Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mata napisał(a):I tak gówno warty jest ten klubik.

To samo mogą powiedzieć kibice innych drużyn o Twoim klubiku.
Gówno warty jest właściciel. Z takim podejściem Polonia ze składem Barcelony by nie wygrała ligi, jeżeli wystarczyła by porażka jedna i trener pa.

Chyba, że postawi na cały sezon na Zielińskiego to mogą powalczyć. A wtedy będzie inna rozmowa.
Jaroldz napisał(a):To samo mogą powiedzieć kibice innych drużyn o Twoim klubiku.

MY z ucha nie strzelamy.
Mata napisał(a):MY z ucha nie strzelamy.
grypsujecie czy idziecie do frajerów? Big Grin
:plask:
Mata napisał(a):I tak gówno warty jest ten klubik.

Legia? :>
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,104100...lonii.html

Ja pierdole <świr> W sumie to ciężko to skomentować, bo kto normalny napierdala butelkami w 9-latków.
Taki jest niestety obraz kibica w mediach :|

http://www.youtube.com/watch?v=AIS-d2RCFFA

CZYLI GÓWNO PRAWDA :!:


O dżihad też przypierdala się tylko wybiórcza i inne tego typu zjeby, a sama UEFA nie miała nic przeciwko <ściana>
Filmik trwa ok. 2 minut i nie pokazuje całości zajścia. Ja tam wierzę GW, która walczy z kibolstwem i menelstwem na stadionach niż "kibicom" Legiuni.

Cytat:Po decyzji arbitra kibole obrzucali szatnię, w której przebierali się poloniści. Zaraz potem przyjechała policja, już po raz drugi tego dnia. Za pierwszym razem ktoś zgłosił picie alkoholu na widowni, potem odpalanie rac. Żaden ze świadków nie wskazał osoby, która miałaby naruszać porządek. Za drugim razem chuligani uciekli.

To też sobie dziennikarze GW wymyślili :?:
<śpi> <śpi> <śpi>


Szkoda, że główne zdjęcie z newsa nie jest prosto z Wilna, coś upodobali sobie tą Bydgoszcz do przesady. Patrząc na redaktorzyny z GW dziwie się, że nie pokazali nic z lat 90-tych

Na meczu nie padło żadne wyzwisko! Zapewne dziennikarzynę zabolało skandowanie o tym, że nie ma Polonii w Warszawie. Ot szydzenie z dzieci :o

Mecz przerwał sędzia po tym jak na murawę wparował trener KSP wołając dzieciaków do siebie i zawijąc się do szatni. Po prostu nie wiedział co ma zrobić. Żadna raca nigdzie nie poleciała, bo po prostu takowa pali się maks minutę. GóWno wie jednak więcej.


Tu jest kolejne video z odpalenia rac i rzekomych wulgaryzmów - http://www.youtube.com/watch?v=W6nP9iJD ... deo_title=

"kolejna granica została przekroczona" - Granica dziennikarskiej nierzetelności.

Dzieciaki z Legii jakoś po całym zamieszaniu nie chowały się nie wiadomo gdzie, rodzice też nie panikowali, ciekawe czemu? Bo przecież nic takiego się nie stało <świr>

Wierzę chłopakom którzy tam byli niż GW, która na każdym kroku podkreśla nienawiść do nas i szukanie dziury w całym.


Jaroldz
, byłeś kiedyś na meczu? A jak tak, to chwaliłeś się swoimi idiotycznymi poglądami przed kumplami z Alei Piłsudskiego? :kox:
Jaroldz napisał(a):Za pierwszym razem ktoś zgłosił picie alkoholu na widowni, potem odpalanie rac.
No i co z tego? Ja wiem, że policja musi reagować na takie wezwania, ale co jest złego w tym, że ktoś się napije paru % + odpali racę? Kiedy i komu raca trzymana w ręku (nie rzucona!!) zrobiła krzywdę?

A GWna nie komentuję. Ten chwast należy wyrezać z korzeniami.
Kris1908 napisał(a):
Jaroldz napisał(a):Za pierwszym razem ktoś zgłosił picie alkoholu na widowni, potem odpalanie rac.
No i co z tego? Ja wiem, że policja musi reagować na takie wezwania, ale co jest złego w tym, że ktoś się napije paru % + odpali racę? Kiedy i komu raca trzymana w ręku (nie rzucona!!) zrobiła krzywdę?

A GWna nie komentuję. Ten chwast należy wyrezać z korzeniami.

Wg mnie nie ma w tym nic złego, ale takie jest w Polsce prawo, że nie wolno pić w miejscu publicznym oraz odpalać rac, a do tego rzucali petardami w dzieciaki.

Cytat:Jaroldz, byłeś kiedyś na meczu? A jak tak, to chwaliłeś się swoimi idiotycznymi poglądami przed kumplami z Alei Piłsudskiego? :kox:

Byłem wiele, wiele razy na meczach Widzewa, ale się nie chwaliłem swoimi poglądami, które dla mnie nie są idiotyczne. Zdanie innych kibiców Widzewa mnie nie interesuje.
Jaroldz napisał(a):a do tego rzucali petardami w dzieciaki.

Kto? Kiedy? W dzieci? Nosz kurwa
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Komuś kto nie był na tym meczu i opiera się o opinię tylko jakiejś gazety, której wiarygodność jest mocno naciągana ciężko wypowiadać się kopiując zdanie pismaka. Skoro widać, że nic nie widać no to po co gadać, że coś było skoro w ogóle się nie ogarnia tematu.

Tak troszkę zmieniając temat to ogólnie nagonka na kibiców coraz bardziej jest bezsensowna. Poznaniacy zaspamowali Canal+Sport na fejsbuku bo komentujący mecz Węgrzyn powiedział, że przy takim stadionie i takiej grze Lecha przy meczu z Wisła i Jagiellonią bodajże nie może nie być dopingu. Wszyscy Spamerzy domagali sie wyjaśnienia sprawy na antenie w Lidze+ Extra. Podobno brak dopingu to groźba aresztu dla prowadzącego doping karą więzienia i 6000 zł. Już nie chcę się wdawać w szczegóły ale na nieco ponad pół roku przed Euro obraz kibica w Polsce to jakaś tragikomedia.

Niby dobrze bo coś się dzieje, ale już wolałbym, żeby nie działo się nic niż taki kabaret. Moim zdaniem wszystko zjebał... PZPN. Bo na dobrą sprawę przyczyną tego co mamy teraz jest mecz w Bydgoszczy między Legią a Lechem. Gdyby wtedy zrobić dwumecz np albo dać jakikolwiek inny stadion to może teraz było by inaczej. A na mecz tam nalegał przecież PZPN.

Polska piłka sama się psuje i to boli najbardziej chyba.
Hubercik napisał(a):Polska piłka sama się psuje i to boli najbardziej chyba.
Polska piłka zepsuła się już jakiś czas temu i najbardziej boli to, że zamiast zrobić wszystko by nie odstawać tak od reszty, my dalej brniemy w głąb gówna, w którym tkwimy. Smutne ale prawdziwe.
Przekierowanie