Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anderson
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #286
RE: Anderson
[Obrazek: 158945332-anderson-of-manchester-united-...jC0f3Qk%3d]

Andi wrócił do treningów Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-01-2013 14:04 przez RedLucas.)
04-01-2013 14:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #287
RE: Anderson
Chwała Panu, że wraca. Jak dogra do końca sezonu bez kontuzji to będzie można (oby, przy kontynuacji formy sprzed kontuzji) mówić, że mamy w kadrze trzeciego pełnoprawnego, solidnego środkowego pomocnika.
Nie jest z tym najlepiej, zważywszy, że Scholes może grać co drugi mecz, Fletcher - nie wiadomo, Kagawa woli grać z przodu, a Powell jeszcze jest zbyt nieopierzony. I zostajemy z Carrickiem, Cleverleyem i - daj Boże - Ando.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-01-2013 17:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #288
RE: Anderson
Tak myśląc o naszych ewentualnych wspomnieniach i podsumowując ten sezon doszedłem do wniosku, że tak jak z początku zawsze broniłem Ando, od dwóch lat chciałem, żeby go sprzedać, tak teraz chcę, żeby został. Skoro już tyle czasu trenerzy zdecydowali się czekać na objawienie Andiego, to głupotą byłoby go sprzedawać akurat teraz, gdy IMO rozegrał swój najlepszy sezon w United. Naprawdę dużo było w tych rozgrywkach występów dobrych i bardzo dobrych. Za to bardzo mało było spotkań, w których nie dało się na niego patrzeć. Andi nie narzeka na swoją pozycję w klubie, IMO idealny chłopak do rotacji w środku pola.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
13-05-2013 18:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #289
RE: Anderson
Nie ma sensu sprzedawać bo powody są dla mnie dwa:

- nie przeszkadza, dużo nie zarabia, wprowadza dobrą atmosferę.

- odchodzi nam Roo i Paul z opcji do środka
13-05-2013 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #290
RE: Anderson
Dokładnie. Na tą chwilę nie ma chyba nawet takiej opcji żeby sprzedać Ando. Jeśli Roo rzeczywiście odejdzie, to dopiero przy kupnie dwóch graczy o odpowiedniej charakterystyce do środa pola można by myśleć o sprzedaży Brazylijczyka.
13-05-2013 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #291
RE: Anderson
Gość od 6 lat zawodzi oczekiwania, więcej się leczy niż gra a jak gra to nie robi jakiejś wielkiej różnicy...
Moim zdaniem do odstrzału razem z Valencia.
13-05-2013 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #292
RE: Anderson
(13-05-2013 19:49)Undermine napisał(a):  Gość od 6 lat zawodzi oczekiwania, więcej się leczy niż gra a jak gra to nie robi jakiejś wielkiej różnicy...
Moim zdaniem do odstrzału razem z Valencia.

Valencii po jednym słabym sezonie nie sprzedawałbym. Dajmy mu przepracować w pełni okres przygotowawczy i zobaczymy, co będzie grał w nowym sezonie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-05-2013 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #293
RE: Anderson
mufc.pl napisał(a):W zeszłym sezonie grałem dobrze przez sześć spotkań, a potem zacząłem czuć kolano. Grałem z bólem, wytrzymałem kolejne spotkania, bo chciałem pomóc drużynie, ale potem musiałem zrobić sobie przerwę - wyjaśnia Brazylijczyk. - Czułem, że robię krok do przodu i dwa do tyłu. Gdy tylko pomyślę, że wszystko jest w porządku, łapię kontuzję.

- Sir Alex Ferguson dużo mi pomógł. To fantastyczna osoba, ale nowy menedżer oznacza nową mentalność i to mi się podoba. Treningi u Davida Moyesa są ciężkie, ale mi to odpowiada. Muszę dużo biegać i czuję siłę w nogach. Muszę trzymać formę i zgubić wagę; do najlepszej wagi brakuje mi jeszcze dwóch kilogramów.

