Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ArturZ napisał(a):Polacy zagrali dobre spotkanie

Czy ja wiem... Pierwszą połowę może i tak, ale w drugiej dużo gorzej.

ArturZ napisał(a):na szczególne wyróżnienie zasługuje Gortat i Logan.

i Ignerski ;]
dende napisał(a):Czy ja wiem... Pierwszą połowę może i tak, ale w drugiej dużo gorzej.

W pierwszej połowie początek nie za ciekawy ale później było lepiej. No masz rację druga trochę słabasza.Obrony nie było prawie w cale tylko cios za cios.
To była hala Ignerskiego, musiało mu tak sporo wychodzić. W pierwszej połowie kapitalna skuteczność i doskonała walka w obronie. W drugiej było już sporo gorzej ale też nie można oczekiwać od tych ludzi cudów. Na ME w tym wieku gramy dopiero drugi raz na możliwych 5 startów. Miejmy nadzieję, że z meczu na mecz co raz bardziej będą rozkręcać się. POLSKA!
To był dobry mecz w naszym wykonaniu aczkolwiek nadal jest sporo do poprawienia. Szczególnie jeśli chodzi o obronę- zbyt łatwo Bułgarzy dochodzi do sytuacji strzeleckich, czasami wręcz z dziecinną łatwością mijali naszych pod koszem.
Ale nie ma co wybrzydzać, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej- dzisiaj czas na Litwę.
POLSKA - Litwa 86:75!!!

Świetna gra , trzy trójki Ignerskiego pod rząd w czwartej kwarcie! Już wtedy było pewne, że Litwini nie wygrają tego meczu. Jesteśmy w gazie! Jutro czas na Turcję. Logan sporo strat w końcówce, cóż bywa i tak czasem Big Grin Doping mega, brawo koszykarze, brawo publika!
Na plus Lampe, Igerski, Gortat , Logan ahhh to było coś pięknego Big Grin POLSKA!!!!
Nasi koszykarze zagrali lepiej niż z Bułgarią i widać że są na gazie. Litwini chyba nie wierzyli w sukces i się poddali. No i jak zwykle kibice stworzyli dobrą atmosferę. Z takimi kibicami aż chce się grać i wygrywać. Turcy szykujcie się !!! Big Grin
Świetny mecz, kto by się spodziewał, że pokonamy Litwinów różnicą 11 punktów. Po 3x3 Ignerskiego było jasne, że tego meczu nie przegramy. Przed rozpoczęciem mistrzostw marzyłem o tym żeby nasi wyszli z grupy, ale po tym co pokazali dzisiaj wierzę że zdobędą medal

Gortat drugi mecz z rzędu double-double.
Turcy rozgromili wczoraj Bułgarów 94:66, dziś będzie cholernie ciężko ale patrząc na naszą grę mamy spore szanse na komplet zwycięstw w fazie grupowej. Jedyną naszą bolączka może być ciągła gra Logana który wczoraj w ostatniej kwarcie miał z 5 strat :x i Gortata. Ciężko o zastępców dla nich ale miejmy nadzieję , że kolejne zwycięstwo stanie się faktem. Litwini mieli być nie do pokonania, a jak skończyło się każdy widział 8-)
Mecz ładny, ale właśnie. Jak Litwini pod koniec Q4 zaczęli grać przysłowiowym "pressingiem" to nie mogliśmy wyjść z połowy i Logan miał dużo strat (mi się wydaje, że komentatorzy naliczyli więcej niż 5 strat). Ale luźno będzie z Turkami. Zagramy swoje i przy wsparciu publiczności powinniśmy z nimi wygrać. Jak na razie chyba jesteśmy zaskoczeniem dla naszych przeciwników :twisted:
Zejdźcie z Logana Tongue Kiedy Litwini zaczęli grać pressingiem chłop nie miał do kogo grać, nikt nie wychodził na pozycje i tym były spowodowane jako straty w końcówce (oczywiście nie wszystkie :mrgreen: )
ale ja na niego nie wchodzę bo to nie ma sensu go o nic oskarżać skoro był jednym z lepszych graczy w tamtym meczu Wink Nie dziwie się, skoro tak jak mówisz naskoczyło na niego po 2 graczy i to o głowę wyższych a nikt mu nie wychodził ;P
Z Turcją przegraliśmy, ale to tak jak Gortart mówił za mała mobilizacja, teraz kolejne mecze w Łodzi i tam trzeba pokazać sie z jak najlepszej strony z Serbią, Hiszpanią i Słowenią Wink o Turcji i Litwie już nie wspominam :]
Cholera! Ale gramy kaszne ostatnio Sad Dwie porażki i czeka nas mecz o wszystko z ... Hiszpanią. Za szybko uwierzyli, że stać ich na wiele, oj za szybko. Wczoraj jeszcze pierwsza połowa ze Słoweńcami w miarę, ale to co działo się w drugiej woła o pomstę do nieba :/
Widać że Polacy nie są przygotowani do zwycięstw w takich turniejach. A szkoda bo oczekiwania były wielkie. Hiszpanie to mocna drużyna a my od nich odstajemy i trudno będzie wygrać coś w tym pojedynku.
Wczoraj w defensywie dobrze, szkoda że z przodu nie za bardzo wychodziło. Z Hiszpanią będzie baaardzo ciężko wygrać, ale może się uda Smile
Niezły wpierdol od Hiszpanów. Nie wiem czy wygraliśmy choć jedną kwartę. Po pierwszej połowie tak naprawdę było po wszystkim Sad W sumie, nie można było spodziewać się cudów w meczu z MŚ :roll: