Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Premier League 2010/2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
W obozie panuje grypa z biegunką, a wtedy zwieracze szwankują i ciężko jest spiąć dupę.
Co chwilę czytam na tym forum jak to Chelsea jedzie wszystkich jak walec. Sorry ale oglądałem parę ich meczy w tym sezonie i jak dla mnie to oni grają gorszą padakę od nas. Takie stwierdzenie można wysnuć patrząc jedynie na wyniki a nie widząc gry. Oni mieli do tej pory naprawdę prosty terminarz dlatego dobrze maskowali swoją słabą grę. Zaczęły się trudniejsze wyjazdy to prawda zaczęła wychodzić na jaw jak dzisiaj. Teraz mają dość hardkorowy rozkład i zobaczymy jak w styczniu będzie wyglądać ich sytuacja. Na pewno na wpychanie im już w ręce pucharu mistrzowskiego (jak to czytałem chociażby w temacie meczowym AV) jest zdecydowanie za wcześnie. Sezon ciągle otwarty, my i Chelsea gramy padakę ale punkty jako tako ciułamy, Arsenal gra swój standard i imho standardowo skończą bez majstra. Teraz jest pytanie kto szybciej złapie formę my czy smerfy, bo że tak się w końcu stanie to nie wątpię. To może zdecydować o tytule mistrzowskim.
Kolejna świetna kolejka dla nas. Doskakujemy do Chelsea i odskakujemy Arsnylowi.

Arsenal dzisiaj sfrajerzył niemożliwie. 2-0 i Chamakh wychodzący sam na sam z szansą na 3-0, zjebał i proszę, Tottki po przerwie zaczęły grać i wjebali im 3 brameczki. Świetny Gallas, Kaboul i VDV(choć w pierwszej połowie był tragiczny). No i Chamakh przy 2-1 znowu mógł biec sam na sam, to się idiota zatrzymał i mu odebrali piłkę. Ogólnie, to Arsenal zjebał kilka świetnych okazji. No i Fabregas podobno powtórzył to, co zrobił na Anfail Road na początku sezonu, czyli próbował wybić piłkę ręką jak stał w murze.

3 wtopa Arsnylu z rzędu u siebie, co za leszcze.

Bolton na 4 miejscu w tabeli, Elmander najlepszym strzelcem :shock: Szacunek dla Coyle'a.

*Aktualne miejsce w tabeli

Nie pozostaje nam nic innego, jak to wykorzystać. The Blues są poważnie osłabieni, w dodatku czeka ich istny maraton. United są znani z tego, że w grudniu i styczniu grają bardzo dobrze. Jeśli sami nie będziemy sobie rzucać kłód pod nogi, to już niedługo możemy spoglądać na innych z należnej nam wysokości Smile.
Gra rywali to chyba obecnie dla nas jeden z największych powodów do zadowolenia. Patrząc na naszą obecną formę to nawet przy osłabionej Chelsea mecz z nimi nie będzie łatwy. W bezpośrednim starciu szanse na tą chwilę są raczej wyrównane. Kalendarz jest jednak dla nas korzystny, musimy tylko (nieważne już w jakim stylu- może być nawet tak jak dziś z Wigan) zdobywać po 3 punkty.
United liderem!Stało się tak, bo Chelsea tylko zremisowała z Newcastle 1:1. Nie oglądałem tego spotkania, ale podobno Niebiescy cały czas cisnęli. .Mamy już nad nimi i nad Arsenalem dwa punty. Bramki Strzelali Caroll (znowu, będzie z niego piłkarz) i Kalou.

Oto trafienie napastnika Newcastle, które dało United lidera:

Obrona Chelsea popełnia coraz głupsze błędy i dobrze Smile
UNITED`s number 1 !
Ja oglądałem ten mecz Newcastle z Chelsea. Żeby od razu tak Blues cisnęli to nie powiedziałbym. Wink

Owszem, mieli w drugiej połowie kilka szans i byli lepsi pod względem kondycyjnym od The Toons, ale Newcastle pokazało, że nie są byle frajerami, nie będą się kłaść przed Chelsea. Bardzo ambitnie walczyli. Co więcej, gdyby pod koniec pierwszej połowy Newcastle wykazało więcej koncentracji to mogło by być nawet zwycięstwo Newcastle. Ale bez gdybania remis w pełni zasłużony, bo Chelsea jak na mój gust naprawdę nic nie pokazała.

Bardzo dobry weekend. Teraz Chelsea ma ciężki terminarz, więc jest szansa, że powiększymy przewagę. Trzymajmy kciuki za naszych a na pewno będzie dobrze. Smile
UNITED liderem, a Chelsea z Arsenalem walczą o drugą pozycję. I tak ma zostać do końca sezonu. ^^
Lepszego wyniku nie można było sobie wyobrazić. Obejrzałem tylko tą bramkę ale po tym i popisach Cole'a we wcześniejszych meczach widać, że mają niezłe problemy z ogarnięciem w obronie. Oby nasza i ich obecna forma utrzymała się jak najdłużej bo w połowie grudnia pierwsza trójka może praktycznie między sobą rozstrzygnąć do kogo trafi mistrzostwo.
Mubinio napisał(a):Ten weekend jest po prostu cudowny. Jeszcze za pół godziny trzymajmy kciuki za Tottenham, niech dojedzie Scousersów!

Twoje życzenie się spełniło, Tottenham wygrał 2:1.
Może i trochę późno, ale to fajne.
Kolejny frajerski remis Chelsea, tym razem na Stamford Bridge z Evertonem. Ponadto nie bez problemów wygrał Arsenal. Jednak lepiej, tak niż na odwrót, bo podopieczni Wengera prędzej, czy później na pewno staną Wink
A co, zajebali trzy bramki w doliczonym czasie gry? Bo wtedy można by było mówić, że u nich było znacznie gorzej.