- Poważnie podchodzę do gry. Być może w przeszłości zbyt często żartowałem, chciałem grać wesołego Brazylijczyka, byłem też młodszy. Teraz jestem bardziej poważny, zacząłem właściwie jeść i spać. Muszę o siebie dbać, jeśli mam się pokazać z najlepszej strony.

Cieszą mnie te słowa Andersona. Wprawdzie uważałem, że po sezonie powinniśmy i się z nim pożegnać, ale z racji tego, że jest nowy trener i każdemu chce dać szansę, więc wiadomo, że Andi zostanie. Niemniej jedak takie podejście Brazylijczyka jest jak najbardziej in plus. Dla niego to nowy start- dobrze, że daje sobie sprawę, że musi się wziąć za siebie, zrzucić wagę i ciężko pracować by znaleźć uznanie w oczach Moyes'a. Dla niego to wręcz okazja na nowe zaistnienie w drużynie. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki by w tym sezonie wreszcie zagrał tak jak od niego się oczekuje.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
05-08-2013 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #294
RE: Anderson
To niech popracuje nad wydolnością w trakcie tych ćwiczeń. Zapierdalać za tyle, ile on bierze, zmienić strone czy dać prostopadłą też umiem. I też wytrzymam 30 minut meczu, a potem będę dreptał. Osobiście bardzo cenię Andiego, trochę niespełniony talent.
05-08-2013 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #295
RE: Anderson
W sumie to nie wiem, czy jest ktoś kto wątpi w talent Andersona. Niestety z różnych względów nie jest go w stanie wykorzystać, lub robi to bardzo sporadycznie, w dodatku należy do zawodników kontuzjogennych, którzy po powrocie do zdrowia długo stabilizują formę... Nie wiem, może po prostu musi ostro zapierdzielać, żeby utrzymać optymalną masę ciała, a jak ma kontuzję i nie może ćwiczyć to następuje efekt yo-yo Tongue Gdyby był w stanie utrzymać formę, wagę i zdrowie to byłby zawodnikiem podobnej klasy co Fabregas. Ja jednak w niego nie wierzę, od lat to ciągle to samo i chociaż życzę mu jak najlepiej to spodziewam się takiego samego sezonu w jego wykonaniu jak wszystkie poprzednie w barwach United.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2013 09:49 przez Silvan.)
06-08-2013 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #296
RE: Anderson
No też mi się wydaje, że to trochę taki odgrzewany kotlet. No ale przyczyny słabej gry każdy dobrze zna i może Moyes'owi uda się dotrzeć do Andersona i spróbować go naprawić go od innej strony. Niemniej jednak liczę, że Anderson nowy nie będzie traktowany jako transfer do środka.
I jeszcze jedno, zawodnik nie jest kontuzjogenny tylko gra może być kontuzjogenna. Zawodnicy są raczej podatni na kontuzje ale sami ich sobie nie generują Tongue
06-08-2013 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #297
RE: Anderson
Hubson napisał(a):zawodnik nie jest kontuzjogenny tylko gra może być kontuzjogenna. Zawodnicy są raczej podatni na kontuzje ale sami ich sobie nie generują

W przypadku Andersona, wszystko jest możliwe Tongue

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
06-08-2013 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #298
RE: Anderson
Hubson napisał(a):I jeszcze jedno, zawodnik nie jest kontuzjogenny tylko gra może być kontuzjogenna.
Drwale ze Stoke są kontuzjogenni.

-----

Odkryłem właśnie jedną z chyba niewielu rzeczy, którą Moyes robi naprawdę dobrze, konsekwentnie i przynosi to efekty.
W okolicy boiska nie widuję Grubasa.

Gdzie jest Groszek?
23-10-2013 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #299
RE: Anderson
Ciekaw jestem ile kosztował pobyt Andersona w United licząc pensje i cenę zakupu z Porto.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
23-10-2013 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #300
RE: Anderson
O dużo za dużo.

Wydaje się, że to koniec Andersona. Moyes nie stawia na Brazylijczyka i bardzo dobrze. Uwielbiam Predatora, jednak na United jest po prostu za słaby. Miał przebłyski wielkiego talentu, jednak nie potrafił rozegrać więcej niż kilka dobrych spotkań.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-10-2013 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości