Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po drugiej kolejce odpowiednio:
w Poznaniu -4,
we Wrocławiu -5,

Shy
Co mnie przeraża to fakt, że na warunki Ekstraklasowe to Legia ma 25-30 typów do gry na już. Dawno w Polsce nie było tak szerokiej kadry.
Trener Ojrzyński zwolniony ze stanowiska! Chojnowski powinien za takie coś wylecieć na zbity ryj. Jak można rozliczać trenera po trzech kolejkach? W dodatku pierwsze dwa mecze mieliśmy bardzo ciężkie, z Widzewem zabrakło szczęścia... I jeszcze najlepsze - na jego miejsce mają zatrudnić Pasiekę, który spuścił do I ligi Arkę i Cracovię... No to już przesada.
Tak czy siak piłkarze szykują strajk, kibice zbierają się po stadionem, może to coś zadziała.
Piłkarze jednak nie będą strajkować, ale zmiana trenera sprawia, że Korona to teraz jeden z kandydatów do spadku.
Przeciętni piłkarze, zaległości w wypłatach i do tego popsuta atmosfera... Nie wygląda to najlepiej.
Big Grin
Pierwszy piłkarz w historii, który nie trafił do pustej z linii bramkowej. Teraz będzie się doskonałe okazje rozdzielać na te stuprocentowe i te Boguskiego, poza kategorią.
Sobiech też kiedyś tak spudłował. Mało polskiej ligi oglądasz Big Grin
Sobiech to jednak miał do bramki trochę dalej, o ile dobrze pamiętam. To chyba z lechem bylo.
Tak, z Lechem. No miał niewiele dalej, podobny poziom absurdu bo nie trafił do sieci. A Daniel Sikorski z Bełchatowem? Dosłownie 30cm od bramki była piłka i nawet słupka nie obił.


O, czyli da się jednak efektownie i bez rac Wink Chociaż do Legii i jej kibiców mam stosunek wysoce obojętny to super im to wyszło. Co nie zmienia faktu, że z całej tej pirotechnicznej afery niewiele rozumiem.
Bo tak naprawdę jest to wymysł mediów. Racę to jeden z wielu czynników. Stadion przez UEFE został zamknięty za wywieszenie tych flag na dwóch meczach:


Ukryty tekst:

[Obrazek: 12hapoel1_f38.jpg]
[Obrazek: 1361733211.jpg]
[Obrazek: img0125cgj.jpg]

Flagi te mają nawet 20letnią historię na Łazienkowskiej. Co ciekawe za każdym razem przed meczem delegat UEFA nie miał żadnych zastrzeżeń co do nich.

Klub jest karany też m.in. za to, że spiker zachęca do dopingu dla drużyny gospodarzy, a nie jest neutralny...

Co się dziwić jak polski rząd wysyła pisma o najsurowsze karanie, lewackie organizacje robią donosy - najlepiej nasrać w swoje gniazdo - smutna rzeczywistość.

Robić swoje trzeba dalej! Smile


Co do spraw piłkarskich - póki co Legia odjechała już na 5 oczek. Widać wreszcie pełen profesjonalizm. Brakuje tylko napastnika, niestety Sagan wyleciał na pół roku (wiązadła) i zapewne będzie to już powolny koniec jego kariery. Dwalishvili jest chimeryczny i póki co dalej kontuzjowany, młody Efir podobnie, został tylko Mikita, który pierwsze mecze w Ekstraklasie rozgrywa w tym sezonie... Jak ktos jest zainteresowany bliżej tym co dzieje się w Legii to w ostatnim odcinku Cafe Futbol był prezes Leśnodorski i zostało podjęte kilka ciekawych tematów Wink
Szkoda, że was nie będzie w Krk Wink
Krzyś, ja będę, ale niestety po drugiej stronie Błoni Big Grin
Swoja droga, nawiazywanie do symboli nazistowskich, nie mowie o narodowosciowych to niezly debilizm. A chyba nikt nie ma watpliwosci ze takie nawiazania sa. Tak apropo flag na legii.

...tap tap tap...
Przekierowanie