Ankieta: Kto był najlepszym piłkarzem spotkania z Tottenhamem?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin van der Sar 31.25% 5 31.25%
Rafael da Silva 6.25% 1 6.25%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 0% 0 0%
John O'Shea 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 0% 0 0%
Darren Fletcher 0% 0 0%
Michael Carrick 0% 0 0%
Park Ji Sung 62.50% 10 62.50%
Dimitar Berbatow 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #46
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
branka napisał(a):Ronaldo - ale on ma prawo być w słabszej formie
A to on bóg jest? :shock:
15-12-2008 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Są 3 powody: pierwszy - jest młody(ja zawsze młodym wybaczam spadki formy), dwa: miał dwa świetne sezony, trzy - m.in. dzięki niemu wygrliśmy w zeszyłm roku to co wygraliśmy, poza tym zdobył złota piłkę dla klubu, która choć nie jest do końca miarodajną nagrodą, to jest prestiżowa jak cholera. Poza tym miał operacje, więc miał zwichrowane przygotowanie do sezonu.
Poza tym jego słabsza forma, to i tak dobra gra.
Także, ja uważam, że ma on prawo być słabszy, nawet te pół roku - a niech teraz sie zacznie rozgrywać i prezentować lepiej i wszystko będzie w porządku.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-12-2008 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #48
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
branka napisał(a):jest młody(ja zawsze młodym wybaczam spadki formy)
Nie jesteś fanką przebraną za księdza, żeby wybaczać grzechy.
branka napisał(a):miał dwa świetne sezony
Tak, miał.
branka napisał(a):dzięki niemu wygrliśmy w zeszyłm roku to co wygraliśmy
Tak, w zeszłym roku.
branka napisał(a):poza tym zdobył złota piłkę dla klubu
Nie, dla siebie. Klub nie ma żadnego związku z nagrodami indywidualnymi.
branka napisał(a):to jest prestiżowa jak cholera
Właśnie, to tylko prestiż.
branka napisał(a):Poza tym miał operacje, więc miał zwichrowane przygotowanie do sezonu.
Carricka nie było dłużej i jakoś gra lepiej. :?
15-12-2008 10:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #49
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Kolejny rozczarowujący mecz z naszej strony. Każdy przewidywał, że będzie trudno, ale żeby przy takiej klasie zawodników występujących w Manchesterze nie strzelić żadnej bramki :shock: i co gorsze to nie jest już pierwsze takie spotkanie gdzie nie możemy znaleźć drogi do bramki przeciwnika. Piłkarze mówią, że przyjdzie to z czasem- mam nadzieje że po powrocie z Japonii przypomną sobie jak miło jest pokonywać bramkarza, już nawet nie chodzi oto aby poprawić ten bilans (chociaż swoją drogą przydało by się) tylko aby zwyczajnie wygrywać te spotkania nawet tym 1:0. Zwłaszcza że zarówno w przypadku z AV i Spursami było to jak najbardziej możliwe.
Największy opiernicz powinien zebrać:
-Ronaldo- w meczu wyglądał jakby w ogóle nie chciało mu się grać, jakiś taki zaspany przez całe spotkanie- żadnych rajdów i strzałów jak na lekarstwo, a taki gracz widząc że drużynie nie idzie powinien dać z siebie to co najlepsze i pokazać jakim jest liderem... a tu nic :/
- no i Berbatov- ja rozumiem że niemalże cały stadion mu nie sprzyjał, ale żeby nie wykazywać prawie żadnego zaangażowania, chęci (szczególnie w pierwszej połowie było to aż za nadto widoczne)- bardzo słabe spotkanie Bułgara
Co do reszty zespołu to obrona zagrała poprawnie, pomoc w większości również- tylko zabrakło strzałów z dystansu. Tylko właśnie z przodu wiało nudą na kilometr... Tak jak wcześniej ktoś pisał zabrakło takiego prawdziwego lidera, który dałby siłę pozostałym- podciągnął grę. Myślałem, że skoro nie ma Roo to Ronaldo wziąłby się za to, ale on uznał że to nie jego działka.
Czekamy na duuużo lepsze mecze.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-12-2008 12:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #50
Re: PL: Tottenham 0-0 Manchester United (13.12.2008)
Lucas - masz swoje zdanie, ja swoje. Ja wybaczam błędy piłkarzom jako kibic, a ty możesz nie. Co ma tu jakiś ksiądz to rzeczy?
Carrick tez zagral słaby mecz, a Ronaldo miał kilka lepszych występów niż Carrick w tym sezonie.
Ronaldo was rozpuścił i spodziewacie się cudów - mi wystarcza dobra gra, pod warunkiem, że zacznie być skuteczniejszy(w grze na swojej pozycji).
Słabsza gra Ronaldo wynika częściowo ze słabszej gry całego zespołu - ale można tez stwierdzić , że słabsza gra Ronaldo powoduje słabsza grę zespołu - nie da się określić przyczyny i skutku, nie będzie nikt robił eksmerymentu w warunkach kontrolowanych.

Ja sie nie lubię sprzeczac o Ronaldo - jedni gbią inni, nie, ja go lubię, podoba mi się to że dojrzał(przynajmniej cześciowo) do gry w Anglii, a to z ejest kontrowersyjny to inna sprawa.

A złota piłka jest wazna dl aklubu tak samo jak dla gracza. Tak jak agroda piłkarza miesiąca jest wazna dla klubu. Bo jakby MU nie było w final eLM i go nie wygrało to Ronaldo by Złotej piłki nie dostał.

Problemem aktualnym w MU jest brak wypracowywania sobie miejsca. Ja to wiążę z jakims złym przygotowaniem i może cos nie gra "w środku" teraz już w trakcie sezonu. Ale nie jest źle, kryzys w MU to 3 miesjce w tabeli - kryzys Tottenhamu to było ostatnie miejsce w lidze.
Bywa, trzeba czekac aż przejdzie. My nic nie zmienimy gadaniem i mówieniem, że ROnaldo powinien zebrać baty - ja kibicuję klubowi, w którym kocham styl gry i charakter zawodników - dlatego ufam facetowi, który przez 20 lat takim ten zespół czynił. I nie obchodzi mnei czy MU kończy 4 czy 1 - lubię patrzec na ich grę, jeździc na ich mecze i cieszyć się z sukcesów. Mają kryzys? trudno, zdarza się, przeczekam, za pół roku znowu będa grac swoje.
Dopóki w tym zespole rządzi Fergie, będą grac ładną piłę, nawet jak przez moment maja zastój.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
15-12-2008 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości