "Apparently Branco said about me, 'He's a very good player but he's a bit crazy'," Anderson says. "We had a derby coming up against Internacional. It's like United v City. The Gremio manager told me to go to the hotel and join the first team. I had never even trained with them. I played and scored a goal. We lost 2-1. I was 15 years old."

Fajny wywiad z Ando

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-04-2011 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #183
Re: Anderson
Scholes kończy karierę co powoduję, że powstaje ogromna luka w środku pola, co z kolei jest ogromną szansą dla Andersona. Tak zastanawiam się czy SAF rzeczywiście będzie chciał kogoś kupić za Paula. Jest Brazylijczyk, jest też Cleverley, który na ostatnim tournee grając w środku pokazał się z bardzo dobrej strony. Oczywiście jest też Giggs, które nie będzie grywał w każdym meczu, jednak zawsze będzie można na niego liczyć.
Opcja o której mówię, jest bardzo ryzykowna, ale może się nam niesamowicie opłacić. Ferguson jak widać ciągle wierzy w Andersona i nie będę wielce zaszokowany, gdy zamiast kupić Modrica czy innego Sneijdera, postawi na Brazylijczyka. Andi w tym sezonie miał kilka błysków i pokazał, że być może jeszcze nie wszystko stracone. Chłopak już nauczył się strzelać bramki, z podaniami jest już lepiej. Do tego jest jak czołg w środku pola, niesamowicie waleczny i wybiegany. Może dając mu szanse gry w niemal każdym spotkaniu chłopak w końcu otworzy skrzydła?
Nie wiem... gdyby to ode mnie zależało, nie zdecydowałbym się na taką opcję. Już jakiś czas temu straciłem nadzieję, że chłopak będzie tym, który będzie prowadził naszą grę...



Mój Blog: Pod presją czasu
31-05-2011 10:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #184
Re: Anderson
Super, że w końcu przepracuje z drużyną okres przygotowawczy, a nie leczył jakąś kontuzję.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
31-05-2011 10:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #185
Re: Anderson
Z Andersonem zawsze mam problem, jak go ocenić. On ma duże wahania formy, jednak jeśli jest moment, kiedy dostaje od SAF-a więcej minut oraz kiedy może zagrać kilak meczów z rzędu, wtedy prezentuje się lepiej i coś w tym na pewno jest. Jak dotąd, mam wrażenie, że Fergie ustawiał go za głęboko, nie dawał mu szans na rozpostarcie skrzydeł, a widać, że on ma wielki ciąg na bramkę, jest silny, dobrze trzyma się na nogach, rywale mają problem, aby go przepchać.

Szkoda byłoby się go pozbywać.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
31-05-2011 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #186
Re: Anderson
Wątpię czy pozbędziemy się go skoro niedawno dostał nowy, kilkuletni kontrakt. Nie wydaje mi się żeby była to zagrywka mająca na celu wyciągnięcie za niego większej kasy. Ferguson chyba widzi coś w Ando i jak już pisałem w innym dziale transfer na środek pomocy to priorytet, natomiast Brazylijczyk może dalej być wykorzystywany jako rezerwowy albo trzeci środkowy pomocnik.
31-05-2011 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #187
Re: Anderson
Ja Wam tylko przypomnę, to co już kiedyś mówiłem. Jeśli SAF w końcu twardo zacznie na niego stawiać, Brazylijczyk rozkwitnie nam, jak Nani.

Jednak, czy postawić na niego nikogo nie kupując do środka? Myślę, że to nie jest najlepsze rozwiązanie. Nawet gdy kupimy kogoś o charakterystyce ofensywnej, to nie będzie to w żaden sposób koligowało z regularną grą Andiego, bo jak wiadomo Brazyliano może też grać trochę głębiej, więc spoko.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
31-05-2011 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #188
Re: Anderson
Ja od dawna nie widziałem w Andersonie materiału na zawodnika robiącego u nas karierę. Może szczęście co do zdrowia pomoże mu uzyskać zadowalający poziom, jednak następny sezon jest niewątpliwie decydującym. Wobec wielkiej dziury w środku pola po ostatecznym pożegnaniu Hargo, emeryturze Scholesa, a może i rezygnacji z Gibsona, Ando powinien zostać (sam się sobie dziwuję, że tak twardo za tym obstaję) - Cleverley wszystkiego nie załata. Szczególnie, że defensywne zadania to chyba nie dla niego są :?

Gdzie jest Groszek?
01-06-2011 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #189
Re: Anderson
Hehe, ten sezon też ludzie określali jako decydujący.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
02-06-2011 01:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
wicior Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 0
Post: #190
Re: Anderson
Ando zakomunikował, że może zastąpić Rudego.

".. nie ważne, że przeciwnikiem jest kilka tysięcy kilometrów dystansu dzielącego nas od ukochanej drużyny, kibicem jest się zawsze.." - MAN UNITED <3
18-07-2011 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #191
Re: Anderson
Jest moim idolem, ale nie wiem, czy by podołał :cry: . No, ale jeśli Ferguson nie kupi nikogo do środka, to Anderson będzie grał pewnie regularnie i kto wie, może w końcu wybuchnie jego potencjał.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
18-07-2011 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #192
Re: Anderson
Dwa warunki, żeby grał bardzo dobrze:
1. Brak kontuzji (a przynajmniej tych poważniejszych).
2. Częste wystawianie go przez Szkota.

Czemu piszę o tym drugim warunku? Ano, Anderson IMO w ogóle nie potrafi sobie poradzić z rotacją w srodku pomocy. Po 3 świetnych występach i dwóch meczach spędzonych na ławie - już zaczyna grać o klasę niżej. Nie mówię, że ma grać w każdym meczu. Ale jakby zdołał zagrać te 35 meczów w sezonie to byłbym spokojny o to, że będzie grał dobrze. Taka jest moja teoria, jest dość osobliwa, ale moja. Wink

Aleeee.... jak Gibson pójdzie to tak czy siak musimy kupić kogoś do środka pomocy i basta.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-07-2011 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #193
Re: Anderson
Ja bym chciał, aby w końcu SAF zaczął wystawiać Andersona trochę wyżej, dał mu trochę swobody, aby mógł przynajmniej w jakimś stopniu pójść do przodu, jak jeszcze to robił grając w Brazylii czy FC Porto.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
18-07-2011 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #194
Re: Anderson
Jak nie zacznie mądrzej i dokładniej podawać, to nic mu nie pomoże.



Mój Blog: Pod presją czasu
19-07-2011 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #195
Re: Anderson
Przecież pokazał, że potrafi zajebiste piłki posyłać.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
19-07-2011 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości