Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(16.02.08) Manchester United - Arsenal Londyn 4:0!
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #76
 
Kiedys w jakims temacie pare forum temu zebrałem wszystkie najlepsze wypowiedzi Wengera i naprawde facet bije na łeb Alexa czy Mourinho. Fakt na sedziego zawsze mozna najechac ale jego teorie o przegranych spotkaniach zawsze budziły moj niesmak

Kiedys po meczu z nami (2-2) stwierdził ze jest rozczarowany ze dali sobie odebrac wygrana , przypomne było 1-0 p ggolu ruuda pozniej col trafił chyba z uda ,pozniej trafił Henry i minute pozniej giggs z głowki.Wiec rozmowa była taka ze wenger powiedział ze jest zły bo dali sobie szybko wyrownac, na pytanie czy był spalony odpowiedział ze nigdzie spalonego nie było, jak pokazały powtorki byl ponad 2 metrowy spalony,ta sytuacja dla mnie osmieszył sie raz na zawsze.

Kiedys chyba jakis angielski dziennik robił statystyke ile karnych dostawał arsenal kiedy w zarzadzie Fa siedział Dein(arsenal) okazało sie ze znacznie wiecej niz wtedy kiedy ten człowiek opusicł Fa, bardzo dziwny zbieg okolicznosci. to miedzy innymi dzieki niemu Ferdinand dostał takie zawieszenie, w jego organizmie nie wykryto nic i dostał taka kare i Dein mowil ze ni mozna pozwalac na takie procedery, tymczasem pare dni wczesniej czy pozniej jakis zawodnik City nacpał sie co wykryły badania i dostal .....pare tygodni zawieszenia. ciekawe. Zobaczmy jak niska kare dostali piłkarze arsenalu po zdarzeniu kiedy karnego nie trafil Ruud, taki Keown dostał zenujaca kare a za uderzenia gracza z premedytacja w głowe powinien nie zagrac do konca sezonu.
To były naprawde druzgocace argumenty co sie działo gdy Dein zasiadywał w FA, Arsenalowi zawsze sie upiekło. To sa fakty ktore byly i nie mozna z nimi dykutowac.
Ostatnio przeczytałem ciekawa rzecz na serwisie arsenalu na temat sedziego ktory prowadził nasz mecz z Tottenhamem(1-1) uznawajac go za naszego pieska itp... i czytam czytam i czytam ale o meczu z boltonem sie nie doczytałem kiedy ten sedzia pozwalal łamac naszych co chwile.

Odkad odszedł Dein z Fa skonczyły sie głupie karne dla arsenalu i caly niesmak.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
19-02-2008 00:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
GargiAFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
Maro11 napisał(a):Kiedys chyba jakis angielski dziennik robił statystyke ile karnych dostawał arsenal kiedy w zarzadzie Fa siedział Dein(arsenal) okazało sie ze znacznie wiecej niz wtedy kiedy ten człowiek opusicł Fa, bardzo dziwny zbieg okolicznosci.

Chyba nie insynuujesz , że Dein miał cokolwiek z tym wspólnego. W to na pewno nie uwierze...! Ja uważam , że to tylko zbieg okoliczności. Mam pytanie.... mógłbyś tu podać tą statystyke z tego artykułu , bo bez dowodów to każdy sobie może takie coś napisać! pozdrawiam
19-02-2008 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
Statystyka byla robiona rok temu wiec wybacz ale nie zapisalem wiec mozesz zarzucic mi niewiedze lub brak argumentu.

jednak jak wytłumaczyc 8 miesiec dla Ferdinanda za niestawienie sie na kontrole podczas gdy zawodnik city z branie dostał pare tygodni?

Jak to sie ma do słow Deina ktory tak najechał na Rio?

Zobacz jakie kary dostali pilkarze Arsenalu po meczu z nami. keown za uderzenie ruuda dostał zenujaca kare.

Wiceszefem FA był Dein ktory jest przyjaciele Wengera i nigdy nie ukrywał przyjazni z Henrym.

To sa fakty.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-02-2008 00:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
GargiAFC napisał(a):Chyba nie insynuujesz , że Dein miał cokolwiek z tym wspólnego
Od insynuacji na forum jest kto inny, a tu jest sprawa oczywista Smile

Maro11 napisał(a):pare forum temu
dobre :lol: ale faktycznie tak jest, nie operujemy już latami czy miesiącami,ale forami :lol:

Tam Maro jeszcze większe jaja były nawet niż to uderzenie Keowna... Oprócz Mutu ktoś tam jeszcze sezon wcześniej był złapanay na tym samym i dostał chyba 5 miechów, a Mutu o ile dobrze pamiętam dwa lata

Wpływ Deina na niektóre decyzje wówczas podjęte był oczywisty, sam fakt dobierania sędziów do spotkań Arsenalu już z definicji był haniebny (w takich wypadkach nawet nie trzeba nic udowadniać, sam fakt jest kompromitujący), aczkolwiek daleki byłbym też od stwerdzenia, że Dein miał faktycznie jakiś większy wpływ na losy mistrzostwa
Zresztą dla mnie odbieranie mistrzostwo Juventusowi tez było śmieszne, bo akurat wg mnie na ich mistrzostwo większego wpływu nie mieli... Zresztą jak to kiedyś o tej aferze czytałem, to zdarzały się tez mecze w których sędzia był przekupiony, ale nie mógł się wykazać, bo drużyna i tak była lepsza i tak wygrała
20-02-2008 10:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Maciek napisał(a):dobre Laughing ale faktycznie tak jest, nie operujemy już latami czy miesiącami,ale forami Laughing

Choć jeśli uznać podział na "starą" i "nową" bazę forum, to Maro się do końca nie przejęzyczył :wink: Sam mam natomiast wrażenie, że FA zawsze lubi nam robić pod górkę - kary dla Alexa, zawieszenia itd. - już nawet bez rzekomych "wpływów" Arsenalu.

capo di tutti capi

MUSC PL
20-02-2008 16:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Ciampel napisał(a):Choć jeśli uznać podział na "starą" i "nową" bazę forum, to Maro się do końca nie przejęzyczył
Nie, nie. Ja mówie o nas w sensie członkach tej całej "starej gwardii". Niechodzi nawet o to forum, ogólnie jak chcemy wiedzieć co kiedy było to mówimy na którym forum to było, a nie okreslamy tego czasowo
20-02-2008 17:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maro11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #82
 
Dodam jeszcze afere z jedzieniem ktrym oberwał Ferguson od zadownikow Arsenalu , wszystko obeszło sie bez wiekszych kar.

Stara gwardia, by³y moderator i felietonista tej stronki
20-02-2008 18:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #83
 
moze nie zupelnie ale na temat ale post maro przypomnial mi:

Francuz był bardzo zły po rewanżu, bo w czasie udzielania wywiadu telewizyjnego, kilku graczy Tottenhamu, przypadkowo, oblało go szampanem. Tuż przed Francuzem w pokoju dla mediów wypowiadał się asystent trenera Juande Ramosa Gus Poyet. Kilku zawodników (m.in. Jermaine Defoe) chciało mu zrobić niespodziankę, pech chciał, że gdy wpadli do pokoju z szampanem stał już tam Wenger. Tottenham wystosował specjalne przeprosiny.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
20-02-2008 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości