Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #241
Re: Anderson
Mubinio napisał(a):Tyle, że fajnie by było, jakby jeden albo drugi nie bał się huknąć z dystansu
Darron Gibson 8-)
Carrick przestał, bo za często strącał samoloty. Nie wolno tego robić.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
25-11-2011 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #242
Re: Anderson
Czyli skrzydła są zależne od środka pola, ale środek pola od skrzydłowych już nie?? Jak skrzydła nie odciążają środka to tym w środku gra się dużo gorzej. Po krótce chodziło mi o to samo co napisał Mubinio.
25-11-2011 20:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #243
Re: Anderson
Mnie to rozpierdala jak ktoś uporczywie twierdzi, że nasz środek jest tylko od tego żeby rozbijać ataki przeciwnika i podawać najbliższemu obrońcy lub dawać piłe na skrzydło - mega gratsy!

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-11-2011 01:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #244
Re: Anderson
Zwłaszcza, że początek sezonu udowodnił, że tak być nie musi :|

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
26-11-2011 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #245
Re: Anderson
Nie jest tylko od tego, ale takie są ich główne zadania. I nie chodzi o "podanie do najbliższego obrońcy" - taki Carrick zaliczył w tamtym sezonie LM więcej podań do przodu niż Xavi(40% podań na dalsza odległość niż 10 m, Xavi -29%), a i tak jest krytykowany za brak kreatywności i podania do tyłu albo wszerz.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-11-2011 11:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #246
Re: Anderson
Spoko, ale jak się już w liczby bawimy to Carrick w zeszłym sezonie LM: 11 spotkań, jedna asysta, 7 strzałów na bramke. Xavi: 11 spotkań, 2 gole, 3 asysty i 16 strzałów na bramke. Zresztą tu nie chodzi o krytykę Carricka, tu problem jest bardziej złożony i skoro jesteśmy przy (a właściwie w) temacie Andersona to jeśli w 2007 za wtedy bodajże 19-letniego Brazylijczyka klub wydaje plus minus (według różnych źródeł) 17Ł, to nie wiem jaki jest teraz problem w kupieniu kogoś za te dwadzieścia kilka baniek, no chyba gorzej być nie może. Chyba, że talent Andersona wciąż się ukrywa i eksploduje wzorem Grzegorza Kiełbasy Piechny koło 30-stki? Nasz środek jest jaki jest, jakoś sobie radzi, lepiej lub gorzej. Chciałbym jednak by był w drużynie ktoś taki jak Rudy, ktoś przed kim obrońcy i DMy srali w gacie kiedy ten był na 30 metrze, bo nie wiadomo było czy rzuci piłe na skrzydło, czy rzuci ją za obrońców, czy uderzy z dystansu, pójdzie na klepke etc. Teraz przed kim Ci obrońcy mają się srać? (no dobra Arsenal dyga kiedy na boisku jest Ji)

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-11-2011 12:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #247
Re: Anderson
Są schodzący do środka Nani i Young, którzy mogą straszyć. Nie rozumiem tej gadki, że rywale się muszą ich bać. Najważniejsze, żeby wykonywali swoją robotę, a w tym sezonie rzadko kiedy zawodzą.

Cytat:Spoko, ale jak się już w liczby bawimy to Carrick w zeszłym sezonie LM: 11 spotkań, jedna asysta, 7 strzałów na bramke. Xavi: 11 spotkań, 2 gole, 3 asysty i 16 strzałów na bramke.
Biorąc pod uwagę ile Barcelona utrzymuje sie przy piłce to statystyki Carricka na tle Xaviego wyglądają jak najbardziej przyzwoicie.

Cytat:to jeśli w 2007 za wtedy bodajże 19-letniego Brazylijczyka klub wydaje plus minus (według różnych źródeł) 17Ł, to nie wiem jaki jest teraz problem w kupieniu kogoś za te dwadzieścia kilka baniek, no chyba gorzej być nie może.
Może Ferguson nie widzi odpowiedniego kandydata? Może właśnie nie chce popełnić tego samego błędu i kupić zawodnika, który jest przystosowany do gry wyżej na boisku? Ando przecież w Porto nie grał tak głęboko jak u nas. A może po prostu wychodzi (i jak dla mnie słusznie) z założenie, że środek wykonuje swoją robotę, a fajerwerki dadzą w następnych latach dobijający się do pierwszego zespołu młodzi.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
26-11-2011 12:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #248
Re: Anderson
michal85 napisał(a):fajerwerki dadzą w następnych latach dobijający się do pierwszego zespołu młodzi

Oby.
Zresztą ja się nie bawie w FMa ale troche fajerwerków i teraz mógłbym pooglądać. Moim zdaniem tacy zawodnicy na rynku są, problem polega chyba na utwierdzaniu się Ferga w swojej nieomylności.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-11-2011 12:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #249
Re: Anderson
Cytat:Anderson is back in training with the first team squad, and should be available for the busy New Year programme, and Cleverley, too is on schedule for a return soon after Christmas.

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 43660.html

Cały tekst jest o Pogbie, ale trochę dobrych wieści o Ando. Jakby wrócił już w styczniu byłoby super, bo miał chyba pauzować do lutego czy innego marca.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
17-12-2011 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #250
Re: Anderson
Jego powrót na pewno wyszedłby drużynie na dobre, tym bardziej przy obecnych problemach kadrowych.

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-12-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #251
Re: Anderson
[Obrazek: 136265940.jpg?v=1&c=IWSAsset&k=2...82482EEF7B]

Anderson bez dredów, to nie ten sam predator, ale chyba zrzucił parę kilo i już nie jest grubaskowaty.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-12-2011 15:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #252
Re: Anderson
Świetnie, IMO ten koleś jak przychodził w 2007 miał jedną z lepszych szybkości i zwinności w tej lidze, a przy tym wcale nie był fizycznym ułomkiem. A potem stał się jebanym taranem. :/

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
30-12-2011 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #253
Re: Anderson
Mam już dość, sprzedać, najlepiej w czerwcu tak by nie straszyć kibiców że może zostać na kolejny sezon.
11-03-2012 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #254
Re: Anderson
Cytat:Sir Alex Ferguson has also confirmed Anderson is out for between four and five weeks with a hamstring injury
Czyli w lecie nie sprzedamy, bo będzie po kontuzji i go pewnie nikt nie będzie chciał...

Nie ma już co liczyć na wybuch jego talentu (pytanie czy on go miał?). Początek sezonu rozbudził nadzieję, jednak powera znów starczyło raptem na kilka meczy. Trudno, trzeba spojrzeć wprawdzie w oczy - Anderson jest za słaby na ten klub.



Mój Blog: Pod presją czasu
14-03-2012 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #255
Re: Anderson
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... idfielder-

15 milionów za Andersona to są jakieś żarty z kosmosu wzięte Doprowadzenie do takiego transferu byłoby czymś genialnym w wykonaniu naszych negocjatorów :lol:

Gdzie jest Groszek?
14-06-2012 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości