Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(04.03) Manchester UNITED vs Olympique Lyon 1:0
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Fiend napisał(a):Ale wtedy to chyba w pierwszym meczu byl remis 0-0. A dopiero na naszym stadionie padl wynik 1-1. A to jest juz calkowicie odwrotna sytuacja
Ja w przeciwieństwie do ciebie jeszcze wyniku rewanżu nie znam Smile Dlatego trudno mi powiedzieć czy to sytuacja odwrotna czy nie. Chodzi o odpadnięcie przez remisy bramkowe u siebie, z oczywistych względów chodzi mi o 2-2 w zwyż na Old Trafford - pisałem o tym szerzej w temacie o LM


Ciampel napisał(a):Tylko dwa na kolejkę (po jednym we wtorek i środę) - choć i z tym bywa ciężko, bo nie we wszystkich krajach transmisje w HD są na porządku dziennym.
To raczej kwestia gdzie te kamery telewizje ze sobą zabiorą Smile No a Anglia, Old Trafford, to raczej jedno z miejsc w którym HD powinno być
Zdziwiłeś mnie tym, myslałem, że każdy mecz puszczają w wysokiej rozdzielczości, na C+ jest tak transmitowana większość spotkań (tyle, że ja nie mam tego dekodera)

Ciampel napisał(a):W każdym razie nie najlepsza dykcja + Szol i Les Ferdinand
O ile przejęzyczenie się i wspomnienie imienia wujka Rio jeszcze moge zrozoumieć, to a propos "Szola" to mam nadzieję, że to fonetycznie napisałeś o nazwisku Mehmeta byłego gracza Bayernu... Bo jak chodzi o naszego Paula18 to już jest wtopa...


Thevil napisał(a):W destrukcji oczywiście ustępuje Hargreavesowi, ale w konstruowaniu znacznie go przewyższa.
Akurat w MU Carrick właśnie w aspekcie destrukcji poczynił największe postępy więc może bądźmy wobec niego fair Smile


Co do Fletchera to mnie też przeszło przez myśl, że pomoc Nani-Carrick-Fletcher-Ronaldo byłaby niezła, młoda i nieźle rozumiejąca się na boisku.
Oczywiście, że Fletcher umiejętnościami nie jest (może "jeszcze",może nigdy nie będzie) na tym poziomie co Scholes czy Hargreaves, ale skoro jest w formie i czuje się na boisku pewnie, to dlaczego ma nie zagrać? Nie rozumiem.
27-02-2008 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
WoLaK napisał(a):Tylko trzeba pamiętać,że nie mogą grać w każdym meczu,bo się delikatnie mówiąc zajeżdżą.

Dobrze wiesz że przy tak dużej rywalizacji jest to niemożliwe :wink: Mi chodziło o to by grac tym zestawieniem w tych trudniejszych spotkaniach z wymagajacymi rywalami ,a w konfrontacjach z niżej notowanymi ekipami grają zmiennicy.
Sam widzisz ze nawet Fletcher ostatnio pali sie do gry :roll:

Zreszta po meczu z Fulham bedziemy wiedziec kto z pomocników wybiegnie na mecz z Lyonem...

WoLaK napisał(a):Na pewno bym się nie spodziewał bardzo ofensywnego ustawienia.

Nie mam pojęcia co wymyśli Ferguson ,ale ja mimo wszystko trzymam kciuki że postawi własnie na to ofensywne ustawienie ktorym gramy najlepszą piłke :twisted:
27-02-2008 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Thevil Offline
Member
***

Liczba postów: 155
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Maciek napisał(a):Thevil napisał:
W destrukcji oczywiście ustępuje Hargreavesowi, ale w konstruowaniu znacznie go przewyższa.

Akurat w MU Carrick właśnie w aspekcie destrukcji poczynił największe postępy więc może bądźmy wobec niego fair Smile
Ale chyba nie zaprzeczysz, że Hargo akurat w aspekcie destrukcji
jest po prostu lepszy od Carricka? Co żadną ujmą dla Michaela chyba nie jest Smile

Dobrze, że w decydującej fazie sezonu zaczynamy grać na bardzo dobrym, pewnym poziomie i co ważne - kontuzje nie dręczą kluczowych graczy. Jeśli tylko poprawimy grę na wyjazdach w LM, to powtórzenie sukcesu sprzed 9 lat stanie się bardzo realne. :wink:
27-02-2008 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Maciek napisał(a):To raczej kwestia gdzie te kamery telewizje ze sobą zabiorą Smile No a Anglia, Old Trafford, to raczej jedno z miejsc w którym HD powinno być
Zdziwiłeś mnie tym, myslałem, że każdy mecz puszczają w wysokiej rozdzielczości, na C+ jest tak transmitowana większość spotkań (tyle, że ja nie mam tego dekodera)

W tym problem, że nie wszędzie te kamery chcą zabierać. Tak było w przypadku Hiszpanii, mecz na Santiago Bernabeu z Romą będzie bodaj premierowym spotkaniem w HD, jeśli mowa o Półwyspie Iberyjskim. Dodajmy też, iż w OE takie zwyczaje mamy bodajże od ponad roku Wink

Maciek napisał(a):O ile przejęzyczenie się i wspomnienie imienia wujka Rio jeszcze moge zrozoumieć, to a propos "Szola" to mam nadzieję, że to fonetycznie napisałeś o nazwisku Mehmeta byłego gracza Bayernu... Bo jak chodzi o naszego Paula18 to już jest wtopa...

Otóż to, na myśl także nasunęła mi się postać słynnego Bawarczyka, ale nijak nie mogłem się doszukać jego nazwiska w wyjściowej jedenastce Lyonu, nie mówiąc już o naszej. Także, panie Jóźwiaku, następnym razem więcej obeznania Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
27-02-2008 15:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Thevil napisał(a):Ale chyba nie zaprzeczysz, że Hargo akurat w aspekcie destrukcji
jest po prostu lepszy od Carricka?
Nie zaprzeczę, bo jakbym miał w ogóle znaleźć lepszego destruktora od będącego w formie Hargreavesa, to długo bym musiał szukać i skutek byłby niepewny.
W każdym razie chodziło mi o to, że Carrick gra wystarczająco dobrze w tym aspekcie, by jego występ kosztem OH (a może zagrają razem - sam chyba byłbym za tym rozwiązaniem) naraził nas na szwank w odbiorze i przechwytach Smile Szczególnie, że Michael ogólnie rzecz biorąc w formie jest lepszej


Ciampel napisał(a):W tym problem, że nie wszędzie te kamery chcą zabierać. Tak było w przypadku Hiszpanii, mecz na Santiago Bernabeu z Romą będzie bodaj premierowym spotkaniem w HD
Ligowe mecze często lecą w HD, mówie o Primera Division
No nic, pożyje jeszcze nadzieją, że jednak wezmą te kamery na OT, chociaż nie jest to dla mnie szczególnie ważne szczerze mówiąc, a zrobiłem z tego wielki problem :lol:

Zobaczymy jak to będzie, póki co priorytetem jest mecz z Fulham w lidze
27-02-2008 20:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #21
 
Duzymi krokami zbliza sie ten jakze wazny dla nas mecz. Oczywisice trzeba go wygrac. Zagramy najmocniejszym skladem. Wypoczety powinien byc duet Ro&Ro i to wlasnie on powinien nas poprowadzic do zwyciestwa. Kazde zwyciestwo chocby 1:0 przyjme z radoscia, zeby tylko awansowac.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
02-03-2008 20:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Chyba nikt z nas nie bierze pod uwagę innego rozwiązania niż awans do 1/4. Wynik 1-1 z pierwszego spotkania stawia nas w lepszej sytuacji przed rewanżem. Lyon pewnie będzie chciał coś zdziała na OT, ale rozsądnie na to patrząc więcej niż 1 bramki strzelic nie powinien. Nawet gdyby Francuzi zdobyli tego jednego gola, nasza obecna forma powinna wystarczy by zapakowac przyjezdnym o to jedno trafienie więcej. Obawiam się właśnie o defensywę, najlepiej skonczyc na zero z tyłu, ale ten fantastyczny Benzema może się raz zerwac i strzelic. Awans, awans i jeszcze raz awans.

UNITEED :!:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-03-2008 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #23
 
To się zgadza. Nie wyobrażam sobie żeby United odpadli w tak wczesnej fazie rozgrywek. A już zupełnie wykluczam żeby powtórzył się scenariusz z 2004 roku kiedy wyeliminował nas późniejszy zwycięzca FC Porto (wtedy też było 1:1 na wyjeździe w pierwszym meczu). Teraz mamy jednak dużo silniejszy skład. Wierze w zwycięstwo Manchester United. Typuję 3:1...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
spalacz napisał(a):kiedy wyeliminował nas późniejszy zwycięzca FC Porto (wtedy też było 1:1 na wyjeździe w pierwszym meczu).

Wtedy 1:1 było na Old Trafford w meczu rewanżowym. Bodajże Costinha do spółki z McCarthym nas załatwili. A w Portugalii to my przegraliśmy 2:1 (Benek x2?)...

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
03-03-2008 16:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
spalacz napisał(a):A już zupełnie wykluczam żeby powtórzył się scenariusz z 2004 roku kiedy wyeliminował nas późniejszy zwycięzca FC Porto (wtedy też było 1:1 na wyjeździe w pierwszym meczu).

Wtedy w pierwszym meczu było 2-1 dla Porto.

Z obozu wroga:Lille-Lyon 0:1,gola strzelił Brazylijczyk Fred w 32 minucie.

Też sobie nie wyobrażam innego rozwiązania niż zwycięstwo i awans United.Sir Alex Ferguson powiedział że po zwycięskim meczu z Fulham ma spory dylemat jaki skład wystawić we wtorkowym meczu z Lyonem.Myślę że Szkot ma na myśli głownie środek pola,jeszcze parę dni temu wydawało się że na pewno zagra Carrick i teraz pytanie kto obok niego?tymczasem po sobotnim zwycięstwie wygląda na to że do roli pewniaka urósł Scholes i kwestią pozostaje to kto wystąpi obok byłego reprezentanta Anglii,jestem zdania że jednak największe szanse ma na to nie Hargreaves,ale Carrick.Jeszcze mały znak zapytania można postawić przy skrzydłowych,pewnie zdaniem niektórych na bokach powinni zagrać Ronaldo i Nani,ja jednak uważam że w podstawowym składzie na boisko powinni wyjść Ronaldo i Giggs i jestem przekonany że jeśli Walijczyk będzie zdrowy to wystąpi jutro od pierwszej minuty.Pozostałe pozycje to raczej jasna sprawa.

CONCILIO ET LABORE
03-03-2008 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #26
 
A tak mój błąd sorry...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
03-03-2008 16:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #27
 
Ja uwazam, ze gdy Carrick gra razem ze Scholsem to nie pokazuje na co go tak naprawde stac. Od poczatku gdy Carrick przyszedl do naszego zespolu to o wiele lepiej gral, gdy na boisku nie bylo Scholesa. Niestety ale rozgrywajacy w zespole moze byc tylko jeden. Dlatego uwazam, ze zagrac powinien Hargo z Carrickiem.
To jest zbyt wazny dla nas mecz by wpuszczac juz od pierwszych minut Scholesa, ktory rozegral dopiero 1 przyzwoity mecz.

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
03-03-2008 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Fiend napisał(a):Ja uwazam, ze gdy Carrick gra razem ze Scholsem to nie pokazuje na co go tak naprawde stac.

W ogóle się z tobą nie zgadzam,owszem najlepszy mecz Carricka w poprzednim sezonie to był ten z Romą na Old Trafford zakończony naszym zwycięstwem 7-1 i wtedy co prawda Scholes nie wystąpił gdyż był zawieszony za czerwoną kartkę,ale tak na dobrą sprawę to były zawodnik Tottenhamu niemal cały sezon 06/07 miał znakomity i w prawie każdym meczu grał obok rudego.

Fiend napisał(a):To jest zbyt wazny dla nas mecz by wpuszczac juz od pierwszych minut Scholesa, ktory rozegral dopiero 1 przyzwoity mecz.

To jest zbyt ważny dla nas mecz by nie skorzystać z usług takiego zawodnika jak Scholes.

CONCILIO ET LABORE
03-03-2008 20:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Nic innego jak zwycięstwo jutro przed własną publicznością. Co prawda jesteśmy w lepszej sytuacji i zdawać by się mogło, że to Lyon będzie pod presją, jednak nie można zlekceważyć przeciwnika, żadnych ustawień typu 4-5-1 z grą defensywną. Nie po to chyba siedział Wazza od początku na ławce z Fulham, żeby jutro nie grać Wink Trzeba podejść do tego spotkania podobnie jak do rewanżu po przegranej z Romą w zeszłym sezonie w LM, atakować bramką Lyonu, grać tak jak zawsze Wink Na trybunach powinna być niesamowita atmosfera, liczę na to Smile

COME ON UNITED!

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-03-2008 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Danny93 napisał(a):To jest zbyt ważny dla nas mecz by nie skorzystać z usług takiego zawodnika jak Scholes.

Scholes ma spore wahania formy, co jest po trochu przejawem wieku. Gdybyśmy mecz z Lyonem na OT rozgrywali miesiąc wcześniej, bez dwóch zdań Paula trzeba by było posadzić na ławce, natomiast teraz Anglik pokazuje się ze znacznie lepszej strony (potyczka na Craven Cottage).

Jednak Anderson, Fletcher, Carrick czy OH również zasługują na wyjście w pierwszym garniturze, ich ostatnie konfrontacje w dziesięciopunktowej skali oceniłbym naprawdę wysoko. Miejsce są tylko dwa, dlatego Alex zapewne zdecyduje się na połączenie młodości, fantazji i finezji z doświadczeniem oraz spokojem Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
04-03-2008 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